Cukroví s příjemnou zprávu

výslužka na svadbuMěli jste někdy v ruce cukroví, na kterém byl vytištěn milé zprávy?

Říkáte, že ne? Pokud se vám otevřít dveře do úžasné obchodíku s neopakovatelnou atmosférou, které je plné barevné sladkosti a množství druh věci, okamžitě vstoupíte do magického sladké království, které vás jistě také proto, že jeho příjemný majitel a šéfke v jedné osobě, velmi rychle zapůsobit. Poradenské obchod v otázce, se nazývá Tiffany Bonbóny a nabízí cukroví s jedlou potisky, které potěší děti i dospělí, protože mají široké použití jako výslužka na svatbě, při narození dítěte, krstinách, jeho promoci, ale také na další zajímavé a jedinečné příležitosti. A protože jsme na těchto pop a jejich použití se chtěl dozvědět co nejvíce, obrátili jsme se přímo na pěkné majitel, paní Miriam Ederovú…
výslužka na svadbu
Zveřejnění pro nás, jako myšlenkou bylo vytvořit takový rozkošný consulting obchod plné barevné sladkosti s jedlou otisky a další zajímavé vecičkami, že oblek na svatbu nebo jiné významné a slavnostní události? Jste si vzali nějaké podobné akce v minulosti?
V minulosti jsem něco podobného neměl platit – to je naprostý odklon od toho, co jsem udělal. Jsem pracoval pro velké mezinárodní společnosti – to byl jednotvárna robota v kanceláři celý den v PC, ne tvořivost. Navzdory tomu, že jsem tam potkal s vynikající lidé, nenapĺňalo mě. Nějakou dobu jsem žila v zahraničí a moc jsem zapáčili návyky, které jsou, například v Belgii nebo Itálii…jako malý svatební výslužky v balení, dárky, rodina a přátelé na narození dítěte, zda při křtu… Tak nějak to začalo a já teprve později se začal zabývat myšlenkou, udělat něco podobného u nás…
 
A jaké byly začátky?
Nejdřív to byla jen myšlenka, pomalu jsem si začal uvědomovat – to není v pořádku. Udělal jsem výzkum dodavatelů sladkosti, nápady, našel stroj pro tisk sladkosti… Pak jsem hledal vhodné prostory, a podobně. Protože to všechno bylo pro mě nové a nikdo na Slovensku takové věci a nic podobného nedělá, spoustu věcí jsem musel zjistit, a co je důležitější, měl jsem to štěstí, že můj syn mi nastavit tiskárnu tak, že jsem mohl tisknout. Vše ostatní bylo otázkou, hodnocení, hledání a vlastní kreativitu.
fotka-womanCo všechno je a jaké služby vaše společnost nabízí pro své zákazníky?
Nabízíme jedlý tisk na bonbony, které jsou velké asi 3 cm, je něco jako velké lentilky, s mléčnou nebo hořkou čokoládu. Tisk však může být pouze na bílý povrch.
Na to, co příležitosti jsou vhodné bonbony s jedlou tisk a kdo používá nejvíce?
Bonbony jsou vhodné pro různé příležitosti – svatby, křtiny, při narození dítěte, obchodní účely, oslavy narozenin, promoce, Valentýn, vánoce, tisk, nebo jen tak dárek pro maminku, děkuji kamarátke, nebo odkaz v krabičce plný sladkostí…
Jaké barvy cukroví jsou v nabídce a co všechno na nich lze tisknout? – Pouze nápisy, či obrázky…?
Jak jsem již zmínil, potisk lze udělat jen na bílé ploše, ale tisk může být opravdu cokoli – ať už obrázek nebo text. Může dokombinovať s bonbóny různých barev – nabízíme zelená, růžová, červená, modrá, fialová, hnědá, černá, zlatá, stříbrná nebo krémová barva…
Nabízíte své služby pouze zákazníkům v Bratislavě, nebo posíláte objednávky do jiných zákazníků na celém území Slovenska?
Zatím nabízím pouze pro zákazníky v Bratislavě, protože z důvodu, že pokud to posielalo poštou, neručím za kvalitu dodaného zboží – mohou být zhoršit. V budoucnu bych chtěl mít řetězec prodejen a v regionu střední a východní Slovensko, ale to je zatím budoucnost.
výslužka na svadbu
Řekněme, že zákazník chce, aby 100 dárkové tašky na sladkosti s jedlou vytisknout jako spomienkový dárek pro svatební hosty – jak dlouho musí nyní počkat na vybavení jeho cílem?
Pro svatební dary, nebo jiné množstevnom kolekce, je třeba vědět alespoň dva týdny předem. To je spojeno s potiskem na bonbóny, která musí být alespoň 12 hodin schnúť na nerozmazali nápisy… A pak třeba počítat s robotou, když balíčkovaní. Pokud tyto jsou některé nápisy, nebo malou kytičku, to mi dal jen týden dopředu – to je méně náročné.
Na návštěvu ve vaší krásné showroom jsme viděli velmi málo opatření na příležitosti křtu nebo narození dítěte – které letí v této oblasti a jak si můžete vyzdobit stůl, například u příležitosti křtu?
Dobrá otázka.:-) Dnes si můžete najít neskutečné množství nápady ohledně dekorace a také na internetu. Jen musíte být trochu kreativní… A co letí? Hmm… myslím, že jsou stále koláče s poťahovou ohledu na to, že tabulky mohou být krásné doaranžovať růžové nebo modré obrusom a zdobí cukroví. Zde se hodí zejména sladkosti v malých baleních s potlačeným jménem dítěte, nebo s jeho datum narození, nebo malé sklenice s sweets – modrá nebo růžová… Tyto pak mohou být dát každému pozvanému jako upomienkový dárek.
výslužka na svadbu
 
