Úchylné sexuální praktiky

Ahoj lidi,

Nevím, jestli budu schopen poradit, ale zajímá mě Váš názor na to, co se bála o: mám 41 let, jsem ženatý, mám tři děti a zatím jsem si myslel, že žijeme v docela harmonické manželství – takže to je to, co jsem uvedl: můj manžel a já mám práci, která naplňuje volný čas trávíme s dětmi, a společně, jako rodina. Hádky s námi, i když tam jsou, ale i náš intimní život už není tak vzrušující, jak to kdysi bylo. Ale to je, myslím, že po tolika letech docela normální – nemůžeme být stále, stále tak zaľúbení jako na začátku našeho vztahu… v poslední době mi začíná být podezřelé, že manžel je chování a já nevím, co mám o celém tom myslíte – mám i to, že možná má milenku, která ho inspiruje k věci a postupy, co nikdy neudělal. Já raději popisovat všechno, co jsme spolu za poslední dobu musela projít, ale jeho chování začalo být přinejmenším podivné: On, kdo ještě jako mladý, měl velký smysl pro některé excesy v sexu, najednou touží milovat se mnou na těch nejneobvyklejších místech – to není ohledu na to, zda jsme v kuchyni, a upratujem domu, pracuji na zahradě, nebo sprchujem – dělá to způsobem a využívá všechny možnosti, aby se mnou mohl milovat. Na nezvyčajnejšie místo, lepší a víc vzrušený. Dokonce mě nutí vyzkoušet různé erotické hračky a podivné praktiky, které jsme opravdu není nutné… musím se přiznat, že mnoho z těch, které chce testovat, jsem doslova odporné! Kromě toho, v poslední době jsem zcela odstraněny, když jsem řekl, že bych chtěl zažít tantrický sex!!!

milenciNevím, jestli byl úplně preskočilo, nebo má, nebo měl milenku, která na takové věci naučil. Co je jisté je, že to má 45 let, a zpráva je jako nějaký osprostený a opožděný puberťák. Co si mám o tom myslet? V některých z věcí, které jsem opravdu chtěl, ale to má pak za následek to, že je podrážděný a začíná se mnou hádat. Je možné, že on se stal závislý na sexu? Nebo má milenku a hledá si záminku, aby mě mohl opustit?

Maja

Žena radí:

V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomůže správné rozhodnutí… StefanCo dělat, Stephen: Maja, buď opatrný ve svém hodnocení, protože opravdu můžete o svém manželovi v nejlepších letech, poměrně rychle, pojď. Možné důvody pro změnu v jeho chování může být několik:
Ten Vás trápí nejvíce – že by se to dozvěděli ostatní, bude skutečně nelze vyloučit, zvláště když spomínaš, že je doma v ložnici už zdaleka není takové, jako to bylo kdysi… nicméně, Pokud změna jiná žena, myslel, že jsem by být pozitivní skutečnost, že na Tě zpátky, chci Tě zpátky, chce svůj sexuální život, aby se přesunout tam, kde se můžete vždy chtěl, a ne vždy mohl – děti byly malé, a věnovat si kariéru, možná nejsi prostorové pozadí…
To může být, ale není vůbec o frajerke, ale pouze o něm a jeho „návrhy“ se bude snažit velmi jasně ukazují, že jeho současný stav nesplňuje. Osobně jsem přesvědčen, že není třeba vidět za roh, a které mohou ještě být v klidu, protože tam frajerka není. Pokud, nicméně, nic nevíte, zda budete dělat, tak je o veeeľmi rychle objeví. To vás také velmi rychle – jeho zájem o Své tělo, pak asi rychle opadne….

Maja, než se něco odsúdiš, naštuduj si to… nenahováram Jste zde na tantrickú lásku, nebo o něco nepresviedčam, ale když už jsme u toho – více prvků může být také odkazoval se na každé jednotlivé ložnici – jen se musíme zbavit strachu z neznámého… V žádném případě, nicméně, nepodceňuj přání vašeho partnera! To neznamená, samozřejmě, že má ve všech seznamte se – to určitě ne.! To je o komunikaci, mluvit s ním. Najít cestu, jsi chytrá žena, to je na Vás, ale na Vaše společné štěstí, jinak by nepísala…

Nespokojenost s sexuálního života patří dlouhou dobu mezi tři hlavní příčiny rozvodu – nechci malovat čerta na zeď, jen Vás upozorňujeme, že tato situace může být – a pravděpodobně je – vážnější, než si myslíte. Pokud se Vaše vzájemná komunikace selže, zkuste Si sám obrátit na odborníka v oblasti sexuológie. A prosím, neříkej , že se hanbíš, nebo že to nikdy neuděláte, nebo, nedajbože, máte zábrany mluvit o „těch“ věcech – nejsme v době inkvizície, ani secese a odhalila kotníky, dnes opravdu nikoho nevzrušia tak, jak to bylo před více než 100 lety.

