Strach z manželství?


Největší obavy mužů

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manželství, ale on je do toho nějak ne? Vůbec to nemusí být fakt, že by to s tebou myslel vážně. Možná má jen obavy. Co slyšeli od své vdané kamarádky, kolegy, a, kromě toho, manželství šíření nejedna nepříjemné fámy. Server womensday.com sestavil seznam nejčastějších obavy a strach, které muže odrazují manželství. Možná, že někteří z nich se také vztahují na vaše:

Strach z manželstva

Již první

Manželství není daleko od založení rodiny. S tím souvisí i děti, domácí péče, koníčky bude odsunuta na sekundární práce a neodbudne nebo práci v práci. Krásné dny plné vášně, relaxaci v páru, nebo romantické procházky se stane věcí minulosti, prostě už nebude čas. Žena bude mít více práce s dětmi a domácnosti a kouzlo medové týdnů vyprchá. Je logické, že člověk bude také další funkce, a žena, kterou již nebude možné platit tak jako kdysi. V první řadě mít děti. Muži, nicméně, a v každém případě na ně, není žárlivý, není jejich sokovia, ale potomci. Pomocí vztahu může být i v této pokročilé fázi. Prostě, pokud si na sebe s manželem děláme každý den alespoň polhodinku čistého času – takže žádné děti. Můžeme klidně vypořádat s každodenní problémy, ale zejména se věnovat.

Stanou se terčem pomluv

Nejedna rodina je příklad – potká ženu s přítelem a jaké jsou nejčastější spolu baví? O tom, jak jsou jejich manželé. Mnoho mužů řeší důležité věci a problémy se ženami, jsme, přiznejme si to, často raději s kamarádkami, a to zejména, když se týkají našich vztahů. Muži to nikdy pochopit. Konečně, to není tak divné: otevřenost, upřímnost a komunikace hrají v manželství klíčovou roli. Jak si získat jeho důvěru? Jednoduše, alespoň čas od času se zdôverme a preberme jejich pocity, stavy, myšlenky, problémy s ním. Posliníme tak vzájemnou důvěru.

Že nejste jako jeho matka

Muži mají před svými matkami respekt, a to nejen v pozitivním slova smyslu. Obávají se, že když se staneme matkami, jsme se změnit do nějaké podivné stvoření, které nebude mít ty vlastnosti, které nás miloval. Boj, že nám manželství se bude měnit a my se začít chovat jako jeho matka. Co? Požiadajme to, aby nás vždy upozorní vás, když se mu bude připomínat jeho matku.

Trochu sexu

O manželství, je to, že se sexem to pomalu každý společný rok přichází dolů k vodě. To je další věc, které muži se obávají. Ztráta přitažlivosti, sex jako rutinní záležitost, nebo život bez sexu, jsou jedním z největších ptačích strašidla téměř každý člověk. Je pravda, že manželství může být v nás, aby podporovaly zahálka, který má na sexuální život negativní dopad, ale ještě horší zabiják sexu je stereotyp, také každodenní problémy, práce, stres. Může se snadno stát, že nebudeme mít na sebe čas, a proto klesá a náš milostný život. Bohužel, sexuální život je součástí každého dobrého vztahu. Pokud bychom se řítí do zapomnění, pokusme se ho oživit.

Toto jsou čtyři základní body, které naši partneři v boji. Kromě toho, mají strach, že přijdou o své koníčky, které chcete změnit, nebo že budete sekírovať. Nelákavá představa, však? Je na nás, abychom zajistili, že to nesmí být tak. Samozřejmě, že nejlepší jsou akce, ne slova.

Související příspěvky:

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Kdo je kdo v manželství

Manželství tvoří pár. To je jasné, ale dnes to již není tak jasné, kdo je v páru roli. Let to vést vážně i nevážne d

18

Krevní testy na pohlavní nemoci a strach z gynekologa

Dobrý den, vím, že je asi zvyk, že muž napsal gynekologickej poradny, ale potřeboval bych radu. Moje 22-letá přítel

18

6 znaků, že vaše manželství je na rozpadnutie

Navzdory skutečnosti, že sľúbime být spolu v dobrém i ve zlem, po letech může nastat situace, že všechno bude naopak

18

Co je důležitější v manželství než věrnost?

Pokud nechcete kompromis, váš vztah má velkou budoucnostMyslíš, že věrnost je v manželství ne

18

Manželství – Nevpustite do ložnice!

Chování, které zabije každou manželství!

Tento vztah nesl poškvrnu závažné porušení není

18

To zažijeme pouze v manželství!

Více a více lidí má touhu, aby se oženil, to jsou důvody, proč stojí za to!Ne každý má poziti

18

Leave a comment