Nevěřím, že v protiklady ! Alespoň ne v sexu…

Jste milovníky pohody nebo vzrušení?
I když dobře známý vetička „Protiklady se přitahují.“ může v některých případech platit, nebo ji alespoň omlouváme se, proč jsme se dát do kopy s tím a tím mužem, nebo dokonce i přítel, zdá se, že když přijde na sex, tato slova neplatí. Tvrdí to známý americký sexuológ Ian Kerner, který je často pro média vyjadřuje k vzťahovým problém světoznámé celebrity.

protiklady

Máte společné chúťky?
Víte, co je z hlediska sexuológie pro kvalitní vztah je důležitější než rozpory? Právě naopak – společné zájmy, společné činnosti a společné touhy. Protiklady může hrát roli, pokud jde o vzhled, často tmavě muži jako svetlovlásky a naopak, ale osobnost a zájem, protiklady obvykle nemají mnoho naděje pro dlouhodobý kvalitní vztah.

Proč nás to už nebaví?
Sexuológ Ian Kerner říká o partnerovi sex pár zajímavostí, které nejsou obvykle známé, respektive jejich nezvykneme sazba, a někdy ani neuvědomují. Často pak čudujeme, že nás sexuální život vrže. Pojďme se podívat na to, co může být příčinou:

Dvě kategorie
Lidská společnost je možné na základě postoje k sexu rozdělit do dvou základních kategorií: milovníky pohodlí a milovníky vzrušení. První kategorie je, podle odborníků, nejlepší miluje v pohodlí vašeho domova, v posteli a na podobné bezpečné místo. Druhá kategorie, naopak vyhledává nebezpečné zajímavých místech, často kuriózní, a jejich sex je často velmi spontánní a nečekané.

Jaké pohlaví preferujete?
Podle agentury Slavného Ian Kerner na toto téma, dodal: „Súložili byste ve stanu uprostřed hlubokých lesů, nebo dáváte přednost luxusní čalúnenému gauču v teple domova?“ Odpověď na tuto otázku definuje sexuální typ člověka.

S kým je nejlepší?
Vraťme se však na to, aby řekl opak. Je jasné, že ti lidé, kteří milují pohodlí, jste velmi neužijú s partnerem, který miluje high-energie, sex, a, samozřejmě, že to platí také naopak. Milovníci vzrušení chtít zkusit ještě něco nového a milují spontánnost a nečekané výzvy, zatímco milovníci pohodlí vynalézat novinky v posteli jen velmi zřídka. Logicky jste milovníky pohodlí, že sex je nejlepší s někým podobným, a ti, kteří očekávají věčné vzrušení, dáte to nejlepší, co se s partnery, kteří mohou dodávat sex, adrenalin.

Po vášnivé začátku
„Co se stane, když se setká s milovníkem pohodlí s milovníkem vzrušení? Toto není obvykle problém, pokud jde o nové lásce. Nicméně, jakmile opadne hormonální výbuch zamilovanosti, zároveň novým partnerem se podíváte a řeknete si ,Ale ne, zase zpátky?,“ vysvětluje Ian Kerner. No, co to je jako pro vás? Nebo v opačném garde?

Znáte ho?
Ian Kerner, Ph.d. je autorem mnoha populárních příruček, které pomáhají lidem nejen zlepšit váš sexuální život. Sexuológom také stalo, protože oni měli jejich vlastní zkušenosti s pohlavním disfunkciou a rozhodl se pomáhat lidem s podobnými problémy. Často hostem v různých televizních pořadech. Kromě klasické práce sexuológa učí na národní úrovni na různá témata spojená se sexem a vztahy. Je certifikovaný zástupce Americké asociace sex pedagogů, poradců a terapeutů, členem Americké asociace manželských a rodinných terapeutů, a další. Narodil se v New Yorku, kde žije společně s manželkou, synem a psem.

Související příspěvky:

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i ně

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Po delším sexu

Problémy na druhý den po delším sexu Já bych se s vámi poradila. Po delším pohlavním styku, t

18

Díky sexu se můžeme podívat až na šest let mladší!

200 orgasmů ročně, prodlužuje život a činí nás krajšími Spočítat, kolik vyvrcholení máte za m

18

Leave a comment