Chci ženu, aby ji vidět s milencem!

Ahoj lidi,

Mám zvláštní touhu, a já nevím, jak to má jeho partner má prostě musel říct: stručně řečeno, už delší dobu mě neuvěřitelně silně vzrušený myšlenkou, že bych chtěla zažít milování v trojici, ale takovým způsobem, že bych se nejprve díval, jak můj partner vzrušuje a miluje jiného muže, a pak bych ji pomiloval… já Vím, asi si o mě myslí, že jsem úchyl, protože takové věci nejsou zcela běžné, ale já zase vím o tom a vím, že lidé s podobnými touhami je docela dost, a to se nazývá kandaulisti… Některé jejich ambice realizovat v praxi a užívat si, zatímco někteří ještě tajně a zůstávají v rovině snívania – a to je také můj případ. Miluji svou ženu a rád by ji udělit největší radost, která je schopna jen zkušenosti, ale nevím, jak naznačují to, co jsem dlouho, že jsem nic nepokazil. V poslední době jsem měl trochu pocit, že to možná nebyla marná: mám přítele, masážní terapeut a nedávno jsme byli s manželkou navštívil ho pro relaxační masáž. Žena ležela nahá na břiše, jen kolem pasu měl omotanú ručník. Nicméně, když líhala na zadní osuška s ní spadl a ona tam ležela před očima a pod rukama můj příteli úplně nahá. A já jsem se na to podíval a byl jsem naprosto u vytržení, když jsem viděl, co je můj přítel nadšený, když její ruce občas tak trochu šel do intimní zóny, nebo když se jeho zadělala na vnitřní stranu stehen… vůbec se mi však, neprekážalo a byl jsem úplně hotový z které, když jsem viděl, že i žena se uvolní a je to taková masáž a dostat se na správném místě… Byla jsem vzrušená na maximum, a to je vždy, že způsob, když jsem… klidně bych ženu grant, aby si potěšení s kamarádkou a pak bych – opravdu nabudený – přidáno. Stále na to myslím, a velmi rád, že jsem to zkusil. Co si o tom myslíte? Mám odvážit a říct ženě o svých představách? Naposledy se mi zdálo, že to by dost možná nadchne, ale nikdy jsme se spolu na něco takového tajemství. Zatím o tom jen tajně sním…

Ekonomiky

s milencom

Žena radí:

V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

s milencomJak to vidí Stefan:

Ekonomiky, klidně jí o tom říct. Existuje řada možností, jak to dopadá, když se „to“ stane. Kluci si vždy „své“ chránit. To je v pořádku, že si nadržený, když vidíte vzrušenú, ale ptám se Vás, jak se budete chovat, když opravdu SVOU ženu předtím, než Vaše oči křičet z potěšení s jiným chlapem, když to začne dělat zvuky, které Jste nikdy problém, když jste ji vidět rozkročené klíně, jak to priráža cizí zadek, když jste pochopili, že ten druhý to může být možné uspokojit více než Vy, a že ve skutečnosti, že dva z Vás nebo do trojky moc nemusí… to, Co s Tebou dělat? Domyslel si to?
Nebo je to jen záminka, aby vás pak mohli dostat domů, aby do trojky mladou susedku? Pokud snívaš o trio s dvěma ženami, i když si dokážu představit lepší: Vaše žena bude vidět, co všechno jste schopni:-), ale pamatujte – co se děje ve Vaší mysli sponzorované pochody se děje v hlavě Své milované ženě. A v její hlavě v tomto ohledu udělal mnohem víc – ona nechce jít s Tebou do postele kvůli sexu, ale vzhledem k tomu, že Tě miluje. Ženy, nevíte, sex oddělit od lásky….a také jsou z Venuše a my jsme z Marsu – nezapomeňte, že důsledkem toho, že v noci je nepředvídatelné.
Tááákže – jako vždy – platí základní pravidlo: musíte to chtít oba a pak se všichni tři dělat jen to, co n a z a j nemá nikoho obtěžovat… Ale pozor na následující den ráno – žádné výčitky svědomí, ani zazeranie… Pak se to musí časově velmi zvážit, zda se to bude opakovat, nebo to za pokus stojí, ale tam je šťastíčko pokus…. to je pro Vás, a proto Vám nebude radit, zda ano nebo ne. Potenciální riziko, že to „poondíte“ a možný zisk, že to lze udělat bez duševní následky v koutku duše jednoho z Vás, je to 50:50.
Takže – hodně štěstí!

Jak to vidí Karin:

s milencomEkonomiky, máš pravdu – ty máš opravdu zvláštní touhu, ale zase, jak se říká, kolik lidí, tolik chutí. Myslím, že když Tě vzrušovalo, co jste viděl, když Vaše žena hněte známému, je docela pravděpodobné, že by Si stejně jako ostatní – a sice, kdyby to pokračovalo tak, jak můžete vidět ve své fantazii. Otázkou však je, zda to také apeluje na Své ženě. Kromě toho, až do jeho neopýtaš v jeho názoru, není zcela jasné, ani to, zda by jeho partnera do trojky chtěl, aby Si můžete vybrat, nebo zda si mohli vybrat, že. Jo a kdyby sis mohl vybrat, že sama pro sebe, už zase není vůbec jisté, zda by Jste se tak, upřímně řečeno, pokud jste měli podívat na to, jsou nadšený, a všechno dohromady… Možná by pak zjistil, že zase až tak velký není kandaulista… 😛 Možná jste dokonce začal žárlit a všechno to, co jsi myslet na jeho sny, bude klást důraz na řádné trhliny. Moje rada je: Máte o jejich fantazii rozhovor s jeho ženou, a budete mít co nejdříve jasno – jakékoli další výlet tam je… nicméně, opatrný základy jeho podání, aby nepokazil, co je mezi Tebou krásné.

Související příspěvky:

Zařídím, aby vaše vlastní tělo, takže jsme to přežili!

Ahoj lidi,

Obracím se na Vás s problémem, jak Si o tom lidé běžně neobracajú a pro mě asi mnozí odsoudí, Ale

18

Pět věcí, které pro nás nenávidět!

Každý z nás by měl být schopen jmenovat určitě alespoň tři typy mužské chování, které je dovádzajú téměř k šílenství

18

Aby se stala opět dívka, jak jsi žil…

Jak animovat momenty, ve kterých jsi byl šťastný, bezstarostný a plný energie? Barbara Shey nedávno vydala průvod

18

Nevěra jako záchrannou brzdu, aby vztah?

Některé neverníci touha po jediném: Nechat svého partnera konečně všimne!

Nevěra. Všechno

18

Důležité je, aby se věku, vzdělání a sociálního začlenění

Máte staršího partnera? Jste vzdělaný? Pak máte ty nejlepší předpoklady stát se ideálním partnerem. Samozřejmě, poku

18

Nedovolte, aby se rodiče kritizovat vaši domácnost

Pokud se někdo rozhodne vstoupit do manželství, často to není jen kvůli tomu, že tam byla logika partnera, kterého m

18

Bolestivý sex a zkoušky, aby

Dobrý den,

Ráda bych vás požádat o radu v mém problému. Mám tři roky stejného partnera a při sexu se mi to lí

18

Cyber sex je řekl, aby byl nejlepší

Dobrý den, můj muž, s kterým žiji ve stejném domě po dobu 10 let, byl jsem překvapen tvrzením, že cyber sex je lepší

18

Leave a comment