Miloval mě bůh ostrov

Výhledem na moře, v tichu šumelo a bozkávalo kamenné pobřeží ostrova. Túlilo jim jako láska páriky, co ticho vzdyhali v intimní zákoutí borové háje. Omamná živicová vôńa to s jemným orchestr cikád dotvárala atmosféru rajské zahrady.

V malé skupině žen a dívek roztroušených podél promenády a v kaviarničkách na malém náměstí v to zašumelo. Téměř každý z ep je boží srdce a zrychlený puls. Kdo ví, možná, že dnes to budu já, myslel, že nejedna a spěšně se začala upravovat.

Miloval ma

Přišel, ve skutečnosti ON. Olivier. Místní playboy a sen žen. Olivier, který si zasloužil přívlastek BOŽSKÁ. Je tmavovlasý, modrooký, téměř dvojmetrový obr s vypracovaná postava a tvář krásné dítě. Neuvedomoval však své kouzlo a zvodnosť. přátelské pro všechny s úsměvem a dobře-známý kýval na pozdrav. Několikrát, téměř krokem, zakrúžil kolo jejich otevřené limuzíny a běžela očima po nežných ženské zjavoch. Někdy naložili plné auto štebotajúcich krásy a jízda je na straně města, na diskotéce nebo v nočním klubu. Čas od času, jeho auto, přišel pouze jeden, žena zvolena, která se zdála vstoupit do sedmého nebe. Jeho svátek láska zřídka trvá déle než jeden týden.

Lívia se svou přítelkyní stál trochu stranou. Zde jsou nové. Dorazil před dvěma dny. Oliviera zobrazen poprvé, ale bude okamžitě rozpoznat. Už na to čsi slyšeli na pláži, ale zejména Maram jejich domů na privátem varovat dívky před tímto sukničkárom.

– Lia, jsem úplně podlomila kolena. To je úžasné! – zapišťala nadšeně bacuľka Lívii do ucha. ale to je jen pousmiala a odvrátil se od Oliviera vidění.

Samozřejmě, to je úžasné! Úžasné, velkolepé, krásné na zjedenie. Jako bůh ostrov! Ale to je jeho pověst! Jeho velká láska k Lívia představuje trochu jinak. Toužebně vzdychne, zavře oči a vidí Oliviera s zvířecí kůže previazanou kolem jeho pasu, s vavrínovým prsten na rozviatych zvlněné vlasy. Stojí na sklanom útesu, v pozadí se skládá z spenené tyrkysové moře a kůže na jeho červenkava prifarbuje zapadajícího slunce. Stojí za nepohnute jako socha a čekal. Čekal na ni, Líviu a oči mu jsou jasné jako hvězdy…

Dívka strasie, pak pohodí bohaté hrivou světlé vlasy, schytí přítelkyni za ruku a vzlétl směrem k pláži. Ne, to je příliš brzy na to, poznat se navzájem. Na dva dny se však již v odpoledních hodinách spřádat plány. Od pláže s přítelem se vrátil dříve, než je obvyklé a Lívia začíná velmi rozumně připravený na večer. Představil si plnou vanu vody s broskyňovou pěny, to bylo vše, co tělo potřebuje, aby nám pomohli růst a voňavé. Také vlasy umyté a umožňuje jim volně schnúť. Pomalu se pohybující, zmyselnými tahy přes vaše až ligocú jako červené zlato. Pečlivě vybírá ľahučkú čipkovú spodní prádlo, které bude stát na ní, do bronzova opálenom těla. Vklouzne do saténové zelenkavých minišiat, které mají přesně stejný odstín jako její oči. Našuchne si sandály a přes rameno vyměnit kabelku ve stejné zelené barvě.

– Oh, Lia, božské, ale přesto jste nenašminkovala, – zhíkne přítelkyně.

– Dnes nenalíčim. Hádám, že jen trochu řasenky na mihlanice, – říká Lia, pečlivě študujúc v zrcadle svůj vzhled, a pak to jde lehce po rtech lesk.

– A parfém? Jaký parfém používáte? – dostaneme další nedočkavá otázka.
– Ne, představte si! Dnes budu čuchat, – usmívá se záhadně Lívia, schytí přítelkyni o ruku, a už uháňajú na korzo. Olivier, to si všiml okamžitě. A nebyl sám. Ve večerních hodinách se na Lívii spočinulo mnoho obdivných pohledů. Zcela spontánně, pro ně on, představil se a pozval je do nočního klubu. Tam viděla Lívia poprvé striptýz. Přítelkyně má zábavné lekce s jakousi chlapci, a oni s Olivierom seděli u flex strip rohlíky, aby fob stolu sami. Většina hostů netrpělivě prolistoval tanečnicu, smyslné vlnění její tělo humra. S obnažovaním tanečníci stále hořel žákyně muži – rozpaľovalo jim žerava. Až na jednoho. Olivier sledoval jen Líviu, jejichž tváře se pomalu začala zalévání červenat. Stále klopila oči a nervózně si pohrával se sklenicí nebezpečný koktejl. Vůbec si nevšiml, kdy to dal Olivier naplnit druhou a třetí dobu. Po obrovské ovace, jakmile striptérka zmizel za závěsem v modravom tlumené světlo, Lívia zvedl.

