Štítky: film skleníku, pro zahradní skleník, agarod, rostliny skleníkové příslušenství, zelený dům venkovní rám, zahradní zelený dům, solární skleník ventilátor, rám skleníku, skleník, šaty pvc.

653.22 Kč 907.10 Kč
  • Skladem
  • m23454


Vlastnosti:

1. Produkt materiál: vysoce kvalitní PVC, odolné proti korozi a odolné. Emise skleníkových cover velikost: o 143*73*195 cm/ 56.30*28.74*76.77 v

2. Výrobek je 100% vodotěsný, anti-UV, tak že vaše rostliny květiny mohou absorbovat více slunečního svitu, a vychutnat si dostatek místa pro růst.

3. Walk-in skleník může udržet teplo a zabránit studené tak, aby chránit vaše rostliny z studený vítr, studená vlna a sněhová bouře, a nabízejí příjemné prostředí pro jejich růst.

4. Procházka-v zeleném domě, je snadné se pohybovat, a vodivé větrání a sluneční záření vysílá.

5. Přímo použití výrobku sestavením podporuje, nebo párování s železný rám. Pokud váš skleník je poškozen, můžete získat skleníkových jen jako nový, jednoduše tím, že nařídí náš kryt, který vám ušetří spoustu peněz stejně.

6. Výrobek je vybaven pouze na rostlinný pokryv. Železný rám není v ceně. Prosím zkontrolujte, zda vaše ocelový rám velikost před objednáním rostlinného krytu.


  • Kryt Materiál: Další
  • Číslo Modelu: zahradní skleník
  • Typ: Další


Rusprojects
2020-08-31
5/5
It took little over 3 weeks to reach but quality wise it is better than what I had before. On size, it is little bigger than advertised but I am ok with it. Overall good product go for it.

Napsat recenzi

Související produkty