Nabízíte svým zákazníkům a naaranžovanie tabulky na speciální slavnostní příležitosti – nebo spíše inspiraci a příležitost k nákupu nezbytné dekorace pro vás?
Aranžování květin mě zároveň baví, ale to nechám expert…:-) nabízím hotové produkty, nebo si zákazník zeptá na něco, co ještě nemám ve své nabídce a snažím se začlenit způsob, aby se vešly jeho myšlenky… Jsou to většinou zákazníci, což je pro mě dát nové nápady.
Viděli jsme zajímavé a originální dárky při narození dítěte… Co v této oblasti víte, nabídnout svým zákazníkům?
Bonbony v balení, v krabičkách, v fľaškách, … různé malé drobnosti… Velmi oblíbené jsou také tzv. „přebalovací tašky koláče“ – to je dort z plenek, dekorativně naaranžovanú a dokonbinovanú s sladkosti a se jménem dítěte a malé cukríkovými zachází. To je takový plienkovo – cukriková dort:-).
Můžete myslet na nějaké zajímavé nebo kuriózní objednávky, když zákazníci používají bonbóny s jedlou tisku pro nějaký zvláštní účel?
Ano, určitě – například odkaz v láhvi, a to díky v krabičkách, sdělení, zda se narodí chlapeček nebo holčička v dřevěném srdiečku, vyznání lásky, ale například také žádost o ruku.:-)
Každý člověk vytváří dárek sám o sobě – je to osobní, jen jsem dotváram, je to taková týmová práce.
 
 
tiffany-candies-1
tiffany-candies-1080105
tiffany-candies-1080159
tiffany-candies-1080204
tiffany-candies-1080241
tiffany-candies-1080259
tiffany-candies-1080286
tiffany-candies-1080322
tiffany-candies-1080339
tiffany-candies-1080357
tiffany-candies-1080474
tiffany-candies-1080519
tiffany-candies-1080546
tiffany-candies-1080564
tiffany-candies-1080600
tiffany-candies-1080861
tiffany-candies-1080889
tiffany-candies

Související příspěvky:

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Já to miluju, ale nech mě nedotýká

Dobrý den, prosím o radu. Můj problém spočívá v tom, že váš partner emočně velmi rádi, ideální remíza a my jsme skvě

8

Leave a comment