Zřejmě nahého chlapa nikdy předtím neviděl!

Život nám často může správně zaskočiť. Někdy jsme schopni poradit sami, v případě zdravotních problémů, naopak, očekáváme, že nám pomohou léčit lékaři, a někdy dokonce i léčitelé. A stává se, že si sami nastavit diagnózu, která pomýlime nejen lékaři, ale také jejich okolí…

Když říká, že děti jsou pro nás nekonečným zdrojem překvapení, myslím, že vůbec nebudu přehánět, když řeknu, že se o svou dceru, je to dvojnásob pravda. V době, kdy tento příběh začal odvíjet, jsme žili ještě v době rozvinutého socialismu, což je pocit znamená, diskutovali události nemění, ale přesto – jsme žili v jiných podmínkách a jsme neměli tolik možností. Kromě toho, není třeba ještě zmínit, že mnoho věcí, které jsou dnes brány jako samozřejmost, pak byly buď tabu, nebo jsme o nich nechyrovali. Já ne, nicméně, dostat to vědět a já se vrátím zpátky k příběhu mé dcery, který nám nejprve řádně vystrašila a pak nás, jak se říká, no zavarila – up se navzájem.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vzpomínám si, jako by to bylo dnes: Hanka, milý, slušný a dlhovlasé stvoření, byl krátce před osmnácti narozeniny, a před sebou maturitu, což je velmi bojí. I když se dobře učil, největší strach měla z matematiky, s níž je jeho občas pomohl spolužák, a spolužáci. Zejména jeden z nich, Mike, navštívil nás častěji a trávit s ní, zřejmě více času, než zbytek skupiny. Nicméně, Hanke poměrně dobře a prospěch, nenamietali jsme a řekli jsme si, že nejdůležitější věc je to, že Hank byl v pohodě, a že diplom dobře dopadlo. Konečně, Hankino chování v nic nenasvedčovalo skutečnost, že bychom měli nějak bát. Měla klidnou povahu, neodvrávala, doma byl na čas a diskoték, nebo nevěděla. Jednou – myslím, že to bylo v únoru, jednou ráno, kdy měla jít do školy – Hanka nám oznámila, že jsou nějak špatný pocit, a to je o prechladnutá. Od té doby, to bylo rozšířené střevní viróza, mysleli jsme si, že to asi má naše Hanka, protože jeho nechutilo jíst, nebo dokonce všimli jsme si, že na snídani napínalo. Zůstal proto doma v posteli, a řekli jsme si, že až do večera, snad bude lepší.

Byl to ne. A stav se nezlepšil, nebo ráno, když Se úplně bledý přišel ke stolu a oznámil nám, že se cítí velmi špatně.

Kromě toho, řekla nám, že asi opravdu někde musel prechladnúť močového měchýře, protože mnohem častěji musí chodit na malou potřebu a dává to dokonce i v noci, což dříve nikdy nebylo.

Zneisteli nám doporučeno, že máme jí, aby šla k doktorovi, ale ona prosíkala, aby to jeden den doma a říkal, že to určitě musí být vyléčen, když bude doma a v teple. Co by člověk neudělal pro milovaného dítěte? by jsme ji nechat tak sám a Budou oviazala kříže tlustý šátek, popíjala čaje, vyhrievala si bříško a držela ji v teplo. Po třech dnech šla do školy, ale ráno jsme se opět nějak nepozdávala. Jídlo je téměř

i nedotčené, dokud ona odešla z domu, byl nejméně třikrát na záchod, a obecně byl nějaký bledý a bez nálady. S manželkou jsme si řekli, že večer zlatíčko Hanku správně vyspovedáme a prinútime to jít k lékaři. Ve večerních hodinách jsme se dozvěděli, že současný problém pridružili dokonce i některé ženské problémy, které se v nás vůbec nechtěl mluvit. Moje máma, nicméně jsem tak miloval, že má nějaké zvláštní pocity, a že vzhledem k tomu, zánět močového měchýře je zpožděn a období. Samozřejmě, že nás má již strach a rozhodli jsme se, že Hankinmu samoliečiteľstvu budeme dělat nové konce. Aby jsme něco nezanedbali, zatelefonoval jsem spolužiakovi – gynekolog a odmítnout ji, že jsem ho s Hankiným problém. To, co mi řekl, mě dopředu, aby bylo dosaženo vítězství dech:

– A může to být těhotenství?

