Tv místo rodinného krbu

Série preview z knihy Gustava Murína NÁVOD NA MANŽELSTVÍ 10. součástí

Vím, že je to tady zase. Mistrovství světa v ledním hokeji a tv beznadějně obsazené fanatikom!

Mimochodem, slovenská statistika říká, že hokej v televizi, stejně si slovenské muži (67%) a žen (66%). Problém je pravděpodobně jinde. Je to jen o dohodě, protože je těžké uvěřit, že se někdo dostal do stavu nepríčetnosti vzhledem k večerníčku. Takže, to je jasné, problém je, KDO dostane víc diaľkovému řidiče. Ale tam jsou určitě aktivnější muži, protože mají pocit, že alespoň přes ovladač ovládat a zbytek rodiny.

%image_alt%Jedna televize, dva pohledy
Muž a žena ve stejné televizi sledují jiné oči. Rozdíly jsou tak dramatické, že v Hradci Králové se nedávno policie okamžitě zasáhnout ve dvou případech. Dva různé páry jsou z důvodu televizního programu bojovat proti sobě! Ty televizní drama na mě dojem. V prvním případě, že 25-rok-stará manželka, chtěl od ní, o tři roky starší manžel, pomoc v domácnosti, ale on byl jen přenos z olympijských her. Tato žena rozčúlilo tak, že ji nejdřív vynadala a nakonec manžel hodil jeho pěsti. Zavolal na pomoc policii. V druhém případě chtěl, muž, který sledoval přímý přenos ve fotbale mezi Ruskem a Španělskem, ale jeho manželka se rozhodla večerníček Bob a Bobek na cestách! Když její zkoušky, měla přijít od sebe odtrhnout policie. Starší zase muž, protože jeho manželka je údajně choval jako nepríčetná. Přiznejme si to, pokud v bytě, tam jsou mužské a ženské území, takže muž je obývací pokoj a zejména na ovladač od tv. Ano, spínače, jak besní, a dokonce i uprostřed filmu. Jistě, nicméně, ne během sportovního přenosu a zařízení Na to, že Bill je notorický „tv surfař“, si stěžoval již Hillary Clintonová. Ale to byl asi nejméně závažný zlozvyk její manžel. Stručně řečeno, tzv. „channel selector“ je v rukou hlavy rodiny skutečný řidič celou rodinu – až do druhé nevzbúria.

Když je blaho
Tv, moje dobrá žena jeden zvláštní zvyk, který není vůbec nevyčítam. Naopak, mám v něm pocit absolutní jistoty, a to je v životě ještě raritou. Moje žena je s absolutní jistotou usne vždy, když v televizi jsme se dívat na film. Už v první scéně, on se šťastně do školy. Jakýmsi záhadným šestý smysl, nicméně, precitne vždy, když film skončí a nabehnú závěrečné titulky. A vždycky jsem se zeptal, jak to skončilo. To se mi vážně uživatelů to štve, protože, jak to skončilo mohl vědět sám, jestli nezaspala. Moje dobrá žena poté, co se rozhodl, že mohu, jako jste vybrali film skutečně vychutnává na konci. Ho nahrál na video. Pak se k němu ostentativně uložila na pohovku, vykreslování videa, a ona usnula. Na jeho obranu je třeba říci, že filmy, které usíná, zvedne. Jednou jsme měli vážnou debatu, protože jsem chtěl sledovat nějaký sportovní přenos a moje žena série. Tvrdil, že už rozpozerala-nebo – odspala) několik částí, a tak to pochopitelně chce dopozerať (tj. dospať). Můžete říct, že moje žena je individualistický znalec světové kinematografie. Prespala již více než jeden dobrý film.

Technika šetří?
Dát proto, že tyto dvě odlišné bytosti spolu v přední části jedné obrazovce a dokonce i souhlasil – ale uznajte, že je po všem nadľudský výkon. Ale jako vždy, život přináší nečekané řešení.

Ty jsou dvě:

1. To radikálně, je jasné, koupit každý váš televizor a můžete sledovat odděleně.

2. Tento elegantní počítá s výdobytkami nejnovější techniky. Na plazmové obrazovce

je možné obraz rozdělit! Muž se dívá na jeho polovinu hokej bez zvuku, žena na jeho

zábavní program. A sedět celý večer jako dvě hrdličky!

Související příspěvky:

Krev v místo jídla

Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Můj partner měl v místo jídla asi tři dny trochu krve. Pak to semeno husté, jako tv

18

Tetování a piercing v intimní místo

Ahoj lidi,

Mám 30 let a dva roky žije ve společné domácnosti s partnerem, se kterým si velmi rozumím, ale v p

18

"Prstoklad" místo sexu?

Chci se zeptat, zda jsem podle vás normální, nebo jestli to je v pořádku, když jsem byl více vzrušuje to, když mě pa

18

Místo prášků na náplasti?

Alternativní antikoncepce k tabletkám zvyšuje riziko zrazením krev! Všechno má své výhody. Pokud se ro

18

Místo dvorenia dost smajlíky!

Emotikony nejsou nevinné, začíná jim mnoho milostných vztahů!

Internet, sociální sítě, e-m

18

Pomůže vám představit speciální místo?

Dobrý den, chci se Vás zeptat, co je pravdy na tom, že pokud nemůžete otěhotnět, mohou pomoci zvláštní postavení neb

18

Sex místo sportu?

Také budete muset dostat něco na zlepšení nálady? Máte pravdu, s úsměvem je život krásnější a každodenní povinnosti

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Leave a comment