6 znaků, že vaše manželství je na rozpadnutie

Navzdory skutečnosti, že sľúbime být spolu v dobrém i ve zlem, po letech může nastat situace, že všechno bude naopak. Budeme již cítit šťastný a spokojený s, lásku k přenosu problémů a je sporné, zda je náš vztah tak silný, že oni zvládli a překonali, nebo bude nabaľovať více a více a my se budeme starat o prakticky v nefunkčním vztahu.

manželstvo

Máte strach, že vaše manželství směřuje k rozkolu a rozvodu? To jsou signály, které jste režíroval vaše manželství už není, co bývala:

1.Sníme o život sám

Každý čas n čas máme pocit, že jsme chtěl být sám, alespoň na pár dní klid od všeho a dýchat. Pokud, nicméně, dlouho-termín jsme přemýšlet o tom, co by život bez partnera se zdá být problém trochu víc. Pokud těšíme se na okamžik, kdy půjde do důchodu a máme stres z jeho příchodu, je to znamení, že náš vztah je na tom dost špatně. V případě, že nám stojí za záchranu, že je nejvyšší čas, aby otevřeně s manželem mluvit o otázkách, hledat terapeuta. Jinak, cesta je přímočará.

2.Zlo je víc než dobré

V případě, že se v našem vztahu převažují negativní zkušenosti více než pozitivní, to je špatné. Zkusme přemýšlet o společné minulosti – se vynořilo to způsob, jak dát nám negativní nebo příjemné vzpomínky? Což je více? Převaha negativní vzpomínky, znamená to, že naše manželství má vážné problémy.

3.Konflikty zůstávají nevyřešené

Mnoho párů má problém v tom, že nevědí, jak konflikty řešit, a pokud jsou nadále pouze nabaľujú. Když se vzájemně nevyargumentujeme jakékoli záležitosti, které je trápí, budeme jen umárať a budou vznikat nové a nové třecí plochy mezi námi. Když roste mezi nás nervozitu a problémy se nikdy vyřešit, prepadáme pocit beznaděje – to nikdy nebude nic měnit. Tam je snadný způsob nápravy – omluva, snaha o pochopení, uznání zraněné pocity, nebo najít řešení. To nemusí být vždy jen rozvodem, i když většina takových párů jako končí.

4.Nepotřebujeme celkové diskutovat

Velmi špatný signál, svedčiacim na nefungujúcom vztah je stav, kdy nebudeme potřebovat partnera, aby se navzájem debatují. Nemusíme s ním mluvit, nepotřebujeme, aby mu řekl novinku, protože to považujeme za zbytečné nebo dokonce rušivé. Nemluvě o tom, že náš partner by měl být ten, který je nejblíže k nám, člověk, který zná i naše nejtajnější touhy. Když jsme se přestat navzájem sdílet své pocity, lásku a vztah jen odumrie.

5.Odmítáme vzájemné pocity

Partner se cítí špatně, má problémy, s nimiž jsme zdôverí, ale u nás je to dokonce šel na nepripúšťame jeho pocity, nesouhlasíme s nimi, nemůžeme slyšet, a zcela zbytečné se nám zdá, reagovat. Pokud tomu tak je, jestli je to pravda, právě naopak – to je velmi dobrý způsob, jak ukrást, a konečně, to samo o sobě je do značné míry, krádeže.

6.Nemůžeme být v tom sám myslíte

Máme pocit, že vztah s našimi partnery v usa omezená, vyčerpaný, cítím to na vlastní kůži. Budeme hrát na někoho jiného, jen aby pomohl partner poznat, že se mu to líbilo. To je jistě velmi vyčerpávající. Nejhorší je, když si myslíme, že je to kvůli štěstí jiných musíme změnit, nebo je před ním hrát na někoho jiného. Mohl by být šťastný, ale budeme naprosto nešťastné. Pretvárka nikdy k ničemu dobrému nevede.


Související příspěvky:

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Je vlastně vaše? Chyby na začátku vztahu !

Tridsaťpäť údaje, které odhalují, že usa myslí vážně!

Se stane, že máme pochybnosti, zda j

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Zařídím, aby vaše vlastní tělo, takže jsme to přežili!

Ahoj lidi,

Obracím se na Vás s problémem, jak Si o tom lidé běžně neobracajú a pro mě asi mnozí odsoudí, Ale

18

Pamatujete si vaše první rande?

Pokud jste již ve vztahu, možná jste nebyli přesně nespomínate, jak jste s partnerem, nebo partnera, poznat sebe. Ně

18

To, co je vaše vysněná ložnice?

Pokud fialové nebo červené, nedostatek sexu zřejmě netrpíte!

Barva ložnice říká hodně o váš sexuáln

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Jaká je vaše erotické fantazie ?

Pojďme se podívat do světa erotické sny a přání, a to navzdory skutečnosti – nebo právě proto, že pro mnoho žen je o

18

Leave a comment