Chcete být sexy? Být skromný!

Jak zapůsobit na muže, který se snaží co nejvíce ušetřit, být na každý krok trochu? Většina žen chování nezapôsobí nejlepší, spíše naopak. Budeme vám říct, že to je držgroš, který nestojí za to žít, protože tam bude chvíle, v ruce obrátit každou korunu, než něco koupí. I když domácí ekonomika je v dobré ekonomické ruku, to by měly být spíše ženy než muži, že?

Nedopraje?
Když to zachrání muže, občas to může vypadat tak, že nedopraje žena a navíc, pokud je příliš skromný – a to nejen pokud jde o peníze – pro prvních pár schůzek, vystavovat je, jako kdyby neměla dost sebevědomí. Také odpudzujúci je také přesný opak – muže, který je neustále vystatuje a poukazuje na své úžasné ego. Pokorní lidé jsou často považovány za „podpapučových“ domasedov, i když to vůbec nemusí být – kdyby byly trochu vyšší sebevědomí. Podle většiny žen by však být správný muž by měl rozhodně mít zdravé sebevědomí, jinak to není atraktivní. A i když to byla obrovská krásavca.skromná

Skromnost žen – sexuální magnet?
Skromnost mnohem více svědčí o ženy než muži. V našem případě to nemá s dojmem nedostatku sebevědomí není nic, samozřejmě, pokud to nepreháňate. Muži ženskou skromnost nejen váženým, ale také přitahuje a působí jako sexuální magnet. To dokazují i výsledky průzkumu americké společnosti ING Direct. Podle nich, většina žen – 56 procent – považuje za přátelské a skromného muže na prvním rande za odpuzující, ale naopak, 61 procent mužů považuje za skromné ženy jako sexy a chytrá.

Mužský pohled na úsporu je jiný než žena
Ve stejné době, nicméně, ukázalo se, že ženy jsou atraktivní, proto si mohou dovolit být více neskromné. Generální ředitel společnosti ING Direct USA, která průzkum zadala nezávislé společnosti, podle New York Times říká: „vím Dobře, že mužský a ženský pohled na uložení je jiný, a že není dobré řešit s oběma pohlavími současně. V dnešní ekonomické situaci, je však vyšetřování prostě šikovný.“

Gesto a předpoklad jistoty
Takže se zdá, že chceme-li něco doma, jak ušetřit, nejlepší způsob je nechat si ukládá člověk sám, a vy sami, pak však obtížné mluvit o společné rodinné skladem. Psychologové se domnívají, že rozdíl mezi ženami a muži v pohledu na úspory je jednoznačně biologické a evoluční význam. Ženy na prvním rande, dívat se na štědrosti svého potenciálního partnera, aby ho sami, protože to považují za gesto. A ve stejné době, za předpokladu, že člověk se nemá šetřit na rodinu a může tak zajistit společné potomky.

Krásné může trochu i plýtvání
A proč muži dávají přednost jednoduché vypadající, než rozhadzovačnou? Protože skromná žena nebude jejich těžce vydělané prostředky do odpadu. Nicméně, když žena velmi atraktivní, může si dovolit být trochu neskromná. Když atraktivní žena jsou schopni trochu povolit a přijímat mírné plýtvání své finance, když to přijde.

Související příspěvky:

Co je sexy po milování?

To je něco, co je velmi sexy, po milování ...? To, co muži za sexy ?

Vím, že na tuto otázku by asi

18

Musí být ovulace vždycky uprostřed cyklu?

Dobrý den,

Já jsem 39 let a zatím stále pracuje s partnerem otěhotnět. Půl roku jsme ještě neměli, tak daleko

18

Co je sexy na roláku ?

To, co muži za sexy Co je pro muže atraktivní pro roláku ? Je pravda,

18

Sexy spodní prádlo a sex

Navzdory skutečnosti, že některé to může být trochu podhodnocené, pěkné spodní prádlo má velmi důležitý význam. Prot

18

Sexy trapasy – škandalózna sprcha

Někdy se to prostě stane, že se ocitneme v situaci, kdy něco, co by mělo být intimní, nechtěně, či nevědomě, musíme sdí

18

Sexy trapasy – ty jsi takový, co přežili?

Někdy se to prostě stane, že se ocitneme v situaci, kdy něco, co by mělo být intimní, nechtěně, či nevědomě, musíme

18

Sexy tipy na léto

Chtěli byste v létě byl stále vzrušující? Zkuste ho okořenit následující tipy určitě dostanete na místě!

18

Když jsme sexy?

Zdá se, že názory mužů a žen o tom, když je žena sexy, jsou výrazně odlišné. Ne vždy, když si myslíme, že vypadáme d

18

Leave a comment