Byla jsem nevěrná… a chci to znovu!

Ahoj lidi,

o půl mi trochu zamotal život – lépe řečeno – asi jsem se mu zamotal sám. A teď si nevím rady. Dělám věci, které jsem nikdy neměl a zprávy, jako teenager – a to navzdory skutečnosti, že jsem již 42 let… ne, nejsem svobodný, či rozvedený – v manželství, o kterém jsem si až donedávna myslel, že je to takový docela normální a šťastný, žiju 15 let. My ne, i když děti, ale i přes to se nám podařilo, aby svůj společný život s Alicou docela pěkně uspořádat, a užívat si. Každý z nás má zaměstnání, povinnosti a koníčky a volný čas, jsme buď spolu, nebo s přáteli, ale musím přiznat, že je to někdy také tak trochu nuda – ale zase, docela pěkné. A pak do mého života nečekaně vplávala ONA – Lucia. Vím, že to co teď řeknu, může vyznieť jako nějaký fantasy nebo patologické výplody některých ezotericky orientované na nešťastníka, ale už v tu chvíli, jak jsme se navzájem poznali, preletela mezi námi jiskra.

nevernýSádlo na mě v autě, a vzal jsem ji tam, kde ona mi řekla – to by ještě nebylo nic zvláštního, ale já jsem taxikář. Zvláštní však byla skutečnost, že od prvního okamžiku, kdy jsme začali mluvit, jako kdyby to už jsme věděli už roky. Nevím, jak si jinak vysvětlit, ale od první chvíle jsme si byli velmi blízko. A ještě něco – neskutečně mě přitahuje… Tak moc, že když se blížil k cíli naší cesty, řekl jsem jí, že budu smutná, když vyvedl a že pokud bychom mohli někdy setkat. Podívala se na mě s takovým pohledem, že jsem byl od vzrušení celý bez sebe – a k mé velké radosti souhlasila, že příště, když jsi mi zavolat, jít spolu na kafe. Šli jsme a znovu jsme mluvili o všem možném a bylo nám spolu krásně. Naučil jsem se, že ona je vdaná, má jednu dospělou dceru a dospívajícího syna a z toho, co mi řekla, naznačují, že tam je vlastně docela rád – i když můj manžel a já ne trávit tolik času, kolik mohou pravděpodobně oba zastoupeni… A tak jsme se začali scházet pravidelně a mluvit k sobě navzájem o svých životech, doufá, že… zkrátka o všem. Postupně jsem si začal uvědomovat, že pro mě je velmi blízko a že jsme si v mnoha ohledech podobní. Měl opravdu silnou touhu jsem po ní tak intenzivně, až mi bylo jasné, že pokud tomu tak není, alespoň jednou můj, nikdy nebudu mít klid… A tak se to konečně stalo – jsme se milovali a bylo to úžasné!!! Bylo to krátce před Vánocemi a bylo to to nejkrásnější a najvzrušujúcejší vánoční dárek jsem dostal… Nebo se mi zdálo, že po tolika letech manželství ještě můžu zažít takový spaľujúcu vášeň – samozřejmě, že s jinými, než s vaší ženou… mám Pocit, jako bych se milovala poprvé v životě … tak to bylo úžasné, že musím myslet stále znovu a znovu a znovu…byla tak sladká a sexy, že jsem teď vím, že to musím mít znovu! Také, že po mně touží – já to cítím, i když nemluví. Já vím, že mě chce a já vím, že to chce – přesně jako já. Ale, a tady je velký problém, který musíme vyřešit: Oba máme partnery, které ve skutečnosti máme rádi a nechceme jim ublížit – pokud my se máme rádi…! Myslíte, že to může být nějak vyřešeny? Nechci ublížit jeho ženě, ani Luciinej rodiny, ale pokud mi můžete poradit, jsem k Lucii zapomněl ublížim sobě a Lucy také. Vím, že jsme pravděpodobně by neměl rád, že je nyní příliš pozdě radit, ale mám pocit, že pro mě to bylo příliš pozdě už ve chvíli, kdy jsem poprvé viděla… Co jsem měl na zemi udělat?

Sada

Žena radí:
V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomůže správné rozhodnutí… StefanJak to vidí Stefan:

Set,

Jste někdy nechováš jako puberťák, chováš jako spousta kluků v tvým věku ve srovnatelné vztahu – známe se tak dobře, že je nám spolu dobře, i když na skutečné nudné, ale proč to nezměnit, když jsme spolu no….a tak do kolečka na všech kolech, s dětmi nebo bez nich…. Ty jen píšeš jako mladý, usmrkaný fagan – že pomoci, zeptejte se, prosím, já jsem zhřešil, já nevím, co s tím dělat… nezlob se na mě, ale musím Tě trochu přinést – to jako co sis myslel, když jsi souhlasil s první kávu? A s druhou a třetí? Neříkejte, že jste jen chtěl „mluvit o životě“! Právě TAM začal nevěřícně, protože od první chvíle, toužil jsi to viděl v představách roztúženú, horký, slastne vzdychať z potěšení v náručí… Ale teď máte přesně to, co jsi chtěl – tak to na světě, muž, žije, i když ne často, ale někdy se naše touhy uskutečnit také… a ach, drahý, že Vás dráždí, nebo že to nedajbože nechtěl!

