Dítě potřebuje cítit lásku mezi vámi


Jak na „TO“ po porodu?

Jen pouhá myšlenka, že sex je pro většinu žen po porodu nepříjemné. Ženy, které již porodily přirozenou cestou, potřebují nějaký čas na to být fyzicky i psychicky v pořádku a připraveni na sexuální život. Únava po porodu, a nové situaci dělají, často větší problém v intimním životě, než fyzická stránka. Proto je pro intimní život po porodu, a to zejména, pomalu a pouze když to opravdu cítíte.

cítiť lásku

Ticho po porodu

Mnozí muži nechápou, že žena, která je tak krásná a atraktivní – jasné znamení, že je po porodu byla naprosto v pohodě – má s nimi sex zájem. Bohužel, jen málo z nich je vidět, jak moc energie vynaložené při porodu a kolik každý den, a to i v noci, oddaný, aby vaše dítě. Většinou je to nereálné vyšťavená ženu na sex, co jsem právě myslel. Některé ženy, i když jejich je minimální, a v pořadí, k porodu a obavy se brzy zapomenout a mít ještě větší chuť na sex než dříve.

Bouře hormonů

A hormony dělají své. Koneckonců, jen si představte, jak moc se jejich díla do porodu a po ní. Někdy to trvá poměrně dlouhou dobu, delší než šestonedelie na rozbúrené hormonů se vrátil k normálu. Kromě toho, v případě, že žena kojí, je to stále ještě není na úrovni hormonů stejné jako před narozením.

Také objetí a sex

Na druhou stranu, je velmi negativní pro všechny členy nové rodiny, do intimního života ochladne. Nicméně, intímnemu život jsou polibky, objetí, doteky, ne jen sex. Jsem nový-narodil se dítě potřebuje cítit, že ty a jeho otec jste láska, která vypukla z lásky a ne „náhodou“. Velmi důležité pro klidnou súžitie je také skutečný sexuální styk. V případě, že jeden z partnerů sex vyhýbá, je nutné najít řešení, protože to může způsobit vážné naštrbeniu vzájemného vztahu.

Obavy a strach

Samozřejmě, v případě, že žena má psychické nebo fyzické problémy, které brání návratu do milostného života, není její muž trval na tom, ale oni by měli společně hledat pomoc. Po porodu mohou některé ženy trpí vaginizmom, strach z bolesti, z natrhnutia hrází a podobně. I když tyto obavy většinou zbytečné, s myšlenkami žen může způsobit mnoho negativních reakcí.

Odpor k sexu a deprese

Kanadští vědci jsou přesvědčeni, že za velkou část problémů může být výsledkem hormonální výkyvy, které způsobí, že pro mnoho žen, poporodní deprese, a oni mohli sex spolu úzce souvisí. Odborníci z fakultní nemocnice při university of canada Pittsburghu tvrdí, že ženy v takových případech mohou pomoci antidepresiva, která, kromě toho, že se zlepší vaši náladu, se vrátil mnozí z nich také touha mít sex.

Když nechce muž

Nicméně, tam jsou i případy, že po narození, pohlaví, není proti tomu, aby žena, ale muž. To se stane, zejména když muž se zúčastnili porodu, zvláště pokud to bylo složité. To znamená, že ženy neměly mít své muže donutit je být u porodu, ale to by mělo ponechat na jejich vůli. Tento problém se nazývá tzv. Madoniným komplexem – muž přestane vnímat svou ženu jako zdroj sexuální touhy, ale vidí to jen jako matka jeho dítěte. V těchto případech je třeba odbornou pomoc, aby se muž opět v ženě viděl také, paní, ne žena, starajúcu jeho potomka.

Související příspěvky:

Nechte dítě vidí svou lásku, respekt a toleranci

Je samozřejmé, že kvalita vztahu mezi rodiči se přenáší i na dítě. Všichni velmi dobře víme, že partnerské hádky věd

18

Já jsem z ní lásku úplně závislý…

 Ahoj lidi,

to se mi stalo něco, co nevíte rady – a to i přesto, že patřím spíše k těm, raci

18

Zřejmě jsem když manžel a já nemám nárok na lásku…!

Ahoj lidi,

Vlastně ani nevím jak začít – asi tak, že můj život je jeden velký problém. Alespoň od určité obdo

18

Rozdíly mezi muži a ženami !

Fyzické rozdíly mezi muži a ženy – v čem jsme lepší?

(1. část)

Jsme vidět více barevné než muž

18

Vztah mezi otcem a starý

Společné sportovní lépe, než rozhovorOtcové jsou někdy těžší najít cestu k jejich dcery než n

18

Velmi zvláštní lásku

Někteří lidé nemohou zvyknout na to po celý život – a to navzdory skutečnosti, že jejich velmi dobře víte. A někdy s

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Leave a comment