Štítky: protetické silikonové masky, telefon držet, ndi, hořká tykev, plynová maska party, MNE, lidské masky dítě, základní logitech g29, ais vysílač, armáda plynová maska.

125.52 Kč 196.27 Kč
  • Skladem
  • m23659


Vlastnosti:

1. Zakřivená hlava design rámu: vysoce elastický hlavě nosit, pohodlné a odolné, účinně zvýšit tlak mezi maskou a tváří, a zvýšit tlak vzduchu.

2. Anti-reflux inhalační ventil: inhalační ventil je otevřený při vdechování, a filtrovaný vzduch je rychle dát do, a uzavřel, když vydechování, aby se zabránilo vzduchu z návratu.

3. Prostředí-přátelský měkké PVC materiál: Tento produkt používá životnímu prostředí PVC materiálu, který je měkký a komfortní, bezpečné a zdravé.

4. Univerzální rozhraní: univerzální rozhraní design je přijat, a zásobník a filtr prvek může být nahrazen podle potřeby, což je výhodné používat.

5. Ergonomický design: použití ergonomické tří-dimenzionální design, 3D tří-dimenzionální tvarování, účinně se vešly na tvář, nosit více vědecky, a použití bezpečnější.

Popis:

Tento produkt je vhodný pro dýchání ochrana laku mlhy a organické páry vznikající při míchání barev a postřik.

Specifikace:

Typ výrobku: Plynová maska

Materiál: silikon, plast

Maska styl: opotřebení hlavy

Dýchání ventil zařízení: Ano

Stupeň ochrany: úroveň

Efekt filtru: GB2626-2006

Kryt materiál: silikon

Aplikace: Průmyslová výroba, chemické experimenty, atd.

Ochrana objektů: prach, formaldehyd, organické plynové výpary, jako jsou benzen a jeho homology, benzín, vnitřní ketony, sirouhlíkem, éteru, atd.

Obsah Balení:

1 * Plynová Maska

2 * Filtr box

2 * Filtr bavlna

2 * Filtr bavlněný potah

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.


  • Původ: NÁS(Původu)
  • Typ: Zahradní Nářadí Dílů


Napsat recenzi

Související produkty