6 faktů, které by měl znát každý pár

Jste spolu už delší dobu a plán, aby i nadále zůstat? Víte, co může mít prospěch z vaší intímnemu vztah a naopak, co může ublížit? Víte, jak prohloubit vzájemné porozumění a víš, co to může ohrozit? Shromáždili jsme některé důležité fakta, které by měl znát každý pár:

Dvě slova může zachránit váš vztah
Slova děkuji a omlouvám se mít skutečně magickou sílu. Pokud oba jsme neustále používat, i po letech vztahu, budeme mít kvalitní manželství. Vzájemný respekt a vděčnost jsou ve skutečnosti nejdůležitější předpoklady pro kvalitní dlouhodobý partnerský vztah a pomoci převést pár, a to i přes období plné stresu a negativita.

každý párHlad vede k podrážděnost
Nikdy neriešte vzájemné spory nebo konflikty, když máte pocit, hlad. Hlad nás vede přímo k podrážděnost a naše reakce jsou často nevhodné. Predebatujme tak důležité neshody a další momenty ze společného života, ne-li náš žaludek prázdný. Budeme klidnější a uvidíme mnoho dalších možností, jak situaci řešit, ne jen ty nejhorší.

Všimněte si, jak hrát společenské hry
Nejlepší uvidíme ve sportu, ale klidně i pro jiné druhy společenských her. To, co vidíme? Dříve, jako partner, jsme jí řeknu, že ano, nebo posuneme náš vztah na vyšší úroveň, měli bychom zjistit, jak reaguje v různých dobře jako hraniční situace, protože oni mohou později být kamenem úrazu. Je důležité vidět a vědět, jak proces vyhrát, ale také ztrátu. Zda to je jako porazil zmierený nebo naopak – se stává agresivní, nahnevaným, zda škodoradostným. Je schopen skutečně srdečně pogratulovat vítězi, nebo to je nad jeho síly?

Muži dávají přednost sexu před jídlem
Pokud se muž ve stejném momentne, aby si vybrat jídlo, nebo sex, a je hladový, on vybere pohlaví. Muži mají specifické neurony, které jsou schopny potlačit nutkání k jídlu, pokud je přítomna možnost sex. Děláme tyto neuronů, které máme, tak můžeme upřednostňovat jídlo, než sex aktivit. V každém případě je dobré, že máme společnou lásku pro načasovali tak, že jsme ani jeden udělat – zda ženy hladu nebo muži zamietnutou žádost o sex.

Dobrá finanční situace také znamená, pevnější a déle trvající vztah
A není to jen skutečnost, že máte finanční zabezpečení a zázemí. Jedna ze studií ukázala, že naše finanční zázemí a způsob vyřizování finančních prostředků přímo odráží naše osobnost a naše dovednosti v oblasti vztahů. Samozřejmě, že to platí také pro muže. Takže, pokud váš partner jen a jen dluhy, nebo žije z ruky do úst, a jeho majetek, zda na pozadí je velmi chabé, to může také znamenat, negatíve rysy a špatný vztah dovednosti.

Dobré finanční situaci a stabilní prostředí znamená, že člověk je schopen splnit své závazky a být schopen odolat pokušení. Velké výdaje, hloupé utrácení peněz, nerovnováha mezi příjmy a výdaji, nemožnost uložit hru pouze jeden – nešťastný vztah a rozvod.

