Co muži jsou jako malé děti? (1. část)

V poslední době jsem potkala kamarádku, a když jsem se jí zeptal, jak ona dělá, zahájila kanonádu není jen pozitivní slova pro jejího manžela. Zřejmě je jako malé dítě. Roboti, že má doma tolik, jako kdyby vychovala ne jedno dítě, ale čtyři najednou, že její manžel je za další tři…

 muži ako malé deti

I když nemám rád podobné prirovnávanie – end kus dítěte v každém z nás. Nicméně, tam jsou oblasti, nebo situace, v nichž se mohou naši partneři opravdu připomínají malé děti. Shromáždili jsme některé z těchto myšlenek, z našeho čitateliek a tady je výsledek:

Co je náš milý podobají na malé děti?

👮Předem nenávidět každé nové jídlo, každé jídlo, které neznají. Některé jsou dokonce i ti odborníci, které jsou pravdivé pouze z jeho matky v kuchyni a nic jiného nemá šanci na úspěch. Naštěstí, existuje mnoho těch, kteří rádi experimentují a dokonce i vařit.

👮Pokud se nevenujete dostatek pozornosti, například patnáct minut není odpověď na zprávu, kterou jste napsali, jejich nervozita postupně přerůstat až v hysterii. Stačí, když z nějakých důvodů nemůžete odepisovat – jste jízdy, můžete koupit, máte radu, zda jste měl odpolední spánek. Možná proto, že z zaneprázdnenosti mobilní čerpat až hodinu – uvidíte, že to může být otázka pro otázku. Ať už jste naštvaný, proč nereagujete, co jste udělal, když jste ticho, nebo to, co je s vámi, zda jste se nic nestalo… Jen někdy jsou nedočkaví jak malé děti.

👮Jen velmi málo na to, abych ti řekl, že jsou nemocní, a zůstal celý den v posteli. Náznak horečku, zda pobolievania krku je podle nich onemocnění a přežít, to je často velmi náročne. Na druhou stranu, nedávný výzkum ukázal, že vzhledem k méně rozvinuté imunitní systém skutečně mohou cítit ještě hůř, když slabší projevy nemoci jako my. Kromě toho musíme zvládnout mnoho věcí, i když se cítí dobře a my si nemůžeme dovolit jen tak lehnout do postele… Že?

👮Na druhou stranu, pokud mají vážné problémy, ať už zranění tvrdohlavě odmítá jít k lékaři a problém je vyřešen. A tam se také po čase a mnoha debat dotlačíme, není vůbec jisté, zda budou užívat doporučená léčba. Mnozí muži navíc myslí, že jejich těla jsou vyliečia jednoduše sami a ignorovat, stejně jako preventivní prohlídky lékařů. Koneckonců, proč by, když im nic? A když jsou, tak tam také nejdou.

👮, Když dělají něco zajímavé a působivé pro všechny očekávané chválu. Jako primární školy žák od svého učitele. A to je důvod, proč velmi rád sbírat různá ocenění. Nejvíce, nicméně, jsou ty z nás – ať už se jedná o vařené oběd, upratanú místnosti, nebo skvělý sex. Problém, však, je, že můžeme často chválit, nebo odměnu očekává, že zcela marně, ať děláme cokoliv.

👮Nikdy odpočívat celou noc. Mnozí muži mají obtížné spát – prehadzujú, mít špatné sny, cítí se špatně. Samozřejmě, že nás chcete informovat neprodleně. Podobně, když třetí ráno začne být roztúžení… Nebo večer, když už máte chuť spát – pořád se začít vytáhnout různá témata, ať už budete chtít sledovat film nebo milovat. Pak nejednej žena boty do paměti dítěte, když byla malá – jak to bylo velmi obtížné spát, a ona už spadl z únavy.


Související příspěvky:

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Konec intímností poté, co děti?

Mnozí rodiče řešit po narození dítěte podobný problém: oni Často zjistíte, že péči o dítě po celou dobu jejich absor

18

Vyrážka na dolní části žaludku

Dobrý den, chtěl bych si nechat poradit. Můj jeden a půl letý syn má na jeho břicho drobná vyrážka, začervenané. Vče

18

Očkování proti chřipce a děti

Hezký den, bojím se, asi jako každý rodič, prasečí chřipka a chtěl bych se vás zeptat, jak nejlépe chránit roční a t

18

Malé dělohy

Je mi 27 let a můj manžel už pomalu přemýšlíme o dítě. O 7rokov jsem šel do gynekologičke, který mi řekl, že mám ote

18

Mami, víš, proč by měli jíst vaše děti více ryb?

Odborníci na výživu a lékaři jsou považovány za základ dětské stravy ovoce, zelenina, mléčné výrobky a ryby.

18

Co muži jsou jako malé děti? (2. část)

V předchozím článku jsme informovali, před několika okamžiky, v nichž muži podobné těm, které se o malé děti

18

Leave a comment