Kdo je kdo v manželství

Manželství tvoří pár. To je jasné, ale dnes to již není tak jasné, kdo je v páru roli. Let to vést vážně i nevážne diskuse. Přitom řešení je tak jednoduché překvapit, že ještě nikdo nepřišel. Ale myslím, že je to velké tajemství prezradím. Nenechávejte si to pro sebe.

v manželstve

Člověk jako milenec je hrdina. Každý muž, v očích zamilovanej ženy oplývá vlastnostmi, o kterých se mu ani nesní. Mohl být křivé, plešatý, hrbatý, s jednou rukou, a také stále vlevo, ale pořád je to NA. Jeho vybral jako ideální otec jejich dětí. To je kombinace Ramba, Di Capria a Einstein v jednom. V jejích očích je Superman, a tak to je dobře.

Po svatbě byl stejný muž, a dokonce i jako člověka, s cílem blíží ideálu nadčlověka, se změní v něco úplně jiného. Člověk, jako manžel, je – klaun. Ano, přiznejme si to, ani klaun, amatér. Takže tvrzení, že žena nikdy nedokáže vytvořit komickú pár (jako Lasička – Satinský, Šimek – Grossman, nebo Suchý – Šlitr) není pravda. Tragikomický partner vydatej ženy je její muž. Prostě nevím. A tajemství opravdu šťastný, že manželství je zásadně neoznamujeme. Stal se ženáčom, protože věřil, že canticle o jejich hrdinské vlastnosti. Proč bychom měli dát mu sladké iluze by měla trvat?

Komu po chuti?

Nejnovější teorie tvrdí, že ženy mají pro potenciální partnery, ani pouze podle vzhledu plat nebo povahu. Mezi nejdůležitější kritéria jsou revidovány a kuchařské dovednosti! Muži zřejmě vědí, že láska prochází žaludkem, a proto ochotně se obrátit na gastrosexuálov!

Gastrosexuáli?!

Pánbožkova kravička, a to je co? Kdo ta jména vymýšlí? A kde to jde? Nyní je v módní show, vaření historii. Ale to by vyžadovalo někoho, o frajerku až do svatby? To, co jste spadl z jahody?! Opravdu, to popírá zákony Přírody a volant Vesmír otočí na hlavu.

Nemám nic proti emancipácii. Jsem vášnivý bojovník za rovnost, a proto nemůžu přijít na jméno feministkám. Netrvám na tom, že žena MUSÍ být celoživotní kuchárkou. Jen jsem jako biolog připomněl, že všechny sociální struktury, a tak vždy stroskotajú na naši biologickou podstatu.

Gastrosexuáli – tohle je klasická ukázka moderní slogan bez závanu kontakt s realitou. Být jako žena plnenou morkou, tři rezňami ve čtyři balíčky nebo švejžužom cross kabely s krokodílími pazúrikmi? Zbláznili jste se?! Ve skutečnosti, držet dietu! Dnes měl na oběd kůže z banánu a zítra bude prežúvať klíčky, a nebude ani vědět, z čeho. A tím méně to bude chutnat, to vám šťastnejšia, protože nějaký šílenec řekl, že to, co nemá chuť, je zdravý! Deva na lásku ženicha stále nejí! Chce být tenké jako jehly, aby zjistili, že množství štěstí, které je přečíst všechny ty růžové románikoch. Kašli na chlapa, vaření, zaujímá zcela jiný výkon.

Řešení: Kluci nehlúpnite, vyhoďte knihy o vaření, koupit Kámasútru!

Vzorek ne. 7 zákona na základě E-knihu „Návod na manželství“ k dispozici na adrese: https://itunes.apple.com/sk/book/navod-na-manzelstvo/id728318325?mt=11

Gustáv Murín

Související příspěvky:

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Nikdo neví, že tajně milujeme…!

Ahoj lidi,

Chci spáchat něco, co zatím nikdo z mého okolí či moji přátelé o mě ví: Miluji svého bratra a on m

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Strach z manželství?

Největší obavy mužů

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manželstv

18

6 znaků, že vaše manželství je na rozpadnutie

Navzdory skutečnosti, že sľúbime být spolu v dobrém i ve zlem, po letech může nastat situace, že všechno bude naopak

18

Co je důležitější v manželství než věrnost?

Pokud nechcete kompromis, váš vztah má velkou budoucnostMyslíš, že věrnost je v manželství ne

18

Manželství – Nevpustite do ložnice!

Chování, které zabije každou manželství!

Tento vztah nesl poškvrnu závažné porušení není

18

Kdo je hodně polibků, žijí déle!

Viděli jste již rádi film bez scén s bozkávaním?

To sotva. Polibek patří prostě k lásce, jako máslo na chle

18

Leave a comment