@import url(http://fonts.googleapis.com/css?family=Fjalla+Jeden|Fjalla+|); .template_1{ } .template_1 .poller_master_answers ul{ list-style: none; list-style-type: none; margin-left: 0px; } .template_1 .poller_master_answers ul li{ color: #333333; font-size: 12px; font-weight: normal; line-height: 22px; list-style: none; list-style-type: none; } .template_1 .poll_countdown span{ font-family: „Fjalla Jeden“, sans-serif; } .template_1 .poller_master_poll_countdown .pm-btn-info{ background-color: #5bc0de; border-color: #46b8da; color: #ffffff; } .template_1 .poller_master_poll_countdown .pm-btn-info:hover{ background-color: #39b3d7; border-color: #269abc; } .template_1 #poller_master_vote{ background-color: #20a8d8; border: 1px solid #20a8d8; color: #ffffff; font-weight: normal; } .template_1 #poller_master_vote:hover, .template_1 #poller_master_vote:zaměření, .template_1 #poller_master_vote:active{ padding: 6px 12px; background: #1985ac; border: 1px solid #1985ac; } .template_1 #poller_master_results{ background: #5cb85c; border: 1px solid #4cae4c; color: #ffffff; font-weight: normal; } .template_1 #poller_master_results:hover, .template_1 #poller_master_results:zaměření, .template_1 #poller_master_results:active{ padding: 6px 12px; background: #47a447; border: 1px solid #398439; } .template_1 .vote_countdown span{ font-family: „Fjalla Jeden“, sans-serif; } .template_1 .poller_master_vote_countdown .pm-btn-info{ background-color: #5bc0de; border-color: #46b8da; color: #ffffff; } .template_1 .poller_master_vote_countdown .pm-btn-info:hover{ background-color: #39b3d7; border-color: #269abc; } .template_1 .poller_master_results{ background-color: rgba( 255, 255, 255, 1 ); border-color: #ffffff; color: #46332d; font-weight: normal; font-size: 13px; } .template_1 .poller_master_results *{ color: #46332d; } .template_1 .poller_master_result_percentage p{ font-size: 13px; padding-bottom: 0px; } .template_1 .zatížení{ } .template_1 .poll_countdown .kk_number{ font-size: 22px; line-height: 32px; } .template_1 .vote_countdown .kk_number{ font-size: 22px; line-height: 32px; } .template_1 .poller_master_results .pm-pokrok{ height: 10px; }

Co je váš partner ?

  • Pacient
  • Optimista
  • Má dobrodružnou povahu
  • Skvělý manžel
  • Můj nejlepší přítel 🙂
  • Nervák

HlasujVýsledky

Ideální délka předehry je 18 minut
Každá žena ví, že sex bez předehry není nic extra. Nicméně, to není pravda, že předehra se jim líbí pouze ženy, i muži rádi excite průběžně, postupně, samozřejmě jsou i výjimečné situace, kdy to je skvělý a rychlý sex. Studie publikovaná v odborném časopise Journal of Sex research, ukázal, že obě pohlaví jsou velmi rád předehru a optimální délka předehry je osmnáct minut, v případě obou pohlaví.

Související příspěvky:

Pět malých věcí, které ohrožují každý vztah!

Již více z mých reproduktorů? Možná právě z tohoto důvodu!

Také, na základě malé věci, kte

18

Pět tipů, kde si užít párty a přežít

Máte rádi párty, ale bojíte se, co by to říci rodičům, nebo sousedy? Potřebujete k oslavě úspěšné zkoušky, kamarátov

18

Sedm bodů, podle kterých poznáte záletníka!

Takoví muži by raději vyhnime!

Každý z nás se obává, že naletí záletníkovi nebo jakýkoliv

18

Psychotriky na každý den

Život je někdy obtížné a často nevypočitateľný – to ví každý z nás. Nicméně, stejná situace může být snadno zvládnou

18

Pár faktů o ženské ejakulaci

Několik faktů na téma, které je dlouhé pouze šepkalo...

Také ženy mohou ejakulo

18

Mohou mít také dlouhodobé páry skvělý sex?

Jak nám sex nezunoval i po letech a stále to bylo super

Obvykle to je tak, že v dl

18

Tři do páru?

Trochu Womanky, mám problém a nevím co s tím dělat. Stalo se mi něco, co jsem nikdy nerátala a jestli jsem někdy o n

18

Leave a comment