Tetování nechci

Dobrý den,

před několika lety jsem nechal rameno udělat tetování, ale teď bych ji rada zbavila, protože už teď se mi nelíbí a ten typ oblečení, který jsem začal mít také překážkou. Je to možné, aby to nechtěné „ozdoby“ nějakým způsobem zcela zbavili? Tam jsou zřejmě nějaké metody, ale nevím, zda jsou opravdu účinné.

Marianna

%image_alt%

Odpověď na otázky( odpovědi Víry Putzová, majitel salonu Zlaté Studio ):
Tetování a permanentní make-up je vlastně napigmentovanie nerozpustných pigmentů do horní vrstvy kůže a je velmi složité odstranit jakýmkoli detergentami nebo rozpouštědla. Chirurgická léčba, zda léčba pomocí laseru je velmi drahé a může mít řadu nežádoucích vedlejších účinků, jako jsou neúplné odstranění, keloidní jizvy a kůže depigmentácie. REJUVI TATTOO REMOVER využívá unikátní chemický mechanismus zmäkčenia tetovaných pigmenty, které postupně přejít na povrchu kůže ve formě strupů, s níž tetovacie pigmenty. REJUVI TATTOO REMOVER je vhodný k odstranění všech tetovacích barev, je efektivnější, když postup výcviku a správné léčby nejsou jizvy, žádné, nebo pouze minimální, a je méně finančně nákladné. Při správném použití a v příznivé okolnosti, to je dost 1-2 sezení potřebné k odstranění nežádoucí trvalé mejkapu, když trvalé tetování, budete muset vzít 2-7 postupy, v závislosti na velikosti a hloubce tetování. Riziko jizvení je minimální, závisí na predispozice jedince. Čas potřebný k odstranění tetování závisí na velikosti oblasti. Po prvním ošetření je nutné nechat kůži 2-3 měsíců regenerovat, ošetřené oblast bude zpočátku být pokryty chrastami být spontánně odejít hlediska fyzické zhroucení a ošetřené místo po odstranění strupů je třeba se postarat o speciální krémy, které zákazník obdrží po skončení intervence jako součást postupu. Po odstranění strupů, jsou oblasti, začervenané, nicméně, menší, dokud se kůže zcela obnoven. REJUVI TATTOO REMOVER je účinný pro permanentní make-up, stejně jako pro trvalé tetování, s výjimkou oblasti očí. Výrobek nesmí dostat do očí. PROCES ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ A permanentního MEJKAPU začíná vstupní pohovor, kdy zákazník vyplní formulář. Před zákrokem se nesmí pít alkohol, byste neměli mít hlad a kůže na ošetrovanom stránky nemusí být jinak poškozené (např. zánět). Proces se skládá ze 4 kroků:

1. použití lokálního anestetika PAINAWAY řešení.

2. použití REJUVI TATTOO REMOVER, který je tetovacím zařízení vpicháva na oblast, kterou chcete odstranit. Postup je 2 opakuje – doba trvání cca 1 hodinu.

3. součástí kryté produktu je ponecháno na suché kůži se začíná tvořit chrasta, které v žádném případě nestrhávať násilí – trvání asi 7-20 dnů.

4. chrasta bude spontánně zmizí, a kůže se upravuje speciální krémová péče SUPER UKLIDŇUJÍCÍ KRÉM, v případě, že náchylnost k keloidních jizev polysiloxan gel, který zákazník dostane při prvním sezení – čas trvání 1-3 měsíce.

www.goldstudio.sk

Související příspěvky:

Tetování a piercing v intimní místo

Ahoj lidi,

Mám 30 let a dva roky žije ve společné domácnosti s partnerem, se kterým si velmi rozumím, ale v p

18

Nechci, aby ujít své doby

Dobrý den, mám velmi silné období, zejména pokud jde o bolest a nezabere mi téměř nic. Rád bych se proto informovat

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Leave a comment