Zeptejte se, jak postupovat, ale jsem přesvědčen, že Vy sám uvnitř víš možnosti. Podle mě, máte tři hlavní:

 • Můžete pokračovat v supertajnom vztah s Lucií a budete si užívat, zatímco se Budete bavit. Pokud jste racionální, jejich rodiny neohrozíte. Domluvit pravidla, základem je, že když jeden z Vás říká: „jen, stop, zavřít „, tak ten druhý mu v tom nebude bránit.
 • Budete pokračovat bolestivom adrenalínovom blízké ve stresu a výčitkách, nemůžete vést dvojí život, jeden z Vás nebude držet, „pochváli“ doma, a pak, pravděpodobně dříve než později, rozídete – s potenciální negativní dopad na alespoň jedno manželství.
 • Skoncujete s ní, protože oba ukazují, jak se znaky, které jste zadali, se svědomím a nechci být nešťastně zamilovanými milencami, ale také pokrytcami ve stejnou dobu – ale já si to nemyslím. 🙂
 • Vášeň je v pořádku, ale pokud to není o lásce, tak o co jde? Vášeň může být nyní, na vědomí, když budeme staří… ale bez lásky to není ono. Vzpomněl si, ezoteriku – jít si dát nakonec vyložit minulé životy… ale bez ohledu na to, co vychází z reality neutečiete, úlovky na Vás – i když se od ní na pár okamžiků – i když krásná – utečiete. Věř mi, že kecy na téma, kde jsi byl tak daleko, proč jsem nikdy narazit dříve, atd., jsou jen pár náplastí na bolavé srdce, který je opravdu jen jeden, hoc bez ohledu na to, jak velké Srdce nerozkrojíš, nespravíš z ní dvě. Opravdová láska bolí, Položen, který je silnější, bolí to víc. Pravda, láska hoří, často nejen těch dvou milenců, ale také jejich okolí. Buď máte to, ještě nezažil, nebo to vše už dááávno dobře víš… takže moje rady jsou tady zbytečné, podle mě už to máš promyšlené……

  PS: a co doma? Všechno je opravdu v pořádku? Nepoupratuješ? Například vztah? Čím pozdě
  ji začnete, tím více sedimentu tam bude a hrubšiu štětce, které budete potřebovat… a to není nikdy příjemné. Nebo chceš opravdu žít??

  Mimochodem – pokud máte pocit, není problém – napište nám, prosím, s časem editory – tak trochu mě zajímá, jak se rozhodnout…

  karin, woman radiJak to vidí Karin:

  Stano, Stano – dobře si namotal! To je přesně tak, jak jsi napsal, že pro Tebe je už pozdě, v té chvíli, když si to poté, co poprvé viděl, Všechno se začalo hroutit přesně od té chvíle, a najednou jsi zjistila, že život může mít zcela jinou chuť, než jste znali dříve. Vzrušujúcejšiu, šťavnatú, nekonečně sladké, ale i hořké a hříšné… dovedu si představit, jak jste z nichž asi vykoľajený, když po tolika letech klidné a můžete pomalu už i trochu nudné, peer života, když se náhle něco takového zvířete. Zažívaš věcí, které jste možná nikdy ani nesnilo, a touha po rozkošiach, po které byste pravděpodobně nikdy žádné touhy po takové – i když jejich neochutnal… Ale ty jsi jejich chutnalo, a tak víte, jak chutná zakázané ovoce. A protože teď víte, že Lucie, nechceš, aby se vzdali, a že sladká vášeň, budete chtít zažít znovu a znovu, pravděpodobně nebude mít velký význam poradí, aby si to okamžitě skončil. Nejlepší by bylo začít – pak byste vědět co to je a tím snazší by to mělo být smířeni s tím, že Ona nemůže být Tvoje… Nyní je vše mnohem složitější – ty se staly milencami a nevíte, navzájem krmit. Ve stejné době, tvrdí, že nechcete, aby ublížit svého partnera – těžké dilema! Asi by nebylo v zájmu věci nikam spěchat a vše si důkladně promyslet. Vůbec nemám pocit, že ostatní partneři ocenili, pokud je máte, vaše vzájemné očarením zdôverili… A ani jeden z Vás pravděpodobně není zralé na rozvod – alespoň já si to myslím… A jak by to mělo být? Navzdory skutečnosti, že jste udělali něco hloupého (ale v takové krásné vzrušující), zkuste se chovat rozumně, pečlivě, inteligentně a rozumně, vychutnávaj pěkné okamžiky života. Čas a srdce Vás povede na vaší cestě… přeji Vám šťastné rozhodnutí!

  Související příspěvky:

  Zkuste se znovu zamilovat do stejného

  Žijete se svým partnerem, zda manžel léta a na zamilovanosť pouze pamatuješ? Pokud si přejete znovu přežít tyto slas

  18

  Tetování nechci

  Dobrý den,

  před několika lety jsem nechal rameno udělat tetování, ale teď bych ji rada zbavila, protože už te

  18

  Chci změnit gynekologa

  Dobrý den, zeptejte se, já Vám pro radu. Chtěl bych změnit lékaře, protože nejsem se stávajícím spokojeni. Jsem nemů

  18

  Chci ženu, aby ji vidět s milencem!

  Ahoj lidi,

  Mám zvláštní touhu, a já nevím, jak to má jeho partner má prostě musel říct: stručně řečeno, už de

  18

  Nechci, aby ujít své doby

  Dobrý den, mám velmi silné období, zejména pokud jde o bolest a nezabere mi téměř nic. Rád bych se proto informovat

  18

  Proč muži obejít pračky?

  Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

  Máte doma muže, který může dělat vš

  8

  Co je v těhotenství tabu?

  Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

  8

  Láska nebe…

  Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

  8

  Leave a comment