Jarní úklid kabelky

Měsíce březen a duben jsou vysoké riziko, zvláště pro zranění v práci v domácnosti. To postihuje až 71% žen, zejména ty starší, které tvoří třetinu postižených. Podle statistik, věřím, že jsou prostě neúplné. Chybí tam můj případ slavné Kráse. Ten se jim tak špatně, že i v medové týdny zastihol čas pro jarní úklid. A on, z lásky k novomanželke nabídl poumývať všechna okna v bytě! Marně jsme varovali, si dal říct. Leštěné těch oken s typicky mužská pečlivost – a jít dolů. Tak je to zmohlo, že byl dva týdny nemocný. Není jasné, katastrofiól!

bezradna zena s ciernou kabelkouNástroj mimoslovnej komunikace
Čištění hned po jídle, je nejdůležitější nástroj mimoslovnej komunikace v manželství. Když se žena naštve, začne ostentativně uklízet. Trieskať riadmi, hlasitý vyzvednout, usvedčovať členy rodiny z nepořádek. Naopak, milující ženu obklopuje zvolené stopy své přítomnosti – vázičkami, kvetinkami, čipôčkami, šáločkami, dečkami, parfémikmi, vonný olej hořák lampičkami, ale v krátké somarinami! Kdo tohle pochopí, je to jeden s životem vyrovnaný a nic to už nemůže být překvapen. Svůj volný, a proto vytrvale prelietavý přítel už vyhodil dva kontejnery somariniek, co jeho nové známosti vždy neomylně nechat v koupelně, nebo ložnici, a nejodvážnější dokonce i v kuchyni, jen aby označkovali území tohoto hlediska svatbu chystali dobýt. Jen to, co vidí „zapomenuté“ náušničku, prstienok, rúžik – už ví, že je špatné, svoboda v ohrožení!

Muž čištění dává věci do pořádku, žena čištění vláda! Mužské postup je systematický, racionální a režie. Ženská je intuitivní, pudový a pověření vyšší moci. To je pradávny biologické atavizmus „hnízdění“ a nemá smysl se nezmění to, zda tento boj.

Jarne upratovanie kabeliekSignál pro ostatní ženy, nebo jarní úklid kabelky…
Žena a cílem je mýtus potlačit mužskou svobodu logické uspořádání věcí a nadvládu domácích státu do čistírny. Žena mytí oken nečisté sklo, ale dává signál mávaním jiné ženy v jiných windows, že toto území je již dobyté a nechat neopovažujú zkusit tu štěstí. Chcete důkaz, že ženy opravdu nemají trpět na objednávku, jako muži, když budete muset provést? Tak se podívejte do kasáren a do ženské kabelky. To je horotvorný rozdíl! Ženy mohou nikdy dosáhnout dokonalosti vojenské „komínkov“ a ustlania postele „neporiadnymi“ muži. A když to je jen oni sami, a tak se i nadále spáchat dokonalou kabelkovej anarchie. Pokud tuto Zemi řídí „objednat“ dámské kabelky, tak dávno, v zoufalství opustí oběžnou dráhu a v zmätočnom kľučkovaní je ztracen někde v chladu nekonečno vesmíru. Chcete dobrý příklad? Jako poslúžim – nedávno jistá mladá dáma v tramvaji zazvonil mobil. Socha diskrétně sáhl po kabelce a začala hledat. Mobilní prsten, prsten, prsten a prsten. Už jsme tu melodii znal všechny nazpaměť. Našel jsem to, ale alespoň přestal zvonit. Vydýchli můžeme. Pak zazvonil znovu! Zkušenější vyvrátili oči, dobře hádal. Hledá, hledá, hledá, a není nalezen. Když zazvonil potřetí, paní za obecní aplauzu přeplněné tramvaje raději mluvit. A proto jsem si: Jarní úklid? Mám to za sebou, pojďme začít kabelkami, milé dámy!

Gustáv Murín

Související příspěvky:

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Leave a comment