Víte, jak se bránit ?

Která z nás se setkali s obtěžováním, na které by raději zapomněli? Nezáleží na tom, zda to byl neznámý muž v parku nebo priateľkin manžel v nestráženej chvíli někde na oslavě. Tuto událost jste poprvé setkat často, ale to nebezpečí je docela reálné a všudypřítomné. Existují však způsoby, jak toto riziko snížit.

brániť
1. Neriskujte. Zeptejte se sami sebe, co situacích může být riskantní, a pokud možno se jim vyhnout. Například, pokud jste ve tmě na parkovišti a všimnete si, že člověk, který odemyká auto na déle než 10 sekund, neprechádzajte hned vedle. Je docela možné, že odemkne zámek násilí, a když viděl, že má svědka by mohl zaútočit. Jsem spíše jít v opačném směru, nebo chvíli počkat.

2. Pozor na muže, víš. Častěji jsou ženy postiženy muži to vědí. Dodržovat, proto jakékoliv změny v chování mužů ve vaší oblasti. Kolega z práce, najednou se zjistí situaci, aby mohli s tebou zůstat sám a komentovat vaše postava, kamáradkin manžel takto si na záchod a snažit se, aby jste přijali.

3. Zvažte šanci uniknout. Jdete po ulici a najednou si všimnete, že někdo jde jen na vás. Pokud jste na sobě úzkou sukni a podpatky, vaše šance na únik je minimální. Zkuste jít na protější straně ulice. Pokud vaše pronásledovatele bude dělat to samé, je to vážné. Je důležité, aby nezostať soupeře zpět. Shromáždit všechny odvahu, tvář a zeptat se ho, proč to je pro tebe. Osoba bez špatných úmyslů budete se dívat do očí, může být s tebou v řeči, nebo se stydět, že jste obtěžováni a rychle opustí místnost. Útočník se bude snažit skrýt svou tvář a vyhnete se zdarma verbální a očnému kontakt.

4. Vzbuďte pozornost. Pokud chcete na sebe upoutat pozornost, tak, že byste mohli uniknout zavolat raději spálit, než pomoci. Lidé chtějí, aby se zabránilo problémy, ale jsou zvědaví a chtějí vypadat kdeže, to hoří.

5. Nebojte se udeřit. Když se budete muset bránit používat takové taktiky, které minimalizuje výšku a množstevní převahu útočníka. Nejúčinnější bránit slabší proti silnějším je punč v okolí rozkroku, hlavu, tvář, telefonu do hlavy, nebo pero nebo prst v oku. Jen žádný ohledy.

-lš-

Související příspěvky:

6 tipů, jak se bránit proti klebetám

Jak tedy můžete bránit proti klebeteniu a klebetám ?

Zkuste jednu z následujících:

18

Jak rozpoznat sukničkára

Dejte si pozor, nenaleťme sukničkárovi: Takto snadno zjistit!

Někde jsem četl takový vtip:

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Jak moc je interupcia?

Dobrý den, já bych chtěl být informován, kolik přibližně zaplatím na Slovensko pro potrat. Jsem Návštěvník, který v

18

Cyklus a milování: Víte, kdy je nejkrásnější?

Věděli jste, že nejlepší sex je 14. den cyklu? Zkuste to!Už jste zjistili, že během pár dní m

18

Víte, co čas je nejlepší milování?

Ve večerních hodinách jsme milování příliš unavená, zkuste slastné ráno!Máte problém dohodnou

18

Leave a comment