Jste zápasí s jesennou deprese?

S různými formami podzimního splínu“ se setkal snad každý z nás. Smutné nálady, pocity vyčerpanosti, nebo nedostatek energie, že se cítíme od začátku října prakticky až do Vánoc, mají na svědomí zejména vrtochy podzimního počasí. Jeho také udělat skracujúce dny a s nimi spojený s nedostatkem světla. Když se k tomu přidá špatná životospráva, člověk je nejlepší způsob, jak se stát to, co je známé jako podzimní deprese. Víte, jak bojovat s ní správně vybavit?

Ne ignorovat signály vašeho těla
Podzim je období, kdy se naše tělo chtě nechtě musí vypořádat hned s několika nástrahami. S prvními sychravými dny na to začít útočit všemožné viry, bakterie a další urážky. Zvyká si také na nedostatek slunečního svitu, což mnoho neužil nebo během tohoročného upršaného létě, a kromě toho potýkat s typicky jesennými extrémní povětrnostní události. Nelze se proto divit, že organismus je v tomto období vyžaduje zvláštní pozornost. Pokud chcete posílit imunitu a zůstat svěží i na podzim, měli bychom jeho signály procházet. Duševní a emocionální pohody můžeme dosáhnout, když budeme žít se svým tělem v harmonii a starat se o to.
depresiouLáskou proti černým myšlenkám
Podzim za okny nemusí být hned důvodem pro chmurné myšlenky. Zejména pokud je ze za ty windows nedívame sami. Prosím, ujistěte se, že máte bubnujúceho déšť a pěkné pozadí, které si s partnerem, svařené víno a vydejte se na objaviteľskú cestu ve stopách poslední letní paprsky na svém těle. Ti odvážnější mohou jít ještě na podzim chodit, a pod záminkou, že spojení s přírodou druh opravdu chcete voňavého senníka. Fantazii žádné meze. To je důležité mít na paměti své zdraví a vzhledem k podzimní zábavy. Velkou službu vám udělají teplé kondom právní Předpisy, které spolehlivě dotvorí atmosféru a v exteriéru, navíc také perfektně zahřeje.

Sladký život na podzim?
My ženy víme, že nejlepší náplastí na všechny naše boľačky je čokoláda. Tak proč ne jeho skvělé účinky, když se nemusíme obtěžovat s chudnutím do plavek? Vyhodit diety za hlavu a vzít si radost pořádnou šálek horké čokolády.

Léto v duši mezi kapkami deště
Lidé, kteří milují upršané větrné počasí, asi mnoho není. Koneckonců, kdo také rád chodit s vyvráteným deštník, dokud nepremokne struny? Faktem však zůstává, že déšť prostě patří k podzimu. Takže kopat s ním vojenské sekeru alespoň na jednu sezónu? Zůstat v suchu pomůže vám pláštěnka. Tento pokles je také velmi módní. Takže pokud jste jeden povedený kousek získat, a to obujete ještě módnejšie gumáky, jistě jste don t udělat krok vedle.

Sezóna divadla
Tak jsme se konečně dostali. Po tradiční letní divadelní prázdniny jsou herci opět ve formě a repertoár divadla je opravdu pestrá. Rodiče si „národní“ Atd., kamošku vytáhnout na nové komedii, a přítel je zavďačte veřejného sledovat své oblíbené Partičky. Nezapomeňte na řádné divadelní garderóbu a vše si pečlivě naplánovat. Kdo řekl, že podzim je nudný?

Nosit vaše wanderlust
Že jste letos vynechal letní dovolenou? Tak to je nejvyšší čas to napravit, co říkáte? Na podzim, cestuje nejlépe. Nemusíte pariť v horku, nebo drkotať v mrazoch. Dopřejte si odpočinek a vyrazte za životy dní. Například, zkuste ještě populárnejšiu městské trasy pro pěší a vidět jeden z evropských metropolí, nebo jsou inspirována panenskou přírodou a jeďte objevovat krásy severu. Ať už je váš vkus už jakékoliv, zkušenosti cestování jistě vzpruží na dlouhé týdny.

Rozhýbte.
Nic vaše tělo a duši tak, aby předpisy jako správnou dávku pohybu. Nemusíš hned začít trápit v posilovně plné upotených svalovcov. Docela bude stačit, když si každý den dopřát alespoň 30 minut chůze kolem na čerstvém vzduchu. Bude se vám lépe usínat a ve stejnou dobu může být také dobrý pocit, že jste udělali něco pro své zdraví. Užijte si tohoročnú podzim a pozitivní myšlení je naladit na její vědomí. Věřte mi, že je veselá!

Související příspěvky:

Máte deprese? Vydejte!

Úzkost, a příležitostné dny "blbec", když jsme se cítit depresivní, nevyhnú asi každý. Osvědčený způsob, jak zlepšit

18

S stárnutí může přijít deprese

Je možné, že jste si všiml její příznaky, aby jeden z vašich rodičů. Zvlášť, když jeden ovdovie a zůstává žít sám v

18

Nedostatek peněz, deprese a horší vztahy v rodině

Nedostatek peněz, deprese a horší vztahy v rodiněSoučasný, ne příliš potešiteľná, ekonomická

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Leave a comment