Štítky: pro domácí, akumulátorový screwdriv, pneumati nástroj, elektrické stříkací stroj, hliníkový nýt, vrtačka nýt, nýtovací nástroj nastavit, základní vrtáky, zbraň rivet, automatické nýtovací nástroj nastavit.

265.71 Kč 328.14 Kč
 • Skladem
 • m23484


—Vítám vás, Prosím, ocenit to pomalu—

Vlastnosti produktu: 1. Malá velikost, snadno se přenáší a vyšší účinnost. 2. Snížení hluku. 3. Velký počet nýtů funkce, dobrý napětí, žádný odpad nýty. 4. Jak dlouho jak tam je vrták, vrtání, nýtování a utahování může být dokončena. 5. Ve srovnání s tradičními nýty: -1 Ruční nýtovací stroj je pracné a neefektivní. -2 tradiční elektrické nýtovací pistole je těžké, nepohodlné nosit, hlučné a padající nýty. Vnitřní struktura je snadné být poškozen. Použití: 1. Držte nýt zbraň a reverzní vrták. 2. Když "Da Da Da" je slyšet, šroub může být vložen do trysky. Použijte klíč k instalaci správné velikosti trysky. Použití nesprávné velikosti uvíznou. Poznámka: Vezměte prosím na vědomí, že pole neobsahuje nářadí.

1. Vysoce kvalitní legované oceli, kování zbraní hlavy, vysoká tvrdost, silné a odolné, jemné zpracování, úsporu práce a vysoká účinnost.

2. Vysoká tvrdost šestihranné spojovací tyč, vhodné pro lithium elektrická vrtačka, torzní cvičení, pistole vrtačky, atd

3. ABS inženýrství plastové shell, odolné, odolné proti opotřebení, pohodlné uchopení

Návod pro velký klíč

Pokyny pro malé klíč

Specifikace nýtovací pistole trysky použijte, Prosím, odpovídající nýt úst, aby se zabránilo lepení

Nýtovací pistole sestřih kroky

To může být použit v lithium-elektrická vrtačka, torzní vrtačky, příklepové vrtačky, pistole, vrták, atd.

1. Připojte elektrické nýt pistole s elektrickou vrtačku pevně, a upevněte hexagon ojnice na elektrickou vrtačku chuck

2. Držte tělo nýtu pevně ručně, nejdřív otočit proti směru hodinových ručiček, vložte nýt do vodicí tryskou, když uslyšíte zvuk dada, a pak pokračujte v otáčení vrtáku dopředu.

3. Po nýtu tahání cap je dokončen, držet nýt zbraň tělo pevně, a elektrickou vrtačku obrátí k vysunutí nehty pin ocas

Obchodní spolupráce uvítal přímá dodávka a velkoobchod. Minimální objednací množství je jeden kus. Více, více slev. Pro přímé doručení, budeme odeslat zboží přímo k zákazníkům, aniž by opustil žádné informace. Pro velkoobchodní, můžeme vám nabídnout slevu nebo zdarma, expresní doručení. Vítejte na diskutovat o další obchodní spolupráce s námi. Chromatická aberace se snažíme v našich silách, aby zobrazovat barvy přesně, ale vzhledem k různým světla, zobrazovací metody, osobní znalost barev a jiných důvodů, barva skutečné položky mohou být mírně odlišné od obrázků na webové stránce. Viz skutečný projekt barvu jako konečnou barvu. Barevný rozdíl není problém s kvalitou. Dodací doba Přípravy: 3-7 pracovních dnů. S ohledem na rychlost dopravy a vzdálené adresy, můžeme použít i jiné způsoby přepravy místo dopravní metody v objednávce. Vzhledem k různým celní politiky v různých zemích, může kupující muset zaplatit dovozní cla, daní a jiných celních související poplatky. Všechny dodatečné náklady (pokud jsou) musí být hradí kupující. Vrácení a výměnu podporujeme návrat politiky. Položky musí být vráceny do 7 dnů od obdržení. Prosím, ujistěte se, že zboží je neporušené, nepoužívané a v souladu s původním balení. Kupující zaplatí zpáteční náklad. Zpětnou vazbu, Pokud jste spokojeni, prosím zanechat pěti-hvězdičkový zpětnou vazbu, budeme velmi vděční. Pokud nejste spokojeni, prosím, neváhejte nás kontaktovat a zanechat zpětnou vazbu nebo otevření sporu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit všechny problémy za vás. Komunikace je vždy nejlepší způsob, jak řešit problémy.


 • Čistá Hmotnost (Kg): 0,45 KG
 • Značka: JOUSTMAX
 • Číslo Objednávky: Nýtovací Nehty Hlavy
 • Použití: Pomocí Elektrickou Vrtačku
 • Kapacita: 2,4 mm-4,8 mm
 • Napájení Typ: Elektrické Nýt Pistole
 • Model: Nýtovací Nehty Hlavy
 • Tahová Síla (NM): 400
 • Nýtovací Pistole Typ 2: Nýtovací Pistoli
 • Nýtovačka Zbraň Typu: Nýtovací Matice Zbraně
 • Položka: Nýtovací Nehty Hlavy
 • Typ Napájení: Rychlovarná Nýtovací Pistole
 • Nýtovací Pistole Typ: nýt matice zbraň


Pedrocascais
2020-10-12
5/5
BRZA ISPORUKA BRAVO

Napsat recenzi

Související produkty