Štítky: včelařství a zařízení, fly killer net, silikonové včelařství nástroje, velké včelařství nástroje, beekeep, chytit mouchu, polyester tepláková souprava, včelí vybavit, závoj bee, bee nástroj.

291.12 Kč 632.84 Kč
  • Skladem
  • m24051


Včelí Nástroje Hornet Trapper Létat Chyba, Lov, Pasti na Vosy Catcher Zavěšení na Strom Insectary Box Včel a Včelařského Vybavení

Vlastnosti:

1. Wasp odchyt zařízení je zavěšen na okraji úlu, a lákat na návnady box indukuje čmeláků vstoupit na skladování včelí barel prostřednictvím one-way včelí kanálu.

2. Mezera mezi přilákat plot je malý, takže na vosí a včelí bodnutí nemůže jíst jídlo, a včela bude létat z úložiště včelí díry z včelí díry.

3. Wasp byl v pasti uvnitř skladování včelí barel, snaží blízkosti včelí díry, a nakonec zemřel hladem a zemřel nad bee otvoru desky.

4. Když tam je příliš mnoho vosy smrti, můžete se dostat ven z pod přístroj a zatlačte na včelí díry desku směrem nahoru. Včelí díry deska naklání a tělo vosí kapky z boku.

Poznámka: Velikost pro ruční měření, může být 0 až 2 cm chybu, patří k normální jev. A vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!


  • Číslo Modelu: Klec Wasp
  • Aplikace: Chytání wasp klec Včelařství, Nástroj
  • Typ: bee nástroj


Keltikknight
2020-10-07
1/5
A failure to benefit from.

Napsat recenzi

Související produkty