Štítky: obličeje toner, tn243, brother kazeta, fairway, TOner, prášek toneru, brother inkoustové kazety, 054h canon, zéland, bratr prášek toner.

2 268.29 Kč 2 387.68 Kč
  • Skladem
  • m23844


Vlastnosti: • 100% Zbrusu Nový Obsah Balení: 1PK × tonerové kazety čip: nový čip 1)Kód Položky: BK = 1ks TN233/TN237 (BK) tonerové kazety 3000 ( Test Standard : formát A4, 5 % pokrytí ; C = 1ks TN233/TN237 (C) toneru 2300 ( Test Standard : formát A4, 5 % pokrytí ; Y = 1ks TN233/TN237 (Y) toneru 2300 ( Test Standard : formát A4, 5 % pokrytí ; M = 1ks TN233/TN237 (M) tonerová kazeta 2300 ( Test Standard : formát A4, 5 % pokrytí . (2)Barvy: Černá ,azurová, Purpurová ,žlutá (3)Kompatibilní s: pro Brother HL-L3210CW/L3230CDW/L3270CDW MFC-L3710CW/L3750CDW/L3770CDW DCP-L3510W/L3550CDW

(5) Buben Typ: Tonerové Jednotky

(7) Poznámka: 100% Japonsko Toner

ZÁRUKA

Všechny naše produkty se opírají o plný jeden rok 100% záruka spokojenosti. Problémy se čas od času stane a chceme vás ujistit, že budou přijata příslušná opatření vyměňte kazetu s řádně fungující jednotky.

Prosím, napište nám a my se budeme moci nastavit dosílky a štítek pro problematické kazety.

NEOTEVŘENÉ ZBOŽÍ

Neotevřené kazety, refill kity, nebo recyklaci kazet odesílatelé mohou být vráceny do 365 dnů od zakoupení za plnou náhradu kupní ceny, nebo úvěr koupě cena k výměně. Prosím, mějte na paměti, že přepravní poplatky jsou nevratné.

OTEVŘEL ZBOŽÍ

Refill Kit - Otevřel refill kity mohou být vráceny do 365 dnů od zakoupení náhradní kit, nebo plnou náhradu kupní ceny. Prosím, mějte na paměti, že přepravní poplatky jsou nevratné. Pokud máte potíže s vaše kazety po doplnění, prosím napište nám, protože většina problémů může být stanovena po telefonu.

Laserové Tonerové Kazety - Pokud si nejste zcela spokojeni s vaší laserové tonerové kazety nebo zjistí, že je vadný, to může být vráceny do 365 dnů od zakoupení náhradní kazety nebo úplné vrácení kupní ceny. Prosím, mějte na paměti, že přepravní poplatky jsou nevratné.

POPLATKY ZA DOPRAVU

Přepravní poplatky jsou nevratné, s výjimkou v případě balení chybu. Tyto obecné zásady aplikuje na objednávky, kde zákazníci obdrželi doprava zdarma:

Zákazníci obdrží zdarma dopravu bude přičtena plná kupní cena všechny produkty vrácené poštovné, pokud jejich celé objednávky je vráceno pro vrácení peněz.

NÁHRADY

Zákazníci vrácení zboží, může očekávat, že bude vrácena v metodě, ve které jsou placené v rámci 7-15 pracovních dnů našich obdržení jejich návrat.

VÝMĚNY

Pokud jste si objednal špatný produkt, nebo pokud jste si zakoupili novou tiskárnu a produkt, který jste dříve koupil nemá jít s vaší nové tiskárny si můžete vyměňovat produktu tak dlouho, jak je to neotevřené a spadá do naší jeden rok návrat politiky. Pokud box byl poškozen, otevřen nebo nějaké těsnění rozbité nejsme schopni přijmout tento výrobek pro výměnu.

Pokud byste se chtěli vrátit veškeré naše produkty pro výměnu nebo vrácení peněz, zašlete je prosím na níže uvedenou adresu. Ujistěte se, že úplně vyplnit formulář souvisí zde a napište číslo vaší objednávky dolů na vnější straně vracené zásilky. Uveďte, prosím, o návratu formy, pokud byste chtěli získat vrácení peněz nebo výměnu za položky, které se vrací. Náhrady jsou připsány zpět na způsob platby, které máme v souboru. Pokud si přejete vyměnit své produkty budeme kreditní způsobu platby jsme na soubor a zadat novou objednávku s použitím stejné metody platby. Nové číslo objednávky bude vydáno a e-mail bude zaslán na vás na konci našeho pracovního dne. Všechny výnosy a výměny jsou zpracovány, a připsány, nebo reshipped během 7-10 pracovních dnů produktů, kteří přijedou k nám.

Přijímáme pouze produkty zpět na výměnu nebo vrácení peněz po dobu 365 dní, po nákup byl proveden. Pouze produkty zakoupené od Předem Obchodě mohou být vráceny pro výměnu a neotevřené výrobky musí být prodejné stavu. Předem Store není zodpovědný za produkty, které jsou zasílány do usa, které jsou kolem naší záruční doby nebo ne objednat od naší společnosti. Pokud obdržíme produkty, které nejsou způsobilé pro vrácení peněz nebo výměnu, budou odeslány do recyklačního centra. Ujistěte se prosím, kontaktujte nás před návratem žádné produkty.


  • Funkce: Kompatibilní
  • Typ: Tonerové Kazety
  • Číslo Modelu: kompatibilní TN243 TN247 kazety
  • Bulk Balení: Ano
  • Kazeta je Stav: Plné
  • Značka: BLOOM
  • Kompatibilní Značka: bratr


Napsat recenzi

Související produkty