Muži ve stresu, rizika, ženy

Když je člověk prelietavý a nepoužívá ochranu, může to být stres
Říká se, a je to i potvrzeno, že stres má negativní dopad na sexuální výkonnost. Nicméně, tam je také druhá stránka, další skutečnosti, které stres vyvolává. Na mužský organismus má krátkodobý stres spíše stimulační účinek – stimuluje k vyšším výkonům. Nejen, nicméně, na výkon, což je pozitivní, ale také rizika.

Stres Stres a povaze jednání
Podle nových zjištění skutečnosti, stres, změny přírody, chování lidí ve vztahu k různým rizikovým aktivitám. Muži pod stresem, pod tlakem, je mnohem více často zapojeny do různých loterií, riskantní, hazardní, ale co je vážnější – riskovat své zdraví pomocí léků. Odráží se to i na sexuální život. Jak na to? Dávají si méně pozornosti, mít sex bez ochrany s více partnerkami, často náhodně, a to jako. Je zajímavé, že ženy pod tlakem a ve stresu, reagují spíše naopak, bude to změkčit vaše chování a riskují méně, než v období, kdy ve stresu nejsou.

Nabudí každého
Díky stresu z mužů stávají hráčů, z nichž nikdo se zastaví. Stres podporuje více a více rizik, a šel tvrdohlavě za svým cílem. Pak se jejich mozky zatmění, a rizika, která by v době bez stresu, vnímá a považuje za skvělé, přehlédnout bez mrknutí oka, zda je pozastavení. Horší je, že v těchto obdobích není pomoci v mnoha případech, ani „uzemňovač“ – že člověk, který by jejich pozornost, je to, co jim není úplně nejlepší.

Výsledkem vývoje
Riskovaním vlivem stresu u mužů se zabýval doktor Nichole Lighthallová z University of Southern California se svým týmem. To tvrdí, že pro takový dopad stresu na muži může evoluce a díky tomu tam je také rozdíl ve vnímané zátěže mezi muži a ženami. On říká: „Evoluce je pro muže výhodnější být agresivní ve stresových a jinak zajímavých situací, v nichž je zapojen riziko a nějaký užitek. To je také pravda, v finanční riskovaní, které souvisí s konkurenceschopností území a další cenné zdroje.“

Stres Ženy ve stresu neriskujú
Studie vědeckého týmu chtěl zjistit, jestli je pravda, že muži se zapojily do riskantní finanční situace mnohem raději než ženy, jak se zdá být. Nicméně, tento pohled na příběh, na druhou stranu, ukázal obrovský rozdíl mezi muži a ženami v zapojení se do rizikových problémů je jen v době, kdy ovlivňuje stres – když jsou ve vysoce stresujících podmínkách. V období míru muži chovat, pokud jde o přijímání rizik, stejně jako ženy, tj. jsou méně ochotni podlehnout kouzlu hazardních her, ale ve stresu, jejich chuť riskovat prudce a neúměrně u žen roste.

Související příspěvky:

Život single, přináší i rizika

Ty bydlíš sám? Více a více mladých lidí volí možnost žít single. A když mají partnera, nemien

18

Ženy mají "penis"?

Dobrý den, řekl jsem s kamarádem na téma sexuální život, a ona tvrdila, že ženy mají penis, jen je skrytá v našich ú

18

Muže, který všechny ženy milují

Do které kategorie patří vaše? Co je fyzický vzhled chlap, zda osobnostní rysy mohou způsobit, aby ženy v jejich pří

18

Ženy méně riziková

Pokud jde o finance, riskujeme méně než muži. Proč je to?

Řeči o tom, že jsme iracio

18

Syn pocikáva od stresu

Můj 11-letý syn začal pomočovať, někdy v posledních týdnech se mu však uteče a stolice. Vyskytuje se hlavně během dn

18

Ženy o své nevíře

Ženy o jejich nevíře, že řekne alespoň jednu kamarátke

Muži své dobrodružství skryté, ženy jsou zdôverujú.

18

Cyber sex stále přitahuje ženy

Když se mluví o cyber sex nebo na sexovaní prostřednictvím počítače nebo internetu, většina z této záliby se vztahuj

18

Rozvod je pro ženy finanční strašiakom

Zbaven života sám?

V roce 1970 na Slovensku sobášilo 8 párů na tisíc obyvatel, dnes je to

18

Leave a comment