Šest věcí, které jsme se dozvěděli v dobrém vztahu

To je těžké říci, zda vztah, který prožíváme, je dobré, nebo ne. To se musí cítit sami. Vztah, ve kterém jsme spokojeni, stejně jako náš partner od nás obohacuje o řadu faktorů. V high-kvalitní vztah, jsme se dozvěděli věci, které bychom jinak být vědomi, a v neformální vztah, nebo se naučili. Samozřejmě, všechno má své výhody a nevýhody, ale pojďme se nyní na to, které jsme vás naučí, pevný vztah:

v dobrom vzťahu1. Nedorozumění jsou nezbytné
Součástí každého vztahu, čas od času, nedorozumění. Se stane, že jeden z dalších nesprávné pochopení, jsme se dostali do konfliktu s něčím nebudeme souhlasit, jsme, s jinou zapnout. To vše je normální a pozitivní rozvoj vztahů. Učíme se spolu komunikovat tak, aby to bylo ve prospěch vztahu a oba z nás. Nedorozumění bychom se naučit odpouštět a další predebatovať.

2. Základem je důvěra
Základem každého hlubšího vztahu je důvěra. Pokud nebudeme věřit v vašeho partnera, tak s ním nemůžeme ani páru a vztahují. Jak by to mohlo být s někým, o kom si myslím, že když to není v nás a nechceme vidět to, že je na tom něco špatně? Pokud nechceme, nebo nejsme schopni uvěřit, že – ať už důvodně nebo bezdůvodně – váš partner, který je upřímný, věrný, starostlivý a podobně, rozhodně nejsme v dobrém vztahu. Již první hluboký vztah musí být důvěra, že budeme spolu, když jsme se procházet problémy, které jistě přijdou.

3. Není třeba být spolu nonstop
Je zcela jasné, že když milujete, měli byste být stále spolu. Nicméně, být spolu non-stop není vůbec pro vztah zdravé. Po chvíli by se měl okukali a zjistil, že vlastně po spolu být nechcete. Proč tedy takové negativní zkušenosti, ze kterých se mohou vyvinout nepříjemné a dusivá ponorková nemoc? Také, že musíme být bez sebe za nějaký čas – buď za prací, koníčkem, nebo přítelkyně, je to vztah prospěšné. I když velmi rádi, že oba potřebují čas a prostor pro sebe. To bude náš vztah náruživejší na obou stranách uspokojujúcejší a pevnější. Opravdu, touha být partnerem, který je prostě někde jinde, je úžasné. Pouze tímto způsobem můžeme být oceněny a více rádi budeme, když jsme spolu.

4. Vše, co musíme vyvíjet a měnit
Vše, co jsme byli se svým životem spokojeni, musíme růst a měnit se. Koneckonců, žijeme jen jednou, a proto bychom si měli dát opravdu všechno. Pokud váš partner chce zkusit něco zcela nového – například, že chce začít chodit na nějaký sport nebo se naučit na hudební nástroj, umožňuje podporovat ho v tom. Podobně, měl by nás. nejhorší je stagnace a následné papučová kultura, která ničí mnohé vztahy pasivní.

5. Kompromis neznamená slabost
Některé, zejména muži, jsou přesvědčeni, že dohodnout se s někým na kompromisu, nebo udělat ústupek je projevem slabosti. Rozhodně to tak není. Začneme-li ke kompromisu, nebo sám, doporučujeme, vůbec to neznamená, že boj jsme prohráli. Je to právě naopak. Kompromis je velmi obtížné a v high-kvalitní vztah, který se učíme. Co je důležité je vědět, že oba partneři.

6. Všichni máme slabá místa
Není pochyb o tom, že nikdo není dokonalý a každý z nich má svá slabá místa. Nebo nemůžeme partnera očekávat, že bude dokonalý, ani on od nás. Co je důležité, je naučit se jejich nedostatky přiznat. Někdy, ve skutečnosti, musíme věci brát tak, jak jsou, protože nemohou opravit nebo jinak pozměnit.

Související příspěvky:

Je vlastně vaše? Chyby na začátku vztahu !

Tridsaťpäť údaje, které odhalují, že usa myslí vážně!

Se stane, že máme pochybnosti, zda j

18

To, co říkají, že poloha ve spánku o našem vztahu?

Jsou páry, které jsou od sebe ne odtrhnout ani v noci, ale také takové, které, i když vedle sebe spát, ale ne na vše

18

Náš společenský život je ve vztahu k velikosti jednoho z mozkových struktur

Větší amygdala, tím bohatší je náš sociální životUž jste někdy přemýšleli o tom, co to je, že

18

Sex není základ vztahu !

Touch: Jejich nedostatek nám ničí život!

Můžeme se podívat, jak supermoderné ženy, královn

18

Důvěra je základem každého vztahu

Máte důvěru? Dávejte pozor, aby ztratit!

Lze říci, že vztah začíná být vážný, nebo hlouběj

18

Protiklady ve vztahu se často nekreslím

Pověstná věta – rozpory ve vztahu k přilákání, že to není pravda.

Mnozí by mohli mluvit velmi dlouho, jak s

18

Jak se vztahují k počítačové hry s sex?

Online hry údajně pro ženy znamená častější a kvalitnější sex Zábava pc hry? Nemáš se za co s

18

S větší bohatství, tam je štěstí? Nevztahuje!

Peníze nemají takový vliv na naše štěstí, než se očekávaloCo budeme navrávať, mnozí z nás by

18

Leave a comment