Čím atraktivnější žena muži setkat, obetavejšie chovat

Atraktivní ženy změnit chování mužů, ale naopak to neplatí
Možná jste si všimli, že muži v přítomnosti atraktivních žen změnit chování. Od muže, který je ve společnosti nezvykne chovat nesobecky, najohľaduplnejšie a příjemně, stane se pravý gentleman, který, když tato společnost se vejde žena, která je pro něj atraktivní. Není tedy divu, že názory jednoho člověka mohou být různé – atraktivní žena je vnímána jako roztomilý a příjemný společník, zatímco jiné, například, jak sobec nebo arogantného nespoločenského muž.

Atraktivní ženy, muži změnit
Studie, jejíž závěry byly zveřejněny v odborném časopise British Journal of Psychology, ukázal, že zatímco muži v okolí atraktivní ženy změnit své chování k lepšímu, když opačný scénář, chování žen zůstává stejné. Laicky lze říci, že muži před atraktivní ženy byly sportovní, až my, jejich chování, když do místnosti přijde atraktivní muž, velmi změnit.

%image_alt%

Dárky jako obetavé akce
Tento výzkum, který byl proveden vědci z univerzit v Oxfordu a Amsterdam zjištěno, že míra a druh obetavého nesebeckého chování mužů zápas i přes atraktivitu žen. Atraktivnější byla, obetavejšie muži chovat. Vědci provedeny dva experimenty. V první 65 mužů a stejný počet žen v průměrném věku 21 let hrál anonymní hry přes počítač, v němž mají darovat do fondu peníze. Dary jsou oceňovány, jako obetavé akty – měly by z nich prospěch všichni ostatní hráči, ale dárce není.

První pokus
Hráči nevěděli, s kým budou hrát, ale když hru sledovali osobou stejného nebo opačného pohlaví. Vědci zjistili výrazně více dobrovolné akty odhodlání, když jste byli pozorování osoba opačného pohlaví. Nicméně, počet dobrých skutků, u žen zůstala stejná – zda pozorovatel byl žena, nebo muž.

Druhý pokus
Ve druhém pokusu vědci vytvořili skupinu mužů a zeptal se jich, o veřejných darů. Ukázalo se, že když tento pokus uvést atraktivní ženy, muži, mezi nimi soutěžil v obětavosti a jejich dary byly podstatně větší, než při experimentu představoval muže. V tom případě nebylo ani soutěže mezi muži, alespoň ne v takové míře.

Podobné pávieho ocas
„Výzkum ukazuje, že dobré skutky mužů se zvyšuje, když jsou prezentovány příležitost k páření. Teoreticky, to naznačuje, že dobrý skutek je lidská verze pávieho ocas. Prakticky, tento výzkum ukazuje, jak může společnost podpořit nesobecké akty,“ říká Wendy Iredale, v závislosti na internetových stránkách vědeckého protokolu ScienceDaily. Pozor však na to, že z vašeho obetavca po letech, aby se stal sobecký partner, který s obetavosťou mnoho společného nemá. Muži to mají být vědomi fígeľ se používá zejména ve snaze získat ženu, a když se jim to podaří, možná se po letech společného života, kdy se může stát méně atraktivní, tato ctnost jednoduše vyprchá.

Související příspěvky:

Chceš se setkat se svou láskou?

Patříte i vy k těm, kteří se dosud setkal lásku? Muž nebo žena svého života, se kterým se baví svět? Nebo, v krátký,

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Leave a comment