Zkuste se znovu zamilovat do stejného

Žijete se svým partnerem, zda manžel léta a na zamilovanosť pouze pamatuješ? Pokud si přejete znovu přežít tyto slastné pocity, nemusíte hledat nového partnera. Můžu obnovit a staré kouzlo, samozřejmě, pokud jste přišli tak daleko, že vás váš partner, začali ho nenávidět a být na to alergický. Pak je šance na re-zamilovanie a obnovení vztahu jsou marné. A vy a váš partner spíše budeš trpět.

To je docela normální, že v mnoha vztah postupně oba partneři dostanou do jakési pasivní roli, a přestaň se snažit být dokonalý, no podívejte se, vyberavo se chovat, zda se prokázat, každé gesto ve váš prospěch ostatním. Od džentlmena se stane, „pohoďák“ vylihujúci před pomníkem s pivkom, nebo jiné laskavě za ruku, a oni jsou venku a asi kolem něj a máte plné ruce práce, aby se slova: „Co je tak poletuješ, po tom všem, nehoří.“ A tento muž by měl být a i oni mohou znovu zamilovat?

To může, samozřejmě, pokud máte touhu a vůli. Navzdory skutečnosti, že může být dnes zajímá, jak a proč jste vůbec do něj zamiloval poprvé. Zkuste některé z našich rad, optimální, postupně:

Oddělení
Jak dlouho jste byli od svého partnera pryč na delší dobu? Místo dovolené nákupu, zda kávičky s kamarádkou, vyberte společně pryč, alespoň na celý víkend, ideální na týden. Relaxační a regenerační centra vám jistě přijde vhod. Udělejte si krásné, relaxovat, uvolnit, a to zejména – se dostanete ven z jeho věčný ponorky. Váš partner také zjistí, že ne všechno je zcela v pořádku, i když je možné, že první dny samoty bude šťastný a mít prospěch z vaše koníčky a ničnerobení, ale na konci týdne, on / ona by jistě začínají chybět. Když kromě toho se vrátit oddýchnutá, je velmi pravděpodobné, že jste se znovu zamilovala. Stejně jako vy k němu. Uvidíte to znovu z jiného úhlu, a to nejen jako objekt, který jste zavadzia v čištění.

Vrátit se do společné zábavy

Co jste v prvních dnech vašeho vztahu, kromě pravděpodobné, vášnivého milovania? Mluvil jste o zajímavých tématech? Chodit na koncerty nebo umělecké galerie? Proč by ses vrátit? To, co jste se sešli poprvé, vás k sobě přiblíží opakovaně, i po letech, i když si myslíte, že to není čas, nebo to je již něco diskutovat…

Nápady
Dokonce i jednoduché nápady, vědí, že pomoci znovu najít kouzlo, že jste spolu. Predstavujte si, například, že váš partner má milenku a odejde, nebo že jste již práce není návratu – půjdu jinam. Rozchod, i když jen pomyselný, vás nutí hledat partnera, jinak a těšit se z jeho přítomnosti.

Opravdu, je to vlastně skvělý
Není pochyb o tom, že v průběhu let na něm vidíte milionů zápory a klady už ne jako pokud nebo ne. Jistě někteří, nicméně, se. Kontakt garde. Přemýšlejte o tom, co vše je úžasné, co se může, co dobrého udělal a dělá. Lze vypadá mnohem lépe, než ostatní, nebo má obdivuhodné některé povahové rysy. Už jste slyšeli o tom, co strašné je, že partner, váš přítel nebo známý? Pokud ne, otevři oči a uši.

Sabína Zavarská
[email protected]

Související příspěvky:

Byla jsem nevěrná… a chci to znovu!

Ahoj lidi,

o půl mi trochu zamotal život – lépe řečeno – asi jsem se mu zamotal sám. A teď si nevím rady. Děl

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

8

Leave a comment