Bojíte se, středního věku?


Nemusíš, většina žen ho chválí jako nejlepší, a to i v sexu!

Většina mladých žen si myslí, že intimní život střední a starší věk je úplná katastrofa. Pravdou je, že občas lze vidět vztahy, které trvaly od mládí a ve středním věku jsou prakticky nefunkční, nemluvě o kvalitě jejich sexuálního soužití. Ale tohle všechno nemusí být a ve většině případů to není!

v strednom veku

„Byl jsem třináct let starý partner, se kterým to už bylo spíš ze zvyku, než proto, že o žádnou lásku, ať už na silnici. Byli jsme na sebe zvyklí, ale mezi námi už nebylo odvolání, nefunguje žádná chemie. To bylo jen o tom, aby jsme co nejméně rušili. Přiznávám, že i já jsem mu se vyhnout kontroverzi, když jsem mohl. Sex již existuje, a pokud ano, tak to bylo něco úplně v pohodě bez mého vzrušení, spíše s odporem. Když jsem řekl dost. Koneckonců, já jsem 42 let, a to není žádné stáří, proč bych měl zůstat sedět na zádi s někým, kdo mě vůbec nedává chuť žít, spíše mi o to, i teď!,“ ona nám říká Kristina.

V dobrém, ale intenzivně

S Borisem jste se rozešli v dobrém, i když to nebylo moc po vůli, po tom všem, měl o všechno postaráno. Dítě neměl, tak to v podstatě šlo snadno. Pěkný třípokojový byt, spolu koupili, prodali, za vydělané peníze každý koupil své malé, ale všechny soukromé bydlení. Byly sice různé naťahovačky, ale po půl roce podařilo a Kristina mohla začít svůj nový život.

Uk osvobození

„Bylo to něco úžasného, najednou jsem měl hodně volného času, méně starostí, peněz, žehlicí potřeby, nebo vařit jsem nemusela, jen když jsem se chtěl dostat něco pro sebe. První týdny jsem to udělal hodně!, oddychovala jsem byl rád, že jsem udělal, jsem se vrátil do staré hobby. Mnoho jsem četl. Po nějaké době jsem její srdce na nejméně po občasnom partnera – vztah mám právo řešit nechtěl, a tak jsem zatúlala na jeden z úvodní stránky, který je plný internet. Napsal jsem, že se víc, víc jsem se setkal, ale míchání mi jen jeden. Samozřejmě, ne hned,“ říká o svém úplně jiný život, Kristina.

Až do teď to vím, užijte si to!

Našla si přítele, s nímž byl velmi pochopit, a pro které, jak říká, že znovu zapálit lýtka. „Prožívala jsem znovu ty neuvěřitelně úžasné zásoby jako 17-letý zaľúbená holka. Motýlky v břiše, když jsme se měli setkat, rozochvené srdce, podlamovanie nohy. Dnes, s tímto mužem navštěvuji již třetím rokem, a musím říct, že tohle je něco úplně jiného, než v předchozím vztahu. Nebo – možná jsem už zapomněl. Milují život, který máme, je neuvěřitelné! Nic je stejný, a to nemluvím jen proto, že dovednosti a úsilí mého partnera. Říkám to proto, že v tomto věku je žena, tedy, alespoň podle mě, konečně moci vychutnat všechny druhy okamžiky sexuální život naplno. Přestat stydět, ale dává do toho vše. Je šťastný, když může partnerovi ukázat nebo říct, co to dělá dobře. Samozřejmě, musíte mít partnera, který to chce slyšet, a dokonce i vyzkoušet,“ je plný chvály pro vás Kristina.

S věkem přichází nejen moudrost

Její intimní život získal takovou dynamiku, že by zahanbila každá mladší žena. A je to na ní také vidět. Taková krásná, svěží a pozitivní energií nabitá žena může najít jen stěží. V každém případě, bylo prokázáno, že spokojenost s intimní život a vztah je velmi intenzivní spolu. Ve vztahu, jsou emocionálně najspokojnejšie ženy, které mají bohaté a zejména na uspokojivý sexuální život. Miluji život ve starším věku může být uspokojujúcejší jako za mladých let, to je důležité, jak jste seděla se svým partnerem. Mnoho z toho, naštěstí, bude první vážný vztah a společně si vychutnat možnosti, které jsou pribúdajúci věk přináší. Rozhodně by neměla být vnímána negativně!

Související příspěvky:

Láska je láska… a kvetoucí v každém věku!

S nejteplejší dny a sluníčko v nás narůstá chuť na pohyb, procházky a různé radosti. Odborníci na lidskou mysl a těl

18

Potraviny a věku

Přeji hezký den. Chtěl bych se zeptat, zda je nutné a jak to mám zvládnout, když mám 10-ti měsíční dcera stále odmít

18

Těhotenství v pozdějším věku

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda si myslíte, že vliv na dítě a jeho zdraví faktorem vyšší věk. Jistě máte ve

18

Důležité je, aby se věku, vzdělání a sociálního začlenění

Máte staršího partnera? Jste vzdělaný? Pak máte ty nejlepší předpoklady stát se ideálním partnerem. Samozřejmě, poku

18

Sterilizace v mladém věku?

Dobrý den, chtěl bych znát Váš názor jako odborníka. Mám 28 let, jsem podruhé těhotná a další děti už nechtějí. Neuž

18

Když rovesníčky věku

Co dělá žena o 10 let starší?Ti dali hodně úsilí, takže můžete zvládnout úžasu nad tím, jak z

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Leave a comment