Ten, koho milujete, je bozkávala s ženou!


Když se líbá žena s ženou…

Zdraví,

Nikdy jsem si nemyslel, že jednou jsem já patřím k těm, kdo bude radu, ale teď jsem fakt bezradný. Takže – já jsem 34 let a již 5 let žiju s Klaudiou, žena, kterou miluji a až nedávno jsem si ji chtěl vzít za ženu. Je hezká, štíhlá, dlhovlasá, má krásný prsíčka, každé částice její vůně svůdnou ženskost a je neuvěřitelně dobrý… Asi se zeptáte, co by se mohlo stát, že jsem tak náhle změnil názor? Zvažte: v Poslední době jsme byli s přáteli na jednom večírku, kde jsme slavili narozeniny. Zábava byla skvělá a uvolněná, kadečo jsme popili a mnozí z nás se začali bavit odviazanejšie jako obvykle. Můj Claudius, a to byl pro mě skutečný šok!

so ženou

Na oslavy jsme se seznámili s jedním párem, který jsme dříve neznali a Claudius s Jinou (tak volá její nový přítel) od první chvíle velmi rozumět. Na tom by nebylo nic divného, kdyby to bylo, to zůstalo jen pro konverzaci, zábavu a popíjaní, pokud mám jejich dvě v noci, kdy zábava byla v plném proudu, našel sám sebe, objímání a líbání ve vedlejší místnosti. Náhodou, chtěl jsem jít na ZÁCHOD a když jsem se, když pootvorených dveře, všiml si, – byly takové posadnuté vášeň, že jsem si všiml.. ještě dnes mi je z toho špatně, když si vzpomenu, jak vzdychali slasťou a jako další bozkávala můj Klaudii, co dříve patřilo pouze mně… Rychle jsem se ztratil, tak jsem to neviděl, ale od té doby nemůžu na tento obraz zapomenout – co by to mělo být…? To je možná Claudius lesba? Nebo má příležitostné tajné touhy, o kterých nic nevím…? Ale on neví, že jsem je viděl a nevím, jestli bych jí měl říct… jsem velmi nešťastná, protože ji miluji a vím, že nás miluje mě. Nicméně, možná některé z vašich tajemství světa, kde jsem běžel ven… Co by jsi dostat radu?

Juraj

Žena radí:

V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

Jak to vidí Stefan:

StefanGeorgi, Ty jsou fakt zeptat, zda je Váš druh tajemství světa, a že je lesba?? ? Prosím, pošlete do redakce, jeho stažení – nyní jeho “ zavolám mu a zeptám se. Pokecáme, dáme kafe… pouze tehdy, pokud chcete, protože, jak to dopadá – sám asi nemáš, aby jsi ji pozval. Nerozumím tomu ani trochu. Píšete, že chcete, aby vaše manželka ví o tom vůbec? Nemáš to náhodou jen jako pěkný přívěšek? On tě požádal, aby jsi jí někdy, jestli je šťastná?
George, nabízí několik vysvětlení pro to, co vidíte ve večerních hodinách, kdy málo opilý, viděl:
– Je lesba a zakrývá to tím, že někdy může být, protože mají strach z odhalení.
– Neznáte ji sexuálně uspokojil, a hledá nové příležitosti – dnes je to Ina, možná zítra bude její partner…
– Všechno je v nejlepší pořádku, to jen přehnala s alkoholem. Ina to zviedla a ona řekne – on se zeptal, jestli jsi někdy něco z té noci pamatuješ?
Georgi, prosím, komunikuj. Pokud Ti stojí za to – call s ní o všem. Pokud jste si vzali – bez komunikace to nebude nikdy fungovat. Jeden konkrétní večer vypusti tak daleko od hlavy – nechte, ať se vrátí sám. Pokud ne – jen zapomenout. Stejně jako kluci mají svá tajemství…
Snažte se vyhnout použití, nicméně, někdy milovat nejen jako chlap, ale to možná zkusit jinak – něžně, pomalu, rozkošnícky, vášnivě – jako když se milují dvě ženy. Drop ty lesbickou porno a inšpiruj – sama, prosím. Nezapomeňte však, že máte obrovskou výhodu – jsi chlap. A tak jeho ponúkaš nejen něžnost, ale i sílu, a to nejen pomalé potěšení a vášeň, ale také podporu a lásku muže. Buď tolerantní, chápající, ale přesto chlapa s rozšířenými rameny, přímý pohled a jasný pohled na věc. Jsem si jist, že pak žádné Ina–, nebo jiné, bude mít další šanci. 😛 Jsem Ti palce, Jeff.
 
