Muži údajně vnímat, jak se věci nahotinky

A ty se cítíš dotčený, když zjistíte, že váš muž rád procházení se dívám téměř nahých žen na fotografiích? Má v práci, v jeho pracovni zda dílny kalendář s nahotinkami? Mnoho žen v průběhu mávnu rukou – muži jsou, po tom všem, je jako, že. Pro ty, kteří stále šteklivé obrázky, obtěžovat nebo dokonce urážlivé, máme dobrou zprávu: pro muže jsou to jen neživé „figuríny“, které nemají pro ně větší význam, než, například, foto nablýskaného nového športiaku.

%image_alt%„Ne zcela lidském“

Američtí vědci z Princeton university na základě nového výzkumu přišli na to, že muži na jsem sledoval téměř nahé krásky na fotografiích v kalendáři nebo v médiích nepozerajú jako k živé bytosti, ale vnímáme je jako věci. Překvapující je, že, když se dívat se na fotografie téměř nahých žen, aktivuje se ve stejné části mozku, jako v případě, že přemýšlel nad tím, nové auto, nebo „kutilským“ řešení. Jsme očekávali, že by to v nich vyvolat erotické reakce, sexuální touha, nebo touha pro královnu, nicméně? Jak můžete vidět, můžeme uklidnit. Autor studie a šéf výzkumu tvrdí, že jeho výzkum prokázal, že muži vnímají sleduji téměř nahé krásky „jako ne zcela lidské.

Zvýšení empatie…
Podle deníku Daily Mail, kromě této skutečnosti, vědci pomocí skenování mužského mozku byly nalezeny i něco jiného: ve stejnou dobu, při sledování takových snímků mužů přichází také k aktivaci části mozku, která umožňuje, abyste se cítili empatie, proto vžívania na pocity ostatních. Podle vedoucí výzkumu profesorka Susan Fiskeovej na jeden podobný případ je prý nastat při prohlížení fotografií lidí bez domova nebo uživatelů drog, které se obvykle nevíme, co si jen myslím. Experimenty také zaměřena na testování paměti. Výsledky v této oblasti byly mnohem blíže k naší předpoklady jako předchozí. Ukázaly, že muži si stále pamatují mnohem lepší snímky nahých a polonahých žen jako oblečený. Nicméně, věřili byste i bez výzkumu?

…ale také na prodej

Nicméně, pravdou je, že obrázky polonahých nebo nahých krásek na reklamu pútačoch patří k nejlepší volbě reklamní agentury. V jiném průzkumu belgickými vědci prokázali, že polonahá dáma, dokonce i papír, mohou muži prodat téměř cokoliv a jsem za to docela nepřiměřené ceny. I když jsem může být pro ně muži nepozerajú jako své možné partnery, dosažitelné cíle, nebo živé bytosti, její funkci plní více než dobře. Oslepia muži tím, že se spustí větší produkci testosteronu, a „zatemňuje“ mysli. Zejména, pokud jde o otázky financování a obchody. Podobně, nicméně, jsme se reagovat a my – ženy na přítomnost polonahého krásavca, pro nás, nejsou fotky tak silnou motivaci.

Pokud vás zajímá, jak podle vědců, ženy, podívejte se na polonahých mužů, profesor Fiskeová tvrdí, že pro ženy je důležitější věk a stav bankovního účtu jako vzhled.

Související příspěvky:

6 tipů, jak se bránit proti klebetám

Jak tedy můžete bránit proti klebeteniu a klebetám ?

Zkuste jednu z následujících:

18

Jak rozpoznat sukničkára

Dejte si pozor, nenaleťme sukničkárovi: Takto snadno zjistit!

Někde jsem četl takový vtip:

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Jak moc je interupcia?

Dobrý den, já bych chtěl být informován, kolik přibližně zaplatím na Slovensko pro potrat. Jsem Návštěvník, který v

18

Sama s dítětem? To je způsob, jak můžete zvládnout!

Počet matek zemřelých, kteří chtějí dítě vychovávat sami – prostě rozhodování o tom, aby se stal zdarma mamičkami. S

18

Jak naučit dítě pít mléko po vypnutí?

Dobrý den, chci Vás požádat o radu, protože dozvedám protichůdné informace. Musel jsem pozastavit dvouletého syna, i

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Leave a comment