Co si myslíte o muži, když poprvé před nás vyzlečú?

Stát poprvé nahá před novým partnerem je věc, která mnoho z nás se bojí, že – ať už muži nebo ženy. Zejména, pokud máme pocit, že naše postava není dokonalá, nebo dokonce i před partnerem hanbíme, který je na začátku vztahu docela logické. Máme obavy, zda se mu bude líbit a jako řešení. Obvykle jsou však obavy úplně zbytečné, protože reakce partnera je obvykle zcela jasné. To, co ona, když se před námi po prvním vyzlečie?

Nahota automaticky podporuje myšlenku sexu, a tak, i když vyzlečieme před partnerem, to je více než jisté, že v první řadě, on zpochybňuje myšlenku, že luk sexuální zkušenosti. Stejně jako nás, když jsme ho vidět nahého. Řeč těla nám může říct, co se to děje, kromě nadšení pro sex. Někdy to s radostí a pozitivní myšlení má mnoho společného, jistě potěší mnoho muž je brzy premknú obavy.

Na co všechno si myslí, že když před sebou po prvním vyzlečie a my před ním?

muži

1. Reakce na jejich pohlavní orgány
Na rozdíl od nás, vyzlečený manžel chodí hned se vším, co na pranýř. Tak, okamžitě jsme vidět jeho intimní části, které máme zatím jen lépe skrytý. Výsledné počáteční obavy – bude jeho partner, má jen měla užívat?

2. Co když uvidí erekci?
Myšlenka na první sex je velmi vzrušující, ale zároveň je svým způsobem i tlak. Můžeme roztúženosť i hrát, i když je to, samozřejmě, není řešení. Muži, nicméně, to nemůže. To, zda jsou nebo nejsou na milování připravená, vidíme hned tím, že jejich erekce. Pokud tomu tak není, začneme mít pochybnosti. O jeho schopnosti mít erekci, pro svou krásu, a podobně. Mnohokrát, nicméně, pro nedostatek erekce stojí jen stres z nového okamžiku.

3. Co odhaluje podprsenku
Poté, co se zbaví svého strachu, začne se blíže podívat a studovat naše tělo. Následuje tzv. podprsenkový test. Lidé již vědí, co mohou push up podprsenky, takže někdy může být znepokojeni – zejména pokud se jim líbí větší prsa – jak to bude vypadat partnerkin hrudi, když vyzlečie.

4. Jak to bude vypadat tam dole?
Někteří muži jsou jako zcela oholené či depilované ženy, jiní zase ne. To je vždycky trochu riskantní, zda natrafia právo na takové zacházení, jaké se jim líbí. Tento problémik ale je snadno odstranit. Stačí, když si s partnerem změnit jejich představy o vzhledu našich intimních partií a uvidíme.

5. Následuje naše spokojenost s vlastním tělem
Pokud poté, co je vyzlečieme, skrývame pro vaše ruce, to znamená, že vaše tělo až tak nemáme, že nejsme s ním spokojeni, nebo stotožnená a že ostýchame. Pro muže to není nejlepší signál. Vítejte, pokud budeme obdivovat takové, jaké jsme. Nezapomínejme však, že pokud chceme mít opravdu skvělý sex, je důležité, že jsme oba důvěru v jejich tělech.

Co ne:
I když mnoho z nás si myslí, a bojíme se, že teď to rozhodně není zájem o naše tělesné hmotnosti. Poznámky jiné „problémy“, jako celulitidy na našich stehnech, nebo trochu tuku navíc. Kromě toho, že již mají nějakou představu o tom, že naše tělo – to je snadné odvodit, i když máme na sobě.

Související příspěvky:

Pět věcí, které muži před námi skryté

Záležitosti, které jsme rady tajíme před jejich partner není vždy trochu – záleží na tom, jak dlouho máme s ním spol

18

Zřejmě nahého chlapa nikdy předtím neviděl!

Život nám často může správně zaskočiť. Někdy jsme schopni poradit sami, v případě zdravotních problémů, naopak, oček

18

Pět věcí, které pro nás nenávidět!

Každý z nás by měl být schopen jmenovat určitě alespoň tři typy mužské chování, které je dovádzajú téměř k šílenství

18

Jak jsme zjistili, že muž předstírá orgasmus?

I muži předstírají orgasmus! Tak jsme zjistili, že i naše!

Říká se, že muži nemohou předst

18

Šest otázek, které riešme před svatbou!

Svatba je sen mnoha dívek a mladých žen. Když přijde a požádá nás o ruku nebo alespoň vše nasvědčuje tomu, že to bude br

18

Jak zjistíme, zda nás podvádí?

Pojďme mluvit upřímně, kolikrát má každý z nás chuť sednout si zpátky to vaše k detektoru lži a najít pravdu, nebo p

18

Dokud nás smrt nerozdělí – a co pak?

Muži těžší nést ztrátu životní partner a manžel, jak jsmeLze si představit, že byste byli s p

18

Jsme přesvědčeni, že je v nás paf?

Pohyby těla prozrazují: Jak zjistíme, že je nás opravdu blázen?Můžeme to vyřešit jinak. Napří

18

Leave a comment