Cyber sex stále přitahuje ženy

Když se mluví o cyber sex nebo na sexovaní prostřednictvím počítače nebo internetu, většina z této záliby se vztahuje k muži. Ukázalo se však, že podstatně více žen, kteří působí kybernetický sex jako muži. Jak je to možné? Ale, ženy na jednoduše méně a muži jsou jejich erotickými zážitky, získané díky síti spíše hrdia.

Sex přes net?
Cyber sex zahrnuje nejen klasické dívá na erotické filmy nebo klipy, ale ve zbytku času, zejména sex po síti. Pro mnohé z nás je flirt neznámého muže, kterého bychom se jinak nesetkali, něco tajemného, magického, neobvyklé. A to jsou důvody, proč jsme může mít čas od času chuť na podobný způsob, jak hrát s volným časem. Jakmile tento druh randenia kraľovali a hledal to muži, dnes již patří prím nás.

Kyber sexTakže, co máme a proč to děláme?
Kromě výše uvedených, sex přes internet s mnohem více možností – často splňuje nenaplněné představy, můžeme to udělat odviazať výrazně více než jejich partner, nebo dokonce mnoho žen použít jako náhradu za normální sex, který jim chybí, protože chtějí zůstat single a nemají zájem se vázat. A právě ženy, kteří chtějí zůstat nezávislý a stále baví, je stále více.

Nejvíce populární je neformální seznamka
Samozřejmě, onlineové datování jsou rádi, že vidět takový zájem, jako mnoho žen hledají nezávazný partnera přímo tam. Můžete být překvapeni, učit se, že v roce 2009 dosáhly zisky z různých on-line seznamovací kanceláře v Evropě rekordní výši 179,5 milionu. A to, co nás baví nejvíce? Nejvyšší nárůst je podle serveru nachrichten.de viditelné v oblasti zvané casual dating – takže jen v oblasti příležitostné randenia. Pod tímto pojmem se skrývá hledání na nezávazné vztahy a v tomto oboru hlásí stále více príslušníčok ženského pohlaví. Mottem těchto známostí lze shrnout do jedné stručné věty: „to Může být cokoliv, nic není!“

Kyber sexKdo často najde?
Jak jsme již zmínili, ženy mohou mít různé důvody, aby hledali partnera na nezávazné randění. Ale hlavně pro dámy, které buď nemají chuť k jídlu pro trvalý vztah, nebo nemají čas na to, nebo oba, a přesto nechcete přijít o možnost sexuálního potěšení. Přes podobné seznamovací kanceláře velmi snadno a rychle, někdy doslova během štvrťhodinky, může se s nimi seznámit zajímavý muž.

Ty anonymitu
Velkým lákadlem pro mnoho lidí, kteří chtěli, aby se seznámili s ostatními lidmi přes internet je fakt, že v prostředí internetu jsme všichni anonymní a náš partner bude slyšet jen to, co sami říkají, a ne vždy to musí být pravda. Anonymita internetu poskytuje ženám možnost zažít milostné dobrodružství s různými muži, aniž by byl omezen vžitými sociální konvence, v místě, kde žijí a pracují. Velmi populární je pro ženy žijící v menších městech nebo na venkově, a stejně jako to, že si můžete dopřát, co by se jinak setkat se s nežiadaným zájem a klebetami.

A co je nejdůležitější v tomto způsob, randenia? Obě strany by měly mít předem jasné, že nic jiného nebude, že půjde jen o erotické dobrodružství – ne více, ale ne méně. Takže, pokud si chcete vyzkoušet, srdce si raději nechte na místě.

Související příspěvky:

Ženy mají "penis"?

Dobrý den, řekl jsem s kamarádem na téma sexuální život, a ona tvrdila, že ženy mají penis, jen je skrytá v našich ú

18

Muži ve stresu, rizika, ženy

Když je člověk prelietavý a nepoužívá ochranu, může to být stresŘíká se, a je to i potvrzeno,

18

Muže, který všechny ženy milují

Do které kategorie patří vaše? Co je fyzický vzhled chlap, zda osobnostní rysy mohou způsobit, aby ženy v jejich pří

18

Ženy méně riziková

Pokud jde o finance, riskujeme méně než muži. Proč je to?

Řeči o tom, že jsme iracio

18

Můžete žít, a stále pracovat v jednom zaměstnání?

Věděli jste, že každá pátá láska a každé třetí manželství v Evropě byla založena, podle statistik v práci? No, není

18

Ženy o své nevíře

Ženy o jejich nevíře, že řekne alespoň jednu kamarátke

Muži své dobrodružství skryté, ženy jsou zdôverujú.

18

Rozvod je pro ženy finanční strašiakom

Zbaven života sám?

V roce 1970 na Slovensku sobášilo 8 párů na tisíc obyvatel, dnes je to

18

Viagra pro ženy

Produkty, které podporují erekci, je na trhu více. Stále se mluví o Viagre a jiné přípravky zlepšuje krevní oběh v g

18

Leave a comment