Po sexu, On okamžitě usne a chcete, nebe-poslal


Proč muži po sexu už neplatí, jsou opravdu tak sobecký?

To víš, krásná předehra, něha, svádění, skvělý sex, a najednou je po všem. Ty zůstávají opuštěné na své vlastní straně postele, a přitom roztúžená, chtěli byste nějakou dohru, mazlení, hladkanie, něžná slova. Ale to není možné. On je brzy po vyvrcholení sladké a hlavně neprebuditeľne usnul. Je to opravdu takový sebec?

Po sexe

Jinak to není?

Sklameme, ale potešíme. Ne, to není otázka, že by bylo sebec a ani on nechtěl být takhle blízko. Problém je pouze v tom, že pro muže je sex prostě funguje tímto způsobem. A ženy jsou často přesně naopak. Takže se můžete podívat na to, co chcete, pravděpodobnost, že budete najít muže, který je s vámi bude po orgasmu za nějaký čas – nechceme minut – věnovat nežnostiam je poměrně malý. Kromě toho, polibky, objetí, hladkanie, mazlení jsou pro většinu mužů cesta do ráje, tak předehra k sexu, ne dohrou.

Sex každý den, ale o něco

„Požádal jsem ho o více nežností, takže to byl opravdu žádný velký problém. Přišel unavený z práce, skočil na mě, prakticky stále ve dveřích a za chvíli to bylo pak. Osprchoval se a už sladce spinkal, zatímco já jsem prakticky ani její vlastní registr, který už se vrátil domů. Vím, že je unavená, ale když sex přijde o všechny něžnosti a svádění a vše hezké před a po něm, to je už skoro o nic,“ stěžuje si dvadsaťtriročná Kyla, které nemají prakticky žádné sexuální spojení se současným partnerem nebo neužila.

Rada sexuologičky

Rozhodl proto, jak přivést partnera k sexuologičke. Naštěstí, on souhlasil, protože i on se to nelíbilo Kyla začne odmítnout. To byl jediný správný krok, který by to mohl udělat. Tibor, Katkin chlápek volal, dozvěděl se o ženu mnohem víc, než tušil. Vykašlali se každovečerný sex, který si myslel, že jeho partner oceňuje, i když to neměl žádný důvod a snažil víkendovú terapie, jak si poradí sexuologička. Ne večer před spaním, ale už začal od rána maznaním a laskání, které se později dokončil společný sex. Oni byli, nicméně, o nežnejší, ne na obvyklé rýchlovky. Po několika takových testů jsou konečně oba cítit lépe, a když Tibor chvíli šomral po jeho každovečernej uspávanke.

Oboustranné dohodě

A jako Kyla hodnotit tuto změnu po půl roce? „On z něj jiný člověk, a to zejména jiného milence. Nechtěl přiznat, že potřebuje něhu, protože on hrál na silný chlap a nikdy na ně neměl čas, ale díky pomoci sexuologičky pochopit roli nežností, jak pro mě a pro sebe. Jednou jsem však musel zvyknout na mě. Co? Ten chlap po sexu jednoduše obvykle usne, protože pracuje jeho tělo. Nicméně, když něhu vynahradíme jindy, nevadí mi to. Po sexu, jste číst dobrou knihu, a on se spokojeně zaspím ke mně.“

Po orgasmu: Žena nevýhody mužů

Co se vlastně děje po sexu s mužským mozkem, když usnou? Odborníci říkají, že muži v orgasmu jednoduše vypnout kůry. Mozek ženy pracuje zcela naopak – zůstává i po orgasmu velmi pozorní a také tělo zaplavuje hormónom túlenia a maznania. Není tedy divu, že vede k partnerskému nesouladu, i když ne úmyslně. Parížski neurológovia zjištěno, že během a po orgasmu u mužů, tam je vypnutí centra myšlení a deaktivovaniu centra touhy. U žen to tak není. Jsme neprežívame tak silný útlum, a čím rychleji jsme se vrátit do plné bdělosti. Muži tak potřebují podstatně delší dobu na zotavení mozku po orgasmu, takže s nimi ani mluvit v těchto chvílích a pokud se budete snažit, tak obvykle jen něco zamrmlú. A také proto, že déle to trvá, dokud tě znovu vzrušia a jsou schopni milovania jako my ženy, které jsme připraveni nadále prakticky okamžitě.

Související příspěvky:

Chcete dobrý sex?

Mějte rádi své tělo !Mnoho žen, kteří nejsou spokojeni se svým tělem a mít ji k radě, mají ho

18

Chcete mít hodné dítě?

Být moudrý, nadaný a poslušné dítě si přejí asi všichni rodiče. Každý z nás, nicméně, dostane obdařen stejno

18

Chcete stúpnuť na cenu?

Tam jsou sedm kroků, aby zajistily, že jste zbožňovali. Zvýšíte svou hodnotu v očích okolí nebo ve své vlastní, takže to

18

Chcete zhubnout? Všimněte si, že ne vždy vztah pomoc!

Změna životního stylu může vztah také ublížit: důležitá je dobrá komunikace!

Myslíte si, ž

18

Chcete nechat své příjmení ?

Na to je třeba se připravit, pokud se vám manželství návrh na změnu příjmení

V manželství

18

Chcete se rozvést?

Za prvé, odpovědět na tyto otázky!Rozvod není nikdy jednoduchá záležitost. Jen zřídka žije ta

18

Chcete být sexy? Být skromný!

Jak zapůsobit na muže, který se snaží co nejvíce ušetřit, být na každý krok trochu? Většina žen chování nezapôsobí n

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Leave a comment