Štítky: pobyt nálepka, film vinyl, bytové dekorace, doplňky, vintage, 3d rose dlažba, řemeslo dřevo, r dřeva, 3d dveře, samolepky, 3d muž, košile, tapety home decor země, peoni tapety roll.

86.74 Kč 163.85 Kč
 • Skladem
 • m23755


Další Oblíbené Produkty

> DiQiu Cun Exkluzivní Tapety. > Nabízíme širokou škálu různých tapety. Další Unikátní Návrhy, Prosím Klikněte Zde ↓↓↓

Jak Nainstalovat Samolepící Tapety

Vážení přátelé, vítejte na DiQiu Cun Obchod. V naší malé nákupní centrum, můžete zpomalit své tempo a mít dobré podívat se na tyto údaje, protože po jejich přečtení, možná vaše skvělé nákupy dnes začne od tohoto okamžiku. Nejlepší přání!

Popis produktu

Produkt : Vodotěsný Dřevo Panel 3d Tapety Samolepící, Materiál : Vinylové samolepicí Tapety Produktu Velikost: Jako opions show 45cm*100cm/1.47 ft*3.28 ft ≈0.45㎡ 45 cm*300 cm/1.47 ft*9.84 ft ≈1.35㎡ 45cm*600cm/1.47 ft*19.68 ft ≈2.7㎡ Barva : Jako obrázky show

Prosím Poznámky:

1. Barevné odstíny se mohou lišit v závislosti na osvětlení v místnosti, obrázky na zdi jsou pouze pro referenční. 2 .Doporučuje se koupit dostatečné množství najednou, aby bylo zajištěno, že pocházejí ze stejné šarže, tak, aby se zabránilo barevný rozdíl v dalším odkupu. 3.Tapety obdržíte může mít nějaké vrásky na to, nebo obou koncích, ale nemají vliv díval se po nalepení na zeď. 4.Tapety obdržíte může mít nějaké vrásky, nebo obou koncích, protože balíček bude na silnici na dlouhou dobu, ale to nebude mít vliv na vzhled po přilepení na stěnu. 5.Pokud si koupíte více než 1 metr, budeme loď všechny množství v roli(0.45*6m/roll nebo 0,45*10m/role)tak, že je vhodný pro vaše DIY doma.Protože to může pomoci snížit ztráty lepicí materiál. Prosím, don' t misunderstand pošleme méně, protože jsme upřímní prodávajícího. To je normální v rozmezí 1-3cm. Prosím, buďte ujištěni, koupit.

Produkt Ukazuje

Multifunkční:

DIY je k dispozici! Rychlé a snadné instalaci - jen peel a stick! Naše peeal a hůl tapety je mouldproof a vlhkost-důkaz. Ideální jak pro nájemce a majitele domů!

Reálný produkt demonstrace

Kupující Reálné Foto

Místa Vhodná Pro Tapety a Místech Nevhodných Pro Tapety

Doprava

Vaše objednávka bude odesláno v rámci zpracování době, s sledovací číslo. Prosím, kontaktujte nás pro rychlejší dopravu, pokud jste naléhavě potřebují pozemku. Tam může být více nebo méně zpoždění, jak To je zámoří nakupování,prosím, zvažte vašeho interiéru době není termín

Vrátí

Ujistěte se, že jednotlivé původním obalu zboží není otevřen, takže jej lze prodávat. Prosím, kontaktujte nás pro řešení, pokud jste obdrželi vadný nebo špatně položku.

Kontaktujte Nás

Prosím, kontaktujte nás, požádat o položky, pokud máte nějaké otázky zajímá. Bylo by velmi ocenili, pokud byste nám mohl říct váš nápad na produkt, který jste obdrželi šťastný, nebo ne šťastný.


 • Vinylové Tapety Typ: Papír Zpět Vinylové Tapety Na Plochu
 • Číslo Modelu: JZ010
 • Funkce: Anti-statické
 • Použití: Domácnost
 • Nabíjení Jednotky: Usd/Role
 • Certifikace: ROHS
 • Materiál: Vinyl
 • Styl: Klasické
 • Typ: Vinylové Tapety Na Plochu
 • Původ: KN(Původu)
 • vzor: Dřevo
 • Povrchová Úprava: Reliéfní


Raul 22 43
2020-12-23
5/5
Delivery a little long, but perfect. True to the image and it looks solid
Dskriley16
2020-12-07
5/5
Quick to put what we are short with two rolls of 6 meters we have to order more. But I love the way it looks.
Aleksandr503
2020-11-28
5/5
Very happy, it looks very good, a little thin but passable and sticks very well

Napsat recenzi

Související produkty