Karta obrátí: muži jsou zdrženlivější než ženy

Až pět procent žen otevřeně přiznává k nevěře!
Co si myslíte, kdo je blíže k nevíře – muži nebo ženy? Ukázalo se, že tendence k nevěře se liší nejen s ohledem na možnosti a dispozice, ale také v různých obdobích. Navzdory skutečnosti, že on říká často (a možná i častěji) v našich kruzích o mužské nevěře, ale jen ženy mají na nevěru více než muži a jsou méně zdržanlivé.

Když tam je šance,
Průzkum, který provedla britská společnost Kávu a Společnosti, říká jednoznačně: až pětina žen zcela otevřeně přiznává, že když má šanci užít si s přitažlivým mužem a mít s ním sexuální zkušenosti, by neváhali tuto příležitost využít. Dokonce i v tom případě, že má stálého partnera. Jak byste v podobném případě, v reakci na vás? Chcete říct?

%image_alt%

Jsou „nespokojníčky“?
Při srovnání s počtem žen, které jsou sexuálně život v jeho stálý objem nespokojeni, dalo by se předpokládat, že mnoho z těchto žen – což je více než polovina – by se rozhodly pro sexuální zážitek s neznámou atraktivní muž. Ženy, které jsou spokojeni s jejich sexuální život a stabilizované ve vztahu, pravděpodobně podobné úmysly nemají, nebo alespoň většina z nich ne.

Muži jsou zdrženlivější, nebo další lež?
Pojďme se podívat na muže: za podobný přestupek se uděluje pouze každý jedenáctý muž. Nicméně, to není jasné jedno – a to je otázka upřímnosti. Možná, že my ženy jsme k vyplnění dotazníků více zodpovědný a reagovat úprimnejšie jako naše polovičky. Muži mají potenciál nevěry nepriznajú veřejnosti velmi šťastný, spíše, být ve strachu, jestli to ještě neví – je to snaží zatajiť. A co když jejich partner se nějak dostal k dokončení kontrolní seznam a identifikovat? Šance, i když mizivá, ale co kdyby?

Nejčastější po 35-tke
Pokud jde o věk, ne v každém období života máme k nevíře, stejně náchylné. Najochotnejšie k nevíře podle výsledků průzkumu, zveřejněné v časopise Slunce, ženy ve věku 35 až 40 let staré, takže není mladý žienky, který to očekával, ale byly to ženy, na přelomu mládí a středního věku, nebo starší středního věku, které mají již nějaké zkušenosti s partnerem žije se svou sexuální stránku. Navíc, mnoho z nich bylo bezdětné a nevěra často vysvětluje jen pokus otěhotnět.

Jako ne-jsem tolerováno?
Zajímavé také je, že i když se z nevěry poměrně snadno podľahneme ve srovnání s reakcí lidí, v případě, že nám byl nevěrný svému partnerovi, měli bychom to hodit tolerovali pouze minimální (12 procent). Muži, kteří odpustia nevěra je trochu více – 15 procent.

A jak muži nás nejvíce přitahuje?
Čtvrtina svobodných žen nemají žádné zábrany, i když v pokušení podle zadaného nebo ženatého muže. „Zálusk“ na zadanou nebo vdanou ženou, však připouští jen 12 procent mužů. Takže, zdá se, že věk opravdu záleží mnoho. Loarraine Adams ze společnosti Kávy a Společnosti, který byl proveden průzkum, komentuje věku ženy, podle The Sun řekla: „Někdy potřeba zažít mateřství prevalcuje morální hodnoty a postoje k) upozornění ženatého muže.“

Studie se zúčastnilo 3000 lidí, a poprvé do světla neverníc postaven pro ženy a ne muži.

Související příspěvky:

Ženy mají "penis"?

Dobrý den, řekl jsem s kamarádem na téma sexuální život, a ona tvrdila, že ženy mají penis, jen je skrytá v našich ú

18

Muži ve stresu, rizika, ženy

Když je člověk prelietavý a nepoužívá ochranu, může to být stresŘíká se, a je to i potvrzeno,

18

Muže, který všechny ženy milují

Do které kategorie patří vaše? Co je fyzický vzhled chlap, zda osobnostní rysy mohou způsobit, aby ženy v jejich pří

18

Naučte se, jak váš partner nežiarliť

Žárlivost je jedním z problémů, které mohou narušit vztah tak, že nebude poslední a partneři se rozešli. Říká se, že

18

Ženy méně riziková

Pokud jde o finance, riskujeme méně než muži. Proč je to?

Řeči o tom, že jsme iracio

18

Přežít svůj vztah k nežádoucímu oddělení?

Když se zamilujeme, jsme s partnerem trávit veškerý svůj volný čas. Samozřejmě, ani to není zcela dobré, bychom měli

18

9 zkušenosti, jsou horší než nevěra!

To může být něco horší než nevěra? Asi jen těžko bychom si mohli představit. Po tom všem, že nevěra je konec všech v

18

Šest bodů, ve kterém naše tělo je horší než u mužů

Fyzické rozdíly mezi muži a ženami – co to má na naše tělo lepší?

V první části tohoto člá

18

Leave a comment