– Pojď Lívia, odveziem vás domv, – řekl prostě Olivier a zamatovými palce po rameni. Na dotak to, že ho pálil i mrazil, roztancoval v jejím těle všechny atomy. Dokončovací jí selhala paměť. Nevěděla, jak nasadla do auta, nespomenula, o tom, co jste řekl, samozřejmě, a když Olivier zastavil. Doladit splývaly s šumením moře, pryskyřičné opar je prelínal s smyslné zvíře, kolín nad rýnem mužského těla. Lívia vôec neví, kdy to skĺzli jednoduché saténové šaty, neměla tušení, kde a kdy zmizela motýlia bielizeňTelo byl zahalený s třes dotek. Světlo a nežných jako letní vánek, výkonný a žeravách jako tekoucí láva, šklbúcich, drásajúcich, ale já hladiacich rozpálené smysly… jako hojivý balzám.

Ona to chtěla, chtěla, s celého srdce, když to potřebovala. Věděla, že tento okamžik čekal celý svůj stávající život. Věděla, že tento okamžik bude plnit všechna očekávání. Zároveň jí však do mysli zahryzol démon pochybností. Zachvela, jako chryzantéma šľahnutá první mrazíkom a prekrížila ruce na prsou:

– Ne, prosím, Olivier, ne!

Na chvíli stŕpol a pak, jako by se probudil z těžkého, omamného snu je narovnal. Zablýskal očima a Lívii důvodem je skutečnost, že jsem, že je naštvaný. Neřekl však ani slovo. Trochu roztrasenými ruce se oblékají a jak báb§ll to obliekal, maznajúc tvář s její odhalenou kůži. Jeho jemné strniště to zpočátku šteklilo, ale nakonec ty vzrušující doteky mají stovky pokušiteľov.

– Doma… zavez mě domů, téměř vzlykala Lívia.

– Jak jsi řekl, jsi moje víla, – zašeptal a nozdry se mu chveli jako ušľachtilému žrebcovi.

Od té doby, denně vídali chvíli na pláži a část noci blúdievali ruku v ruce nábrežímm v parcích a tichých ulic. Lívia strach, stále odolávala mocnému názvem krev a Olivier nenaliehal. Přítelkyně pouze nechápavé krútila hlavu.

Přišel den odjezdu. Olivier odviezolobe dívky do přístavu o několik hodin dříve. Východ slunce jejich zastihol v nežnom objetí. Nevymenili adresy, nebo telefonní čísla.

– Přijdu za rok, ihned po ukončení studia, – řekl Lívia a on v jejích očích četl nebeské slib.

– Budu tě čekat, moje mořská panna! – zašeptala, a pak jí mává ho, lodi zmizely z obzoru…

Lívia se věnovala učení všechny volné chvíle. Učení a snívaniu. Všechno, co jsi premyslela až do nejmenšího detailu. Bude se to počítat na měsíce, týdny. To bude brzy, velmi brzy. Miloval tvář je neustále sledovat, vyměňovat si nápady a spriadali plány.

Byl první máj, když večer náhle Lívii nečekaně zovrelo srdce. Náhle, jen zacítila lily a ještě něco a bez rozmyslu je vypustil do lesa. Cítit teplo jí podlomil kolena a ona spadla na povedomej mámivej ruce. Rozpálenými tvářemi středně rozvinuté a dotkla he
bkého mechu. Chladivý vánek ho zastínil vůní borovic a soli. Zavřete oči a kolem rozšumelo moře. Starosti. Ne na všechny starosti. Moje, moje, moje… – tichulinko zašeptal známý hlas, a opantával její magické kouzlo. Věděla, že to byl jeden moment. Jediný možný okamžik. Bez rozmyslu ze sebe strhávala šaty, kotúľajúc po zelené svatební postel. Cítil něžné doteky rtů a ľahučké pohlazení. Pojď sem, pojď sem, zašeptal jí, představující otevřenou náručí jim jejich milému. Zářící dotek přes celé vaše tělo. Stupňující se napětí je zarezávalo stále hlouběji a hlouběji… ztrácet dech. Láska moje mořská panna, můj jediný! Odráží v její divoké výkřiky milovaný hlas, spálil v duši, a je obklopen těla. Nechte je nasát sladkému pocitu naplnění a s doširoka otevřené oči na dlouhou dobu do sebe vpíjala sap tajemné chvíli.

Až později, mnohem později se dozvěděla, že její Olivier uhorel v autě. Lívia přesně věděl, kdy se to stalo…

Lívia P.

Související příspěvky:

Já to miluju, ale nech mě nedotýká

Dobrý den, prosím o radu. Můj problém spočívá v tom, že váš partner emočně velmi rádi, ideální remíza a my jsme skvě

18

Zřejmě nahého chlapa nikdy předtím neviděl!

Život nám často může správně zaskočiť. Někdy jsme schopni poradit sami, v případě zdravotních problémů, naopak, oček

18

15 důležitých věcí, které byste měli vědět!

Jsou věci, které byste měli vědět, než do nasťahujete jeho drahá...

Rozhodnutí kádr, aby s

18

Bradavky změnily barvu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co příznakem může být změna barvy bradavek. Je mi 32 let, nejsem těhotná, chybí men

18

Nejznámější mýty kolem antikoncepce

Dnešní doba je charakterizována informace presýtenosťou. Ve změti zpráv všeho druhu bude potřebovat vědět, orientovat se

18

6 faktů, které by měl znát každý pár

Jste spolu už delší dobu a plán, aby i nadále zůstat? Víte, co může mít prospěch z vaší intímnemu vztah a na

18

Dvojčata po umělém oplodnění?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je pravděpodobnost, že budu mít po umělém oplodnění dvojčata nebo trojčata. V

18

Erotické fantazie mě ničí

Ahoj lidi,

I když si myslím, že jsem beznadějný případ a že bych asi není pomoci, ale všichni se snaží, zda e

18

Leave a comment