Manželství – Nevpustite do ložnice!


Chování, které zabije každou manželství!

Tento vztah nesl poškvrnu závažné porušení není třeba mnoho. Dnes, v době chytrých telefonů, když budete často vzít přátele ze sociálních sítí a do postele, jsou intimní vztahy ohrožena více než jednou. Pokud se jednou můžeme umožnit jeden z následujících typů chování votrieť v naší společné ložnici s partnerem, koledujeme si o problém.

Partneri v posteli

 To jsou druhy chování, které dokonale zničit manželství nebo vztah s partnerem:

1. Všichni chodí spát v jinou dobu
Když jsme se jít spát v různé večerní či noční hodinu, jako náš partner, je to skoro, jako když jsme každý spali odděleně. Jsou situace, kdy to není, samozřejmě, může být v opačném případě provedeny, například, když jeden z partnerů z různých pracovních hodin než ostatní, dělá změny, a podobně, ale pokud to není náš případ, vztah bude podporovat společné líhanie do postele a společné usínání.

Sólo usínání je nejlepší recept na to, jak se cítit osamelou – emocionálně i fyzicky. Jedním z nejdůležitějších společných okamžiků z partnerů je, ve skutečnosti, čas před spaním. Ten jsme měli strávit spolu harmonicky – hezké mluvit v posteli, maznaním, společné usínání. Tentokrát bude výrazně ovlivnit, jak se budeme cítit na druhý den. Mnoho párů, v nichž jeden sovou a druhý den ráno vtáčaťom, tento nesoulad doplatili.

2. Chceme, aby i nadále bavit, potřebuje klid – nebo naopak
Dokonce i v nejlepší pracovní vztahy může způsobit problémy v situaci, kdy večer potřeb jednoho z partnerů, ticho a klid, nebo tma a jiný se chce pořád bavit, dívat se na film v ložnici, nebo dokonce zábavu s smartónom. Když jsme ve stejné místnosti, kde odpočívá a spí dívat na telku nebo browsovať na vašem tabletu, můžete na něm provozovat v rozporu s tím, co se budeme snažit jakýmkoli způsobem.

Máme-li v bytě dostatek prostoru, dohodnout se s partnerem na použití techniky mimo ložnici a z postele – ten, kdo chce stále bavit, jednoduše být v jiné místnosti, rušit partnera, potrebujúceho kvalitní odpočinek. Věřte tomu nebo sluchátka nic nezachránia a takový vztah bude dříve nebo později rozpadne. Navíc, co si budeme starší, to bude dobrý noční spánek pro nás velmi důležité.

Další z extrémů, což vede k rychlému konci vztahu je preference pro smartphone, nebo jiné výdobytku techniky proti vlastním partnerem. Je-li více a častěji a raději tráví čas se svými fantasy přáteli a sociálních sítí na úkor času stráveného na komunikaci s partnerem, kopeme si cestu na koleje.

3. Hygiena a péče o tělo nepatří do postele!
Určitě ne, ani různé modifikace typu ošetření nosu, nehty, nebo nečistoty z vašich prstů! Všechny tyto otázky patří do koupelny, kde oba partneři by mělo být provedeno. To není vůbec příjemné probudit se uprostřed noci, aby dělali to, že jsme v stehno, který pak strčil hůl špinavé rozbité partnery hřebík nebo spustit do velmi podezřelé hrčku nečistoty. Někteří lidé mají ve zvyku dělat konečné dočisťovanie své tělo v posteli. O to horší je, pokud před spaním nesprchujú. Spát s takovými partnery je nejen příjemné, ale také zdravé. Jen málo žen by si něco podobného, aby vydržely dlouhodobé. Nicméně, dejte si pozor, mohou být také opačné případy!

Související příspěvky:

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Antikoncepce s přirozeným hormónom – fikce nebo skutečnost?

Slovensko patří v současné době mezi země s nejnižší akceptáciou tabletkovej hormonální antikoncepce. Použív

18

Výtok z prsu – mléko?

Dobrý den, je mi 32 let a již čtvrtý rok po skončení kojení jednoho dítěte (dojčila měl jsem ho dva roky a neužívam

18

Antikoncepce – metoda Yzupeho

Dobrý den, kamarádka mi doporučila vyzkoušet po kontaktu Yzupeho metoda. Vzhledem k tomu, že hodně o to, já nevím, c

18

To, co je vaše vysněná ložnice?

Pokud fialové nebo červené, nedostatek sexu zřejmě netrpíte!

Barva ložnice říká hodně o váš sexuáln

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Orange – oranžový zázrak

Máte problémy s koncentrací, často jste bezdůvodně unaveni a bez nálady? Příčinou zřejmě není žádná nemoc, j

18

Delší známost – lepší sex?

Mýty o vášeň, která jste možná slyšeli

Myslíte si, že o sexu víte všechno? Možná to teď zjis

18

Leave a comment