Jak spolu zaspávate, tak máte rádi…

Přemýšleli jste někdy, že o svého partnera, vztah může být hodně co říct, stejně jako celkové zaspávate? Nyní nemusíme přemýšlet o tom, jak spíte celou noc, ale to, jak se dostat spolu ľahnete do postele, dokud jste šel spát…

partneri v posteli dreamstime_xs_37159031

Proti sobě
To obvykle zaspávajú velmi zaľúbení partnery – zejména na začátku vztahu. To není pohodlné, ale podívejte se jeden druhému do obličeje, a ten, kdo usne později, můžete láskyplně sledovat vašeho domácího mazlíčka, jako je usínání. Stručně řečeno, následující zaspávajú pouze ty, kteří jsou velmi zaľúbení a velmi rádi!

Zády k sobě
Pokud se do postele líhate tak, aby se dotýkaly pouze záda, ale každý má rád své pohodlí, to je jasné, že jste již spolu na dlouhou dobu, vzájemně potřebujete, a věřit, a že mezi vámi nejsou žádné větší problémy.

Muž se otočí na ženu zpět
Pokud partner změní partner má jen jí, jí dává sice jasně najevo, že chce spát, ale pokud se mu líbí, že túlite mu jeho tělo, všechno je v pořádku – toto umístění je celkem kontaktu, a pokud se partneři drží v ruce, i v tomto vztahu, vládu lásky.

Žena změní muže zpět
Pokud žena změní muže zpátky na ji obejmout a chránit zadní, znamená to, že muž ženu rád a ona se s ním cítí v bezpečí. To je postoj, který je typický pro vyvážené páry.

Žena spí na mužovom rameno
Muž leží na zádech a žena schúli hlavu o jeho rameno… Pokud muž i žena objetí s vaší ruky, znamená to, že pro ni cítit v bezpečí. Muž, nicméně, přes všechny spí pohodlně na zádech, a jeho umístění na ženu nijak zvlášť neprispôsobuje, dává jasně najevo svou dominanci ve vztahu.

Ty leží daleko od sebe…
To obvykle spávajú dvojici, mezi kterými to není tak krásné, jak to kdysi bylo. Nicméně, to může znamenat, že jde o pár, kteří mají mezi sebou nějaký non-compliance, nebo jsou to jen pohádal. V případě, že následující spávate od začátku vztahu a je to proto, že každý z vás potřebuje vaše pohodlí, pravděpodobně jste oba velmi silné osobnosti. Nicméně, pokud jste v minulosti spolu spali více pritúlení a teď vám leží daleko od sebe, to signalizuje, že něco není v pořádku…

Muž je velmi šíří po posteli…
Pokud se člověk velmi se šíří po posteli a je celkem jedno, nebo máte své pohodlí, to znamená, že to je správné přivlastňovací. Asi musí výrazně přizpůsobit – a nejen v noci…

Člověk chce být v ženinom ruce…
I silní muži mají někdy své smútky a problémy, které nechce hovořit, ale většina z nich utekla a alespoň na chvíli, by zase byli ti mladí kluci, kteří stúlia matka do náručí… Pokud je to vy, to znamená, že partner vás plně věřit, a pocit, že jste v bezpečí – dejte mu ten slastný pocit, že znovu nabít energií! Vás potřebuje!

Související příspěvky:

Tak, můžete zničit vztah!

Přemýšleli jste někdy, co všechno může ovlivnit náš vztah? Samozřejmě, že prostředí, pracovní problémy a podobně...

18

Zařídím, aby vaše vlastní tělo, takže jsme to přežili!

Ahoj lidi,

Obracím se na Vás s problémem, jak Si o tom lidé běžně neobracajú a pro mě asi mnozí odsoudí, Ale

18

Máte na krku štyridsiatku? Nesmúťte, užijte si to!

Proč mladí "zajíčci" touží po starší? Štyridsiatničky je už dávno nejsou ty, které byly považ

18

Rok bez osobního kontaktu?

Také to bylo řekl, aby měl své klady! Simon se zaprela a rozhodl se pro 12 měs

18

Sexy trapasy – ty jsi takový, co přežili?

Někdy se to prostě stane, že se ocitneme v situaci, kdy něco, co by mělo být intimní, nechtěně, či nevědomě, musíme

18

Máte první rande?

Pět bodů, v nichž realita neodpovídá očekávání!

Na začátku nového vztahu je spojeno s mnoh

18

Jsou lidi opravdu tak nesmiřitelné ?

"Takže jste to pochopili? Přijdu na sedmou večer zrobená jako kůň, ruce vyťahané jako opice z nákupů a můj muž truch

18

Milování je důležitá, ale také rozprava, po ní!

Užijte si krásné milování, ale jen tak, jako by se všechno najednou zmizel, později odešli, stal se ztracený. Žádný

18

Leave a comment