Manželství – Čtyři nejlepší strašiaci pro muže


Manželství: Proč je to boj?

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manželství, ale on je do toho nějak ne? Vůbec to nemusí být fakt, že by to s tebou myslel vážně. Možná má jen obavy. Co slyšeli od své vdané kamarádky, kolegy, a, kromě toho, manželství šíření nejedna nepříjemné fámy. Server womensday.com sestavil seznam nejčastějších obavy a strach, které muže odrazují manželství. Možná, že někteří z nich se také vztahují na vaše:

Manželstvo

Již první

Manželství není daleko založení rodiny. S tím souvisí i děti, domácí péče, koníčky bude odsunuta na sekundární práce a neodbudne nebo práci v práci. Krásné dny plné vášně, relaxaci v páru, nebo romantické procházky se stane věcí minulosti, prostě už nebude čas. Žena bude mít více práce s dětmi a domácnosti a kouzlo medové týdnů vyprchá. Je logické, že člověk bude také další funkce, a žena, kterou již nebude možné platit tak jako kdysi. V první řadě mít děti. Muži, nicméně, a v každém případě na ně, není žárlivý, není jejich sokovia, ale potomci. Pomocí vztahu může být i v této pokročilé fázi. Prostě, pokud si na sebe s manželem děláme každý den alespoň polhodinku čistého času – takže žádné děti. Můžeme klidně vypořádat s každodenní problémy, ale zejména se věnovat.

Stanou se terčem pomluv

Nejedna rodina je příklad – potká ženu s přítelem a jaké jsou nejčastější spolu baví? O tom, jak jsou jejich manželé. Mnoho mužů řeší důležité věci a problémy se ženami, jsme, přiznejme si to, často raději s kamarádkami, a to zejména, když se týkají našich vztahů. Muži to nikdy pochopit. Konečně, to není tak divné: otevřenost, upřímnost a komunikace hrají v manželství klíčovou roli. Jak si získat jeho důvěru? Jednoduše, alespoň čas od času se zdôverme a preberme jejich pocity, stavy, myšlenky, problémy s ním. Posliníme tak vzájemnou důvěru.

Manželstvo

Že nejste jako jeho matka

Muži mají před svými matkami respekt, a to nejen v pozitivním slova smyslu. Obávají se, že když se staneme matkami, jsme se změnit do nějaké podivné stvoření, které nebude mít ty vlastnosti, které nás miloval. Boj, že nám manželství se bude měnit a my se začít chovat jako jeho matka. Co? Požiadajme to, aby nás vždy upozorní vás, když se mu bude připomínat jeho matku.

Trochu sexu

O manželství, je to, že se sexem to pomalu každý společný rok přichází dolů k vodě. To je další věc, které muži se obávají. Ztráta přitažlivosti, sex jako rutinní záležitost, nebo život bez sexu, jsou jedním z největších ptačích strašidla téměř každý člověk. Je pravda, že manželství může být v nás, aby podporovaly zahálka, který má na sexuální život negativní dopad, ale ještě horší zabiják sexu je stereotyp, také každodenní problémy, práce, stres. Může se snadno stát, že nebudeme mít na sebe čas, a proto klesá a náš milostný život. Bohužel, sexuální život je součástí každého dobrého vztahu. Pokud bychom se řítí do zapomnění, pokusme se ho oživit.

Toto jsou čtyři základní body, které naši partneři v boji. Kromě toho, mají strach, že přijdou o své koníčky, které chcete změnit, nebo že budete sekírovať. Nelákavá představa, však? Je na nás, abychom zajistili, že to nesmí být tak. Samozřejmě, že nejlepší jsou akce, ne slova.

Související příspěvky:

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

18

6 tipů, jak se bránit proti klebetám

Jak tedy můžete bránit proti klebeteniu a klebetám ?

Zkuste jednu z následujících:

18

Typicky hádkové slova, která mají jiný význam a škodlivé pro vztah

Těmito slovy známo, že všechny páry, ale žádný z nich není považován za vítězství!

I zdánlivě nevinná slova

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Očkování proti meningitíde

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu. Já bych rád, aby jejich dvou a půl letou dceru očkovat proti meningitíde.

18

Pro čištění čeká sex.

Užívání váš partner nečekaně na domácí práce, které měl ze sebe nedělal a musel jsi ho jim vždy připomene? S největš

18

Co prozradí obličej ? zda to stojí za ho

Stabilní, nebo má zaječí úmysly?

O tom, že podle rysů obličeje lze odvodit pozice alespoň

18

Problém s kvasinkami

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na věc v souvislosti s kvasinkovou nemoc. Můj gynekolog mi tvrdí, že hormonální

18

Leave a comment