Pět osvědčené fakta o milostnom život

Ne každá rada, zda informace z internetu nebo od přátel, může být důvěryhodný. Kromě toho, pokud je to rady v oblasti sexuální a partnerské intimity, o vysoce poradit ani nenecháme – zatím pouze v těch oblastech, které jsme vidět to nejlepší ze sebe a pro sebe, vědět, co chybí nebo co je špatně. Ale pojďme se na pár faktů z oblasti ľúbostného života – to jsou osvědčené a oni mohou skutečně věřit, naučil jsem se od nich:

 o milostnom živote

Magický mužský feromon
To není nic extra, když je člověk nadměrně zpocený a kromě toho, že je pocit, že čím déle nesprchoval nebo nedbá na hygienu. Přírodní mužský vůně však obsahuje sloučeninu androstadienon, který je mužský feromónom. Pokud je ve správném množství, tj. není pot příliš mnoho, ale zase není zcela potlačena antiperspirantmi a parfémy, to může výrazně zlepšit náladu žen, a také sexuální touhu. Někteří výrobci dokonce tuto feromony přidány do pánských parfémů.

Stejně je známo a ověřeno, že pot může žena o člověku hodně napoví, a hlavní bod – pokud jeho pot uzavřeno a vnímá ji pozitivně, to znamená, že jste s partnerem „fit“ a mají předpoklad založit zdravou rodinu.

Oholení není nejlepší
Mnozí lidé se domnívají, že oholeným jim to ukazuje nejvíce, a to nás ženy jsou tak mnoho lidí, kteří navštíví. Nicméně, toto není zcela tak. Nemá i když práce trend, hipsterskú bradu, ale velmi napínavě na ženské pohlaví funguje strniště. Takže sexuální najpríťažlivejší pro nás je ten muž, když to není, nebo do hladka oholený, ale ani zarostlý.

Můžeme využít kouzlo slunce
Sunshine má velmi magické vlastnosti, a to i pokud jde o naše chuť na sex a radost ze života. Všichni víme, jak to chodí – v temných chmúrnych dní, nemáme nic k jídlu a životy jsou těžší, než když bude slunce. Je prokázáno, že pobyt na slunci zvyšuje libido, a může zlepšit kvalitu partnerských vztahů. Zvyšuje hladinu testosteronu, ze které se dostaneme na vyšší chuť na lásku hry. Pozor! To není jen pro letní sluníčko! Můžeme využít slunečných dnů i v zimě – vytiahnime partnerem na procházku a uvidíte, jak to nabíjí pozitivní energií.

Nesmíme zapomenout na polibky
Polibky ve většině vztahů postupně slábnout. Až do prvních měsíců vztahu, bozkávame téměř konstantní a klasické polibky střídají francouzské, po letech z nich je stále méně a často se obrátit na pouze jeden ze dvou letmé polibky na denní bázi. Z některých vztahů zcela zmizí. Polibky jsou pro náš život je velmi důležité – a ze zdravotního hlediska. Nejen posílit naši imunitu tím, že nahradí bakterie s partnerem, ale zejména k pomoci snížit hladinu stresu a také cholesterolu. Nemluvě o tom, že časté kvalitu polibky prohloubení intimity a vzájomnosť mezi dvěma lidmi.

Pravidelné cvičení pomáhá
A nemysli si, že tím, že teď každý den běhat, nebo se trápit v posilovně, ale také na posílení svalů pánevního dna. Kegelove cvičení lze provést nepozorovaně kdekoliv a kdykoliv a odborníci doporučují denně aspoň tři série po 15 až 20 sťahov. Silné svaly pánevního dna pomoci jako prevence inkontinenciou, ale jsou také velmi prospěšné pro zdravý sexuální život. Jejich posílení, aby člověk dosáhnout lepší sexuální potěšení a vyšší míra vzrušivosti. U mužů přispívá ke zlepšení erekce.

Související příspěvky:

Život single, přináší i rizika

Ty bydlíš sám? Více a více mladých lidí volí možnost žít single. A když mají partnera, nemien

18

Láska mého života

Na světě jsou věci a lidé, bez nichž by náš život je bezvýznamný. Nebo, v lepším případě, to by nemělo být tak zajím

18

Náš společenský život je ve vztahu k velikosti jednoho z mozkových struktur

Větší amygdala, tím bohatší je náš sociální životUž jste někdy přemýšleli o tom, co to je, že

18

Víte, jaké jsou výhody uspokojivý sexuální život?

Nedostatek sexu se snažíme nahradit – nejčastější práce a jídlo Navzdory skutečnosti, že ne v

18

Žít svůj život s láskou?

Po uši se zamilujeme zřejmě jen dvakrát v životě!

Životní láska je pěkná představa, ale re

18

Co vám chybí v intimní život?

Nebo nejste úplně spokojeni?!Noste svůj milovaný partner je velmi povzbuzující, příjemné, pov

18

Dokonce i vaše matka-in-law jste, že ne na život?

Svokry: Dvacet bodů, proč se "musí"!Oh, ty svokry! Patříte k ženám, "ne" matka jejich muži? N

18

Věkový rozdíl partnerů je v souvislosti s délkou života

Chceš dlouho žít? Vybrat ten správný!Už jste přemýšlel, proč se mnozí muži hledají mladší žen

18

Leave a comment