15 důležitých věcí, které byste měli vědět!


Jsou věci, které byste měli vědět, než do nasťahujete jeho drahá…

Rozhodnutí kádr, aby svou lásku a sdílet nejen společné domácnosti, ale také postele a dobré a špatné návyky – to je vážná věc, která se jistě výrazně změní váš život. Také proto není na škodu, když si některé věci vyjasnit předem, že vás pak zbytečně neliezli na nervy.
nasťahovať

 • Pokud náhodou trval na tom, že pouze gay, výměna ložní prádlo častěji než jednou za měsíc, temperamentní mu to predpotopný názor vyhovorte. Kdyby to trvalo, je více než pravděpodobné, že velmi rychle narazíte na více různých názorů!
 • Věnujte pozornost k tématu a věci, které jsou jen tak nedbalý povaľujú v pokoji vašich drahých a před nasťahujete, být důkladně vyupratujte. Tím se vyhnete nepříjemné překvapení, když, po tom, co, aby ho zabývate, můžete najít špinavé a pomačkané tangáče jeho bývalý našel pod postelí…
 • Vysvětlit mu, že se ti nelíbí, když začne pospevovať některé posmešnú píseň narážajúcu na vaše tělesné proporce vždy, když se snažíte nasúkať do punčochy džíny.
 • Zeptejte se sami sebe, že má v sobě dostatek prostoru pro všechny vaše rty služby, i když zbytečné, ale ve skutečnosti velmi potřebné věci a nejmenší.
 • Zjistit, kolik času tráví na Playstation, nebo potěšení na internetu.
 • Víte, jaké stránky jsou procházení na internetu? Co porno? Zkuste zkontrolovat v jeho počítači ikonu „Historie“ – možná máte nějaké důvody si myslet, že kromě…
 • No, podívejte se na jeho záchod, a zkontrolujte, zda je šarapatiť houby – pokud by to tak náhodou, zeptejte se sami sebe, zda chcete, aby v budoucnu byl váš společník.
 • Ujistěte se, že psát básně není najvzrušujúcejšia aktivity, které chce strávit v posteli…
 • Ujistěte se, že to bude kvůli tomu, že jste ochotni přeprogramovat své oblíbené televizní stanice, takže nemusíte stále sledovat několik kanálů pouze na sport nebo spravodajsvo, nebo politických diskusí.
 • Zjistit, kdo jsou jeho sousedé – pěkné a nahluchlí důchodci jsou O. K. Horší by bylo, kdyby v těsném sousedství býval těžký rocker, nebo aktivní člen heavy metalové skupiny…
 • Ujistěte se, do jaké míry lpí na vašem zařízení a otrasných koupelnové doplňky, které si absolutně nelíbí, a co by se stalo, kdyby jeden den, například, že nepodarená lampička zmizel, a místo toho by bylo něco nového a hezkého…
 • Ujistěte se, že vaše drahé za pěknou koupelnou s pracovním koutem pro velmi jasné a vskutku nepostradatelným prvkem bydlení.
 • Před ním, nasťahujete, ujistěte se, že jste zkontrolovat, co je příčinou čudnú aroma někde pod lešení, nebo na chodbě, nebo na jiném místě.
 • Zeptejte se ho, jestli ví o vás a váš vztah s jeho matkou, že se náhodou stalo, že když jste nečekaně přijít, mate s upratovačkou.
 • Zjistit, kdo všechno má pořád klíče od vašeho společného bytu – tak mnoho trápnym situace, nebo nepříjemné překvapení!
 • Související příspěvky:

  Chtěli byste další manžel?

  Nechceme jen na pár dní, jak vidíme v tv, ale pro let, alespoň pár... Kolikrát jste řekl, že s takovým člověkem již

  18

  Mami, víš, proč by měli jíst vaše děti více ryb?

  Odborníci na výživu a lékaři jsou považovány za základ dětské stravy ovoce, zelenina, mléčné výrobky a ryby.

  18

  6 věcí, které musíte vědět o blízkým

  Poznání není nikdy dost, a proto nezaškodí, když trochu priučíme dokonce i tehdy, když si myslíme, že víme

  18

  Co bychom se měli vyhnout, abychom mohli lépe pochopit?

  Obtěžují vás některé opakující se situace, řeči, že váš partner čas od času vede, jak je někdy zprávy? No posvieťme

  18

  Čtyři věci, adoptivní rodiče by neměli dělat

  Někteří rodiče, které nemohou mít své vlastní dítě, rozhodnout se pro přijetí, jiní privlastnia děti bez rodičů, i k

  18

  Kde se vaše děti se dozvědět o TOM?

  Naučte se, jak mluvit s dětmi o TOM, ale oba!Pamatujete si, kdo vás jako první zasvětil do ta

  18

  Proč muži obejít pračky?

  Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

  Máte doma muže, který může dělat vš

  8

  Co je v těhotenství tabu?

  Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

  8

  Leave a comment