Obávám se, že jeho láska…

Ahoj lidi,

Mám 29 let a před rokem jsem potkala Dané – atraktivní muž, o kterém jsem si až donedávna myslel, že bude největší láska mého života. Postupně jsem si však začal uvědomovat, že Dano mě začíná s vlastní limit a že chce rozhodovat o všem, co mám dělat. Dokonce i na to, co bych nosit účes, oblečení, make-up nebo lak na nehty. Nicméně, to zdaleka není všechno… Od doby, co jsme spolu začali intimně žít, začal být na mě extrémně žárlí, což se mi zpočátku i tak trochu lichotilo, ale teď už začínám omezovat a pomalu to začíná již starat o… zdá se mi, seznam a esemesky v mobilu, prehrabuje v mém notebooku, a to i v kabelkách, měl podezření, že každý modrinka na moje tělo, nebo setkání s kamarádkami nebo firemní akce. Nedávno jsem dokonce zjistil, že jsem začal špehovat, protože jsem předpokládal-li, že neklamem a když nejsem s někým nevěrný, Když zjistí, že mě neprávem krivdil, omlouvá mě to, je mi neuvěřitelně jemný a pak jsme zažít najvzrušujúcejší sex. Pak mě zahrnuje luxusní dárky, slibuje, že jeho žiarlivostné výčiny již nezopakujú, ale brzy byl znovu hádame, monitoruje a kontroluje mě a v poslední době mě úplně vylekal, když jsem v objetí po vášnivém milování šeptal do ucha, že mě miluje tak moc, že život beze mě ani uvědomit, a to když jednoho dne zjistil, že miluji jiného muže, nezniesol by mít nápad a že bych si raději vzal život, mě jsem na sobě. Kdybych prý se mu nepatří, nebudu patří nebo jinak… Když mě uviděl, jeho slova vydesili, začal mě chlácholiť a upokojovať, že to bylo jasně ne zcela vážné, ale já to začínám víc a víc bát. Co když svoji hrozbu myslel, nicméně vážně…? Obávám se, že tato situace začíná být nebezpečné a stejně nebezpečné je v tomto vztahu zůstat, jak to try to break free. Dana, i když jsem rád, ale zároveň je to již a bojím se… nevím, co dělat…

 Romana

Bojím sa jeho láskyŽena radí:

V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

StefanJak to vidí Stefan:

Milá Romano., dnes budu krátký: co je drahé, je nepřijatelné z jakéhokoli pohledu. Mám pro Vás pouze jednu radu: Okamžitě, takže čím dříve to rozíď, protože mrháš čas, a tím déle s ním, blíže k jít do pekla, na které Ťá táhne…

P. S.: Milovníci dobrého je na světě hodně, a ta aktuální může být, i když super, ale život není jen o sexu a luxusní dárky.

 

 

karin, woman radiJak to vidí Karin: Romanka, přesto, že Dano je skvělý milenec, jeho láska a vášeň mě děsí…! Vím, o čem mluvíš – pocit, že jediný, kdo by Vám být nejblíže k Vám vlastně věřit, neustále Vás upodozrieva, monitory a sliedi v telefonu nebo notebooku, je otřesné. Když se konečně přesvědčit, že upodozrieval zbytečně a neprávem, ale jemný, milující, a znamená, že v jeho lásku, kterou jsem pozornosťami, ale v životě to už tak chodí, že z lásky a vášně k nenávisti může být velmi blízko… Dano se Budete hlásit jako ke svým aktivům, a to je ještě nejsi tak dlouho spolu. Vycúvaj z tohoto vztahu tak rychle, jak je to možné, protože život s chorobným žiarlivcom nemůže být šťastný! Nečekejte, až Váš život vstupuje další muž a rychle své rozhodnutí o rozchodu s tím na pozdější dobu. Navzdory skutečnosti, že rozchod s to určitě nebude jednoduché, proto Vám jistě nebude chtít vzdát, věř mi, že kdyby to zjistil, že to opúšťaš proto, protože máte zaňho náhradu, bylo by to mnohem horší. Konečně, sám Jste již naznačil, co by mělo být zjištěno, že ľúbiš jiného muže…! Snaží se mu vysvětlit, že život s ním Vás dusí a že je třeba volně dýchat, takže bys mohla normálně žít. I když je více než pravděpodobné, že to má, že Budete dělat scény a nadále se Budete snažit vplietať v životě, ale pokud se nenecháš mluvit a uchlácholiť, možná, že jeho úsilí ochabne, nebo najít jiný objekt své touhy a vášně. Pokud ne, možná Vám pomůže, pokud jste na čas, a pak šel do práce v zahraničí. Ale jediná dobrá rada je: Rozíď s ním, dokud je čas!

Související příspěvky:

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

18

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Tak, můžete zničit vztah!

Přemýšleli jste někdy, co všechno může ovlivnit náš vztah? Samozřejmě, že prostředí, pracovní problémy a podobně...

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Můžete jít na letní brigádu? Zbystrite pozornost!

Čas letních prázdnin je tady a mnoho lidí, kteří uvažují o odchodu za prací do zahraničí. Letní brigády jsou stále v

18

Muž, žena, polibek

Kluci pochopili, připojení k molu na konečnou cenu, polibek zvádzajú a zkusit něco dosáhnout. Pro dámy polibek úrovn

18

Excite muže a erotické vzpomínky?

Muži mohou rozrušit vzpomínky po letech na žena – i když ne intimní styk ...? To, co muži za sexy ?

18

Leave a comment