Šest bodů, ve kterém naše tělo je horší než u mužů


Fyzické rozdíly mezi muži a ženami – co to má na naše tělo lepší?

V první části tohoto článku jsme porovnávali kvalitu kosti muže a ženy, barevné vidění, velikost nosov také, jak moc alkoholu, který může vydržet. Dnes se podíváme blíže na naše zdraví. Co to mají lepší kvalitu mužů, a to, co děláme?

naše telo

Problémy se srdcem

Nemáme teď zamilovanosť nás ví opravdu opantať, ale skutečné problémy se srdcem. Na ty jsme také více náchylné než muži. Naše srdce bije trochu pomaleji než u mužů a je o třetinu menší. Naše tepny jsou také užší než u mužů, a proto, zejména u starších osob může způsobit problém. To může snadno způsobit ucpání nebo snížit proveditelnosti krevní cévy, výsledek může být nakonec k smrti. Kromě zvýšené riziko cévní mozkové příhody nám hrozí další rizika. Komplikace s fibriláciou predsi

naše telo

řešení máme také častěji než muži a po menopauze, jsme více náchylní k vysokému krevnímu tlaku. Operaci srdce ženy skončit častěji negativně jako operace mužů.

Předtím, než jsme bohatí

Podstatně více nás trápí nafouklé břicho, než muži. Kromě některých hormonů to může být způsobeno jen tím, že naše střeva jsou stejně dlouhé jako samec, i když v tělech máme menší. Pozitivní však je, že když jídlo, než jsme pocit sytosti než muži. Máme, ve skutečnosti menší žaludky než muži, a vede z nich více nervových vstupy do mozku, které říkají, že o naše pocity sytosti nebo hlad.

Více problémů s dýcháním

Naše těla se také liší, pokud jde o kapacitu plic. U žen je kapacita plic je menší o 30 procent, než u mužů. To také znamená, že naše plíce, svaly musí být podstatně těžší práci než muži. Jelikož máme menší plíce, máme blíže, stejně jako dýchací systém a spíše při námaze zadýchame. Obecně platí, že máme denní horší a vážnější dýchací potíže než muži.

Rodené baleríny

Pokud jde o naši flexibilitu, muži, máme co závidět. Máme, ve skutečnosti volnější vazy a během porodu je snadno rozšířit naše t-bar. Vazy – tkáně, které spojují kosti k sobě, mají za úkol omezit rozsah pohybu a udržovat je v normě. Naše vazy nám umožní větší svobodu než muži, jako ženy, jednodušší a jednodušší, aby se kabel nebo roznožku. Na jedné straně, to je v pořádku, ale na druhé straně nevýhodou. Proč? Z tohoto důvodu jsme vystaveni větší zranění kloubů. Mladé ženy častěji než muži trpí problémy s koleny, situace v usa se zhoršuje po štyridsiatke.

Častější infekce močových cest

Zdravotní znevýhodnění ženských těl, je fakt, že máme podstatně kratší močovú troubě jako muži. Zatímco naše měří přibližně tři centimetrů, samec může mít až dvacet. Bakterie je tak podstatně snazší dostat se do močového měchýře, nebo ještě dále, a jak si ji udělat, pro nás nepříjemná práce.

Lepší spálit

Velký rozdíl mezi ženské a mužské tělo je v spalování kalorií. Zatímco muži mají vyšší podíl svalové hmoty, a efektivněji vypořádat s kalóriami, jsme mnohem jednodušší priberieme. Máme pomalejší metabolismus a priberáme zejména kolem boků a stehen. Muži mají tendenci být získání co nejvíce na břiše. Tuku kolem břicha je, nicméně, pro zdraví mnohem horší, než náš tuku na bocích.

Související příspěvky:

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Naučte se, jak váš partner nežiarliť

Žárlivost je jedním z problémů, které mohou narušit vztah tak, že nebude poslední a partneři se rozešli. Říká se, že

18

Přežít svůj vztah k nežádoucímu oddělení?

Když se zamilujeme, jsme s partnerem trávit veškerý svůj volný čas. Samozřejmě, ani to není zcela dobré, bychom měli

18

9 zkušenosti, jsou horší než nevěra!

To může být něco horší než nevěra? Asi jen těžko bychom si mohli představit. Po tom všem, že nevěra je konec všech v

18

Sedm typů mužů, které neodoláme

Muži, kteří jsou pro nás neodolateľní?Vědci identifikovali několik typů mužů, které neodoláme

18

Výtok u mužů

Dobrý den, můj partner tvrdí, že má výtok z penisu. Prosím, je něco tak normálního, dokonce i s mužem? V životě jsem

18

Jsem žena dvou mužů

To, co je teď, přiznávám, že o mě neví nikdo. Ani moje máma nebo nejlepší přítelkyně. A tak to musí zůstat navždy. V

18

Flirt vnímáme jinak než muži

Flirtování podporuje zdraví mužůNěkdo flirtuje více, někdo méně, někdo vůbec. Mnoho mužů zváž

18

Leave a comment