To zažijeme pouze v manželství!

Více a více lidí má touhu, aby se oženil, to jsou důvody, proč stojí za to!
Ne každý má pozitivní zkušenost s manželství, mnozí se i dnes obává a raději zůstat ve volných svazcích. Nicméně, po všech těch pretechnizovaných časy má i manželství je stále svůj význam. Zda je to navždy, nebo jen pár pěkných let, rozhodně stojí za to. Samozřejmě, pokud si vyberete vhodného partnera. Pojďme si poslechnout pár upozorňuje, že jinak než v manželství nezažijeme.

* Nejlepší po celý den je vrátit se domů
Není lepší pocit než ten, že na nás doma někdo čeká, nebo čochvíľa přijde domů, on také. Společně budeme dělat pohodlí, porozprávame, uvoľníme práce-stres. Samozřejmě, i když jsme sami, je to návrat domů příjemný zážitek, ale nic, někdy může lézt pěkně na nervy. Nemáme s kým mluvit, ticho v domě je až ohlušující.

manželstvo

* Vždy máme někoho, kdo nám kryje záda
Manželé jsou partnery nejen příjemné, ale i nepříjemné záležitosti, a pokud to funguje správně, znají nejen podporu, ale také chránit a krýt, pokud je to nutné. Vzájemná podpora a sdílené tajemství vyplývající z mnoha spolu s momenty jsou hodnoty, které není jinde tak snadno najít.

* Máme stabilní sexuálního partnera
Co budeme navrávať, sex je velmi důležitou součástí každého zdravého vztahu. V manželství máme sexuální partner je vždy po ruce, samozřejmě, je zcela normální, že ne vždy jsme oba na stejnou dobu chuť na milování. Několik studií ukázaly, že páry, které sdílejí domácí práce, mají vyšší kvalitu a uspokojivejší sexuální život, tak i v běžné domácí práce se skrývá mnoho tajemství.

* Snadněji, máme problém
Každý v životě čeká víc než jeden problém. Ať už pracovní, finanční, rodinu nebo zdraví. Jakýkoliv problém řeší mnohem lépe, pokud jsme na to dva.

* Nemusíme pretvarovať
Předtím, než dívka, přátelé, známí nebo přátelé, máme čas od času pretvarovať. Hrát podobě, i když v usa je špatné a není vůbec cítit zábavu, úsměv a zeptat se na to, co jsme vlastně vůbec zájem. Když partnera máme vlastní soukromí a pretvárka je v hluboký vztah, jen mínusom. Oba víme, že jeho pozitivní a negativní aspekty, a my jsme schopni přijmout.

* Jsme milovali
Je tam hezčí pocit, než být milován a vědět o tom? V pravém manželství je o tom, každý den jsme se přesvědčit. Víme, že náš partner je ta nejlepší osoba na světě a on bude dělat to samé myslí o nás. Vždy nás podpoří, když to potřebujeme, stojí u nás ve stavu, dodává nám sebevědomí, stejně jako energie. Tak by to alespoň mělo by být, i když v mnoha manželstvích to vůbec nefunguje. Co je důležité je, že jsme se o kvalitu a rozvoj jejich vztah tendenci příliš, a ne jen pasivně přijímat fakta a celé soužití

* Máme pravidelné gauči
Svobodní lidé obvykle nemají dodržovat pravidelný režim, nestará se o stravu, pravidelný spánek a další věci, které jsou v manželství, samozřejmě. Partnery navzájem se starají o své zdraví, a poukazují na změny, které mohou vašeho partnera upozornit.

Související příspěvky:

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Nešpehujme bývalé: to Vede pouze k prohloubení rány!

Prvním krokem po rozvodu? Vymažme to od přátel!Rozešli jste se, a přesto nemůžete? No, opravd

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Kdo je kdo v manželství

Manželství tvoří pár. To je jasné, ale dnes to již není tak jasné, kdo je v páru roli. Let to vést vážně i nevážne d

18

Strach z manželství?

Největší obavy mužů

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manželstv

18

6 znaků, že vaše manželství je na rozpadnutie

Navzdory skutečnosti, že sľúbime být spolu v dobrém i ve zlem, po letech může nastat situace, že všechno bude naopak

18

Co je důležitější v manželství než věrnost?

Pokud nechcete kompromis, váš vztah má velkou budoucnostMyslíš, že věrnost je v manželství ne

18

Manželství – Nevpustite do ložnice!

Chování, které zabije každou manželství!

Tento vztah nesl poškvrnu závažné porušení není

18

Leave a comment