Štítky: hračka transformovat, robbot, bionické robot, robot hračka, noha robot, ausini robot, ovládání rc, robot transformovat, auto rádio rc, arduino robot spider.

122.01 Kč 162.76 Kč
  • Skladem
  • m24142


Transformátor RC Robot auto je jedním z nejlépe vypadajících transformátor vozy, které uspokojí děti, které milují luxusní auta a závodní auta.

S dálkově řízené transformace, jeden může hrát s hračkou pro nekonečnou dobu .Celkem zábava je zaručena s tímto cool kolekce hraček.

PODROBNOSTI o PRODUKTU: Tento zbrusu nový interaktivní RC transformer robot.Robot je navržen s ABS plast rám.Tvar-shift modelu automobilu může přepínat z červené sportovní auto na robota stiskem tlačítka.Funkce zahrnují vzrušující motorem/akcelerace zvuky, světla a interaktivní frází.Součástí 2,4 Ghz regulátor přepíná pro vpřed/vzad, vlevo/vpravo, vozidlo režimu a režimu robota.Nákup zábavné dárek pro každé dítě ve věku 5 a nahoru s Nejlepší Volbou Výrobků, Interaktivní Dálkové Ovládání, Transformátor, Robot.VLASTNOSTI: Tvar-shift RC transformer robot může přepínat z červené sportovní auto na robota!Interaktivní robot vozu zahrnuje vzrušující motorem/akcelerace zvuky, světla a interaktivní fráze 2,4 Ghz regulátor přepíná pro vpřed/vzad, doleva/doprava, režim vozidla, a robot v režimu auto a režimu robota má 360 stupňů, rychlost driftování akční Zábava dárek pro děti ve věku 5 a nahoru; Rozměr: 7"(L) x 8"(W) x 10.5"(H) Jak Hrát ? 1.Kupředu levá a pravá regulátory jsou tlačil nahoru ve stejnou dobu. 2.Otočit arround jednoho řadiče tlačil nahoru, a druhý regulátor tahu dolů, 3.Zadní levé a pravé regulátory jsou tlačeny dolů ve stejnou dobu. 4.Deformace dlouze stiskněte prostřední tlačítko

Obsah Balení:

1 X Dálkové Ovládání Robota