Takže prekonaj svou plachost a řešení problému – ve hře je mnohem víc než orální sex, ve hře na vás dva a váš vztah – takže váš další společný život. Držet palce!

  karin, woman radiCo Karin: Majka, říká, ale nemůžu se zbavit pocitu, že děláte to – jak se říká – z komára osla! Lidé v průběhu života změnit, tak, prosím, neočakávaj od svého muže, že on bude nějaký zázrak přírody, a že to bude mít po celý život stejné touhy a potřeby. Co mu stačilo v dobách Svého mládí a na začátku Svého manželského života, teď už to neuspokojuje a zřejmě i trochu vzrušuje. Chvályhodné však je, že touhy pro to vzrušení a vše krásné, co k ní patří, byl jen s Tebou. Pokud se po, že jakékoliv přání, určitě byste měli vynaložit takové úsilí, na co si psát a vybral by si jednodušší cestu. Podle mého názoru, paní ještě nemá, ale tyto bytosti touží po tom, aby Váš intimní život dostal nový spark – znovu, touží přežít to, aby Vaše milování bylo tak vzrušující, jako když jste byli ještě milencami… že po tom všem není nic špatného – naopak, je to úžasné, že tohle všechno by se ještě jednou chtěli zažít s Tebou, a že jsi odešel okouzlen jinou ženu, že by mu jeho sexuální sny splněny. Alespoň zatím ne… Možná ale byla překvapená, kolik žen by si to s Vámi v radě proběhla výměna a vůbec by Váš manžel není úchyláka, ale spíše vynikající milenec! To, samozřejmě, nechci říci, že musíte souhlasit se všemi postupy, které Váš manžel bude splňovat na um, ale snaží se být spolu, konverzace – kde jak ch
cete, budete určitě najít nějaké vzrušující kompromis, který bude apelovat na oba. Dopraj na manžela, co on si přeje a on se na oplátku snažit, a ne jiné ženě. Pokud jeden den zatúži po sobě, věř mi, že pak bude vaše fantazie a nápady realizovat s ní, a Vy už nic nahovárať ne…! Jen, prosím, ve vašem vlastním zájmu nenahováraj, že by měl konečně dostat rozum, a usadit se poměrně nudný intimní život, který je v mnoha případech dlouhodobé partnerské soužití nabízí. Je súce možné, že Váš muž mysl konečně dostane, ale protože víme, že muž myslí jen v takových případech, jeho dočasný azyl od pasu dolů, to není tak těžké uhodnout, jak by to asi dopadlo…! 🙂

 

 

Související příspěvky:

Naše milování je úchylné!

Podivné milování....

Ahoj lidi,

rada čtu články na muzske-potence.cz a já jsem opravdu rád, stejně j

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Víte, jaké jsou výhody uspokojivý sexuální život?

Nedostatek sexu se snažíme nahradit – nejčastější práce a jídlo Navzdory skutečnosti, že ne v

18

Víte, kolik je sexuální orientace?

Čtyři: Homo-, hetero-, bi -, a a-!

Tam je rostoucí počet asexuálov! To může být pr

18

Kdy a jak začít se sexuální výchovou?

Ahoj, všude jsem četl, že velmi důležitá je sexuální výchova, která vaše dítě učí od svých rodičů. Mám 9-rok-stará d

18

SMSky se sexuálním podtextem

Můj přítel , jsme spolu už víc než 3 roky, máme rádi, rozumíme si, odešle priateľkám, ale také cizí ženy, smsky a ma

18

Zvyšuje alkohol sexuální výkon nebo škodlivý?

Říká se, že sklo před zvýšení touhy a zintenzivnění sexuálního prožitku. Nicméně, pravidelná konzumace alkoholu, pod

18

Leave a comment