Víte, že je stále oblíbený antikoncepčná metoda?


Přerušovaná soulož! Proč je to tak?

To není podle vás zajímavé, že, navzdory skutečnosti, že počet dostupných antikoncepčných metod je stále velmi populární – ba podle studie z roku 2014, že v určitých fázích života ženy, nejvíce populární metoda, jak se vyhnout nechtěné těhotenství přerušovaná soulož?

obľúbená antikoncepčná metóda

Nejstarší metoda má stále co říct

Je to nejstarší způsob ovládání těhotenství má stále úspěch. Přesvědčil nás o tři mladí žienky, které jsme oslovili. Dvadsaťtriročná Kika přiznává: „nemám kladný vztah k hormonální antikoncepcii a nevidím důvod, proč bych si, že by to mělo být ničí zdraví. Mám přátele, které získali, vyhádzalo je akné a pak už je nebo není vlastně důvod, proč brát antikoncepci, protože není partnerů. Já také ještě nemám stabilní partner, a pokud se pritrafí, raději buď kondom, nebo když vy dobře víte, metoda přerušeného pohlavní styk. Nevidím v tom nic špatného, a ještě nikdy se mi nestalo, že to nebyl konec.!

Také během kojení

Podobný názor má také 32-rok-starý Simon, který byl delší, od včera má chcené dítě. Přerušovaná čára styku nicméně, ne spáchat: „Myslím, že to je nejlepší metoda, pokud žena, pro některé zdravotní důvody, nemůže brát antikoncepci a s partnerem si plně důvěřovat. Samozřejmě, že s novým partnerem bych neriskovala. Před pár měsíci jsem se narodil, dítě, dcera, a tak zase jsme se použít tuto metodu – nevěřím, že kojení je ochrana proti těhotenství, a vzhledem k dojčeniu nechci používat žádné antikoncepci. Důvěru tak brzy po porodu, nemám ani k bariérovým metodám, budeme vidět později.“

Když není třeba se obávat

„Já vím, že asi budu označen jako nonšalantně nebo příliš dôverčivú, ale myslím si, že tato metoda je nejen nejjednodušší a je to vždy možné použít, ale také nejméně škodlivé pro ženské tělo. Měl jsem problémy s vnútromaternicovým telieskom, protože moje tělo reagovat v negativním způsobem – jako cizí prvek. Přítel, s nímž žije už 6 let trval na tom, že jsem neužívala antikoncepci a to z několika důvodů. Nakonec jsme se dohodli, že, když se pritrafí, tak to bude, ale kombinace přerušen styk s mým neplodnými dny považuji za absolutně spolehlivé. Kromě toho, pokud chci otěhotnět, nemám nic čekat,“ odhaluje jeho typ 29-rok-starý Lucia.

Odborníci jsou proti

Studie ukazují, že ve skutečnosti až 60 procent žen se spoléhat na muže, že jejich sexuální údajů vytáhl ve správný čas, ve stejném období jeho života, samozřejmě je to obvykle, když otehotnenie považována za nejméně v poptávce a jiné antikoncepci z různých důvodů nejsou používány. Samozřejmě, z pohledu odborníků, tato metoda je nespolehlivá a také potenciálně nebezpečné, protože zde je riziko přenosu pohlavních nemocí.

Spolehlivá jako kondom?

Pokud jde o spolehlivost této metody závisí na zodpovědnosti partnera. Nicméně výzkum potvrdil, že to je asi tak spolehlivé jako použití kondomu, pokud jde o ochranu proti těhotenství. Samozřejmě, že před pohlavně přenosných chorob nechrání. Míra selhání kondomů je o 3 až 4 procenta. Samozřejmě, existují případy, kdy uháněl styk vedl k těhotenství, proto, pokud máte dítě ne, to je nejlepší je kombinovat s pečlivým poznaným své neplodné dny. Není to nic složitého a pokud máte pravidelný cyklus – zmatená nemůžete.

Související příspěvky:

Antikoncepce – metoda Yzupeho

Dobrý den, kamarádka mi doporučila vyzkoušet po kontaktu Yzupeho metoda. Vzhledem k tomu, že hodně o to, já nevím, c

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Leave a comment