– Co může být zcela pomiatol? – vyletelo ze mě. – Je to ještě dítě, že s kluky nemá žádné zkušenosti a nahého ho v životě ani neviděl!

– Ale jen to, – zažartoval spolužák do telefonu a navrhl: Přijďte zítra ráno. Hanku vyšetríme a vidět, co je ve věci.

Souhlasil jsem, ale neměl jsem zapomněl připomenout, že jsem opravdu záleží na skutečnost, že šetření byl maximálně opatrný a šetrný, protože pro Hanku to určitě bude pořádný šok – s chlapec je stále ještě nic neměl.

– A opravdu jsi si jistý? – uškrnul je třída, kámo, ale nečakajúc již na mé argumenty a ujištění, mi připomněl, že nás na druhý den čekal.

Další den jsem Hanku do svého pokoje a kázal jí, aby se svlékla, vytáhl jsem to i na chodbě

a připomněl jsem mu: Prosím, buďte opatrní! Hanka je panna. To dám krk!

– Vy jste si někteří určitě – vyškieral lékař – spolužák. – A co když to tak není?

– Jsem si jistý, že na sto procent, že naše Hanka je čistý jako lilie. Já říkám, že dám na krk. Nebo dokonce pýchu jeho mužství…! – dušoval I.

– Že bych raději jedno, uškrnul je můj přítel, a zavřel za sebou dveře lékaři.

Co bych měl udělat? Byl jsem opravdu nechutné. Představa, že můj bývalý spolužák tam u dveří vyšetřovali moje malá holčička, jsem naháňala mráz. Koneckonců, to chúďa šok!

Asi po dvaceti minutách, které jsem viděl jako nekonečno, dveře do místnosti se otevřely a v nich se objevil můj spolužák s víťazoslávnym úškrnom a s naší krásnou mladou dívku na svou stranu.

Ulevilo se jí, když se mě. – Takže to asi nebude nic vážného, když se usměje, – utěšoval jsem se v duchu. Ale ne na dlouho.

– Tak kde máš ten nůž? – zaskočil mě nečakanou otázku, kterou jsem v okamžiku, kdy dává žádný smysl.

– Co nůž, proboha?

– Ale koneckonců, pořád dal, aby to na krku, nebo dokonce i pýchu jeho mužství, že se váš člověk ještě neviděl…

Vytreštil cítil jsem oči a nechápala.

– Nenechám tě poznat, starý můj! – potľapkal mi lékař-spolužák po rameni: to Je těhotenství jako dělo! Hanka je ve třetím měsíci, tak alespoň jednou to nahého chlapa, po tom všem prostě musel vidět…

V tom okamžiku se mi zatmelo před očima, a měl jsem pocit, že odpadnem. Jsem prostě nepochopil. Podívejte se na Hanku, který v ruce držel tehotenskú knihy, nicméně, jsem se velmi rychle vrátila do reality: já pane! Koneckonců, je to hloupý kluk není ani osmnáct, a před vámi diplom! Jak to všechno zvládne? A zřejmě zánět močového měchýře! Pocit, jako bych spadl z hanby…

– Nyní je důležité, aby dobře všechno šlo, znovu jsem se vrátil do správných kolejí lékaře. Může již být cokoliv – to je již příliš pozdě. Konečně, i kdyby jsi přišla dříve, přerušení těhotenství, měla jsem neodporúčal. To je velmi mladučká, ale zdá se, že je vše v pořádku. Stále máme sam a uvidíme.

Měl pravdu. Viděli jsme – asi šest měsíců pro nás Hanka porodila malého Miška. Samozřejmě, že jako mladý otec se stal Hankin spolužáka Mika, který tak obětavě navštěvoval doučovať matematiky a jak se ukázalo – i více. Opravdu, naše mladá ve stejném roce, který udělal hodně – v květnu maturovat v červnu svatbu a pak i dítě. Naštěstí vše dopadlo dobře a od Miška dnes je uro
stlý mladý muž, který je osmnáct, a příští rok je čeká diplom. Doufám jen, že to nebude tak rychle, jako jeho rodiče…

Související příspěvky:

Proč ženy pochopit muže téměř vždy muži a ženy téměř nikdy?

Vím, že první část této otázky může znít alespoň jako polopravda, ale toto tvrzení je záměrně nadnesené. Staré známé

18

Lyžování nikdy nezapomenu…

Můj příběh se začal odvíjet v době, kdy jsem ještě chodil do základní školy v Petržalce. Stále mi však zůstává v pam

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Leave a comment