Život single – trend nebo nutnost?

Není to tak dávno, co se dostal do našeho slovníku slovo jeden. A nejen slovník, ale také v životě. I když jsem dříve žil, mnoho lidí sami, většinou to bylo záměrem. Dnes je i moderní. Život single, nicméně, má mnoho nevýhod a není rozhodně vhodný pro každého. To záleží na povaze, původu, charakteru a zejména z životních hodnot a cílů.

Kdo vyhovuje být single?

Takový způsob života, dávají přednost lidé, které závisí na jejich vlastní nevázanosti, svobody, a kteří chtějí vzít otěže života držet pouze ve svých rukou. Tento trend je však také spojena s hospodářskou situaci – vzhledem k finanční zabezpečení, zda je či není váš vlastní potřebu poměrně málo, zejména mladí lidé dávají přednost kariéře před rodinným životem, alespoň do věku dospělosti. Možná, proto, čím více jeden najdeme ve větších městech. Ve městech a vesnicích to má mnohem větší tradici rodinné soudržnosti a rodinného života hraje prím.

%image_alt%Na druhé straně, mladí zůstávají často sami z jiných důvodů. Jedním z nich může být i zklamání z předchozího vztahu, nebo strach z vztahů, a proto se rozhodnou žít odděleně, aby se emocionálně neutrpeli. No, ne vždy je toto řešení ideální, mnoho času po čase zjistí, že tento způsob života trpět, i když to považuji za obranu.
Zklamání ze vztahu či z partnera, může přinést zkušenost s nevhodným partnerem. Přehnaně žárlivý partner, který chce mít vždy na uzdě a brání vám ve své svobodě potřebuje, do jisté míry, každý z nás občas přesvědčit, že žít single je lepší. Další skupina „singles“ jsou ženy a muži, kteří mají sen, představu o svém partnerovi, který téměř nikdo nemůže splnit. Na jedné straně, může být nešťastný, na straně druhé – jejich pohledávek nemienia zľaviť. Velmi časté dnes je, že mladí lidé zůstávají single déle, jako kdysi. Z důvodu financí, kariéry, bezpečnosti, zkušenosti. Nicméně, pokud je příliš učit se na své vlastní sólové život, může mít problém v navazování vztahu, i když už po něm touží.

Výhody a nevýhody
Kdo času na čas přijde vhod, když můžete uspořádat program tak, jak to vyhovuje jen jemu, on může dělat, co chce s kým chce, jak chce a kdy chce. No, většinou to po čase unaví. Proč? Máte pocit, že někoho zajímá, že vás někdo potřebuje. Nicméně, pocit osamělosti občas dopadá také na to najtvrdšieho necitlivca. Dokonce i vědecké studie potvrdily, že život sólo má negativní dopad na fyzické a psychické zdraví.
Ale nátury, což je dostatečné sociální život v kruhu přátel, že mají sociální koníčky, osamělost cítil, nikdy. Rozdíl je v tom, že si můžete vybrat, zda se bude nebo nebude s přáteli, vzhledem k tomu, že v partnerství (nebo ženatý) život taková svoboda není, a i když nechci být s partnerem, většinou s ním být, co potřebujete.

Největší nevýhodou dlouhodobou životnost jednotný, jak jsme již naznačil, je návyk na svobodu. Protože každý vztah je o toleranci a více o vzájemné ústupkoch, po několika letech sólové život několik lidí, můžete nastavit, aby se taková změna… Někdy se to projevuje i v intimním životě, protože jediné jsou často zvyklí na volnější způsob, jak se jsem v tomto směru, což však není pravidlem.

Menší jsou nevýhody každodenního života: když něco chceš, musíš je získat sami, nikdo vám nepomůže s nákupem, když jsou nemocní, nikdo vám jejich vlastní čaj, nebo léky. Takže, to je trochu nepohodlné, a, kromě toho, takový způsob života je také finančně náročná.

Související příspěvky:

Antikoncepce s přirozeným hormónom – fikce nebo skutečnost?

Slovensko patří v současné době mezi země s nejnižší akceptáciou tabletkovej hormonální antikoncepce. Použív

18

Přítel, nebo viper?

Ahoj lidi,

Nevím, jestli budu schopen poradit, protože jsem v tomto případě docela zmatený. Mám 27 let, brzy

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Sms nebo mail nahrazují milostnú klasiky

Přemýšleli jste někdy, co na nás muži nejvíc získat? A jak nám nejvíce zapôsobia? Nejnovější průzkumy ukázaly, že ne

18

Je bisexuál nebo heterosexuál?

Dobrý den, věděli byste mi poradit, jak mohu zjistit, zda můj partner bisexuál nebo heterosexuál? Problém je, ve sku

18

Seznámení přes internet nebo jako nenaletieť

Všichni muži jsou lháři a sukničkári?

Možnost seznámit se prostřednictvím internet

18

Lékař nebo samoliečba?

Kdy jít k lékaři, který příznaky, a kdy jen "samoliečba"?Odpověď:Existují různé skupiny pacie

18

Nebojte se nahoty

Není mnoho rodin, kde nahé tělo je považováno za zcela přirozené, a kde jsou děti dětství byla vychována v tomto duc

18

Leave a comment