Jak zůstat atraktivní a sexy ?

Mnoho párů, které spolu žijí několik let, si stěžují, že nejsou pro sebe navzájem již tak atraktivní a jejich sexuální život výrazně nebo jemnější klesá. No, když vidíme některé páry, které jsou určeny k papučovej kultury, nemají žádné koníčky kromě sledování telky a společně, to je, což je zázrak. K dispozici je také úpravy v domě, a to nejen venku, a neustále udržuje napětí. Zde je několik základních způsobů, jak i po letech v manželství nebo stabilní partnerství udržet sexuální napětí a jiskra:

Ako zostať príťažlivá a sexi

1. Vášnivejší rozlúčkový polibek
Ranní polibek na rozloučenou? V některých manželství, to je již jen letmý polibek, nebo dokonce vůbec nic takového již neexistuje. Nicméně, když rozlúčkový polibek mírně predĺžime, náš manžel nás bude „na rty“ celý den. Vášnivý polibek se uvolňuje dopamin, neurotransmiter, který vyvolává to, že náš partner bude po nás touží jako po léku.

2. Denní flirt a zábavu
Když se s partnerem, jsme se komunikovat pouze na sucho, na povinnosti, nebo téměř vůbec, nemůžeme očekávat, že se žádné pozitivní výsledky. Vysoce kvalitní sexuální život, je třeba náboj a šťávu to může být, například, s každodenní jemné flirtování, doťahovania, zábava. Koketovanie nám zvýšit vaši náladu a každý den přinese trochu rozptýlení, vzrušení a zábavy. Manželství nebo stabilní partnerství je jako maraton, musíme počítat také s únavou, a to i s tím, že po době, kdy potřebujeme osvěžit.

Láska listy, hodil do tašky před odjezdem do práce, nečekané erotické zprávy odeslané na manžela nebo partnera, zcela nečekaně vášnivé přivítání při příjezdu z práce – to vše může oživit sexuální náboj a také v mnoho práce, objem a pomáhají udržovat erotická jiskra.

3. Hra na zimu a teplo
To není o žádné použití horké nebo studené maziva, i když by to mohlo mít velmi zajímavý dopad na kvalitu manželského sexuálního života. Hra je teplo a v zimě spočívá v tom, že spáchání partnera oči a hodíte po různých místech na jeho těle. Můžete políbit, pohladit jazyk, lechtání pierkom, nebo vyzkoušet ledové kostky – cokoliv vás napadne. Partnerova úkolem je komentovat každý váš pokus je zima, pokud to nepřináší žádné zvláštní potěšení, a k přenosu tepla nebo popáleniny, pokud se cítí potěšení. Takže víme, že mapy na partnerovo tělo, které přinášejí potěšení. Nezapomeňte, že každý den se můžeme znovu a znovu se objeví a my se nikdy sám o sobě víme všechno. Prostě, když není tam žádný vzrušo, je čas na nové průzkumné mise. Samozřejmě, na jejich stálý partner.

4. Vymeňme spodní prádlo
Ať chceme nebo ne, musíme zmínit také již velmi „otrepanú“, ale skutečně účinná rada – je dobré investovat do nové pěkné a možná i erotické spodní prádlo. Ženy většinou toto spodní prádlo neobľubujú, protože to není zrovna příjemné, ale krajkové, síťované, podvazky, korzety s každým mužem pohnú. I když jste spolu deset let.

Související příspěvky:

Co je sexy po milování?

To je něco, co je velmi sexy, po milování ...? To, co muži za sexy ?

Vím, že na tuto otázku by asi

18

Co je sexy na roláku ?

To, co muži za sexy Co je pro muže atraktivní pro roláku ? Je pravda,

18

Sexy spodní prádlo a sex

Navzdory skutečnosti, že některé to může být trochu podhodnocené, pěkné spodní prádlo má velmi důležitý význam. Prot

18

Sexy trapasy – škandalózna sprcha

Někdy se to prostě stane, že se ocitneme v situaci, kdy něco, co by mělo být intimní, nechtěně, či nevědomě, musíme sdí

18

Sexy trapasy – ty jsi takový, co přežili?

Někdy se to prostě stane, že se ocitneme v situaci, kdy něco, co by mělo být intimní, nechtěně, či nevědomě, musíme

18

Sexy tipy na léto

Chtěli byste v létě byl stále vzrušující? Zkuste ho okořenit následující tipy určitě dostanete na místě!

18

Když jsme sexy?

Zdá se, že názory mužů a žen o tom, když je žena sexy, jsou výrazně odlišné. Ne vždy, když si myslíme, že vypadáme d

18

Erotické dlouhé vlasy a sexy sex

To, co muži za sexy ?

Je to opravdu pravda, že většina mužů miluje ženy

18

Leave a comment