Chceš milovat navždy? Žít odděleně!

Život jako = konec romantiky? Ne, naopak!
Na první pohled se to může zdát jako přitažené za vlasy, ale stále více a více lidí zjistí, že když žijí s partnerem oddělit, jejich láska bude trvat mnohem déle. Je to opravdu možné?

milovaťSám a přesto s ním
Poslední v tomto trendu se připojil také autor několika bestsellerů Deborah Moggachová. Tvrdí, že deset nejšťastnějších let žil pouze tehdy, když žila s mužem, kterého milovala. Tak se snažili zachovat nezávislost, že jste s vaší milované nenechala nikdy, ani jen na špičky štětce. Na společné bydlení dohromady, nebo mluvit. Na začátku vztahu byl důvod, proč byla čerstvě rozvedená s dvěma malými dětmi, on je veterán dvou manželství. Oba porodila své jizvy z dlouhé soužití s bývalými partnery a neměl chuť znovu skákat do klasického rodinného života.

Ve prospěch lásky
Zjistili, že non-tradiční vztah „nespolužitie“ pracuje pro ně, a ani později touha, aby jej změnit. Každý měl své koníčky, každý býval na její oblíbené místo a ani jeden nemá oblíbené odejít. Spisovatel by měl i nadále svůj vlastní život, zaměřené na vzdělávání svých dětí, a psát, a přitom měl muž, který ji miloval, a ona jeho. Velmi plné chvály zejména skutečnost, že její dítě po oni měli žádný kontakt s napětí, problémy se vztahy vznikají.

Chraňte své soukromí
„Nemyslím si, že to náš vztah přežil, když jsme spolu žili..,“ za Deborah. Mohlo by to snadno rozladiť nepořádek, který udělal jí děti, jako byl zvyklý na svůj vlastní klid. A to není jediná věc, která by se snadno mohlo vzniknout napětí. To je, nicméně, jako mnoho jiných párů, které přijaly takový způsob soužití. Například herečka Helen Bonham Carter a její manžel Tim Burton žít odděleně, i když v přilehlých domů v londýně. Každý má své soukromí a ne vynachváliť.

Bez závazků a společného majetku
Nedávný průzkum ukázal, že 23 procent párů ve vážném vztahu žijí odděleně a toto číslo neustále rychle roste. Počet mužů a žen, kteří žijí samostatně v posledním desetiletí se zvýšil o čtyřicet procent. Jak, nicméně, a to nejen starší, ale také často mladé páry. Proč? Rozhodně ne proto, že by neměl být šťastný, ale nechtějí obětovat svou nezávislost. Starší, zase, hlavně proto, že z majetku, který nahonobili pro celý váš život a nechcete, aby obývají společný dům, že nemají se jí zbavit. Další důvod, pro ženy je skutečnost, že tvrdě pracovali, dokud jste se ušetřit peníze, a nechtějí riskovat ztrátu své úspory, když žijí společně tendenci skončit. Muži jsou nejvíce oceňují svou nezávislost, a to je hlavní důvod, proč nechtějí, společně s partnerem žijí v jedné domácnosti.

Soužití zklamaný
Většina párů, které se dohodly, aby žít odděleně formě páry, které již mají dlouhodobý vztah, žijící v jedné domácnosti své zkušenosti. Někteří mají strach a obavy se vázat, či z jakéhokoliv jiného důvodu nechcete, aby se re-vpadnúť do rodinného života. To je velmi důležité, že každý z nich má svůj vlastní prostor a ví, že když potřebuje, vždycky tam bude. Může být s partnerem, když chtějí, a když se mohou vrátit do své vlastní soukromí. Není nic horšího, než hádky a soudy společného majetku, společného bydlení.

Související příspěvky:

Spát odděleně, budete déle žít

Dvoulůžkové postele jsou ničí zdravíDlouhodobý vztah a manželství je jednoznačně dobrá věc pr

18

Jako poprvé, tak tě navždy?

První sex nám zaměstnanosti těžkých strojů celý sexuální život!První sexuální zkušenost obvyk

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Rozvod? Jedináčikovia je rozvádzajú nejvíce!

Čím více sourozenců, tím nižší riziko rozvodu?

Těžko spekulovat o tom, jaký typ lidí zesil

8

Leave a comment