P. S.:
Doufám, že se to nestane, ale kdyby se to náááhodou, pokud přestanete tento společně rachot – odeslat ji na číslo 😉

karin, woman radiJak to vidí Karin:

George, že je Vaše drahá hráz, tě někdy, že… píšete, že žijete o pět let, takže kdyby to bylo orientace, by pravděpodobně s soužití a pravidelné intimní život s Tebou souhlas. Problém je pravděpodobně v tom, že ve večerních hodinách asi mnozí z Vás mají trochu víc popili a začal opravdu bavit trochu neviazanejšie jak je zvykem… Ina je samozřejmě podobný styl zábavy se dozvěděl, a Vaše zlatíčko prostě zviedla. Zdá se, že je v současné době velmi oblíbená, protože žádné stopy, ani náznak odporu s své milované nejen pozorovat, ale místo toho, on slyšel, jak oba vzdychali slasťou. To může, nicméně, být přidány na Vaše Klaudie na účet vypitého alkoholu, ale možná i skutečnost, že v tu chvíli možná jsme právě objevili něco úplně nového a vzrušujícího, které do té doby ani nevěděla. A je také možné, že máte během pěti let soužití tak trochu zovšedneli a že se váš intimní život přestal být tak vášnivé a intenzivní, jak to kdysi bylo… Možná by nezaškodilo posnažiť být trochu více na tomto poli a dokázat, Klaudii, že stále můžete být milenec, který může příjemně překvapit a rozvášniť. Neradila bych Vám, aby si vaše milované „osudný“ večer s ní neobvyklé erotické zkušenosti (které jste byl svědkem) nějak zvlášť připomínat. Buď citlivý a všímaj si podrobněji, jak a s kým Vaše sladká tráví čas, když nejste spolu seděli. Možná to rozhovorí a možná si uvědomíte, že z jednoho večera, že mnoho si nepamatuje, nebo i kdyby ano, tak už se nebudete chtít vrátit. Čas je vše vyřešeno… Ale rozhodně byste měli posnažiť, aby to ve Vaší ložnici znovu tak krásně a vášnivě iskrilo. A dobrá rada na závěr: strany podobného typu, jeho poněkud více .. a nenechávej to dlouho bez dozoru… 😛, co kdyby se náhodou zase přišlo nějaké jiné, nebo jiné…?

Či
tateľská soutěž!!!!

so ženouToužíte po dokonalé manikúre jako ze salónu?

Lak na nehty s lesklými a gel efekt
Lak na nehty a gel efekt má nové složení s ošetrujúcimi Omega oleje. Přináší intenzivní barvy v jedné vrstvě a ještě větší lesk. Jeho použití není zapotřebí UV lampy. Likvidovat jako klasický lak na nehty, pomocí odlakovaču bez acetonu. V menu, v 14 populárních barvách a v dalších 6 nových trendových odstínů.

so ženouLak na nehty s lesklým a gel efekt
Chcete, aby vaše nehty vydržel i déle? Použít na nové laky na nehty s lesklým a gelovým efektem, který zaručuje až 2-krát delší trvanlivost barvy. Kromě toho, tato barva nezlupuje a nepraská.

Odpověď na soutěžní otázku a tři z vás, vyžrebujeme a být odměněn kosmetiky AVON.

Tak, že se můžete zúčastnit soutěže, musíte se zaregistrovat na portálu www.woman.sk. Po registraci, použijte vaše přihlašovací údaje pro přihlášení do portálu www.muzske-potence.cz a můžete soutěžit !!! Jinak si nelze přiřadit k zlosovania!!!

Soutěž

Co olejů obsahuje nový lak na nehty s lesklým a gel efekt ?

  • – péče o pleť, omega oleje
  • – pečující bambucké máslo
  • – pokud jde o olivový olej

Děkuji vám za Vaše hlasování.

Soutěž končí 20.05.2016 @ 00:00

Loading ... Loading …

Vítězové:

1. Katarina Konečný, Chorvátsky Grob
2. Peter Hažerová, Ľubotice
3. Alice Rakoczyová, Nova Dolu

Související příspěvky:

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Já to miluju, ale nech mě nedotýká

Dobrý den, prosím o radu. Můj problém spočívá v tom, že váš partner emočně velmi rádi, ideální remíza a my jsme skvě

8

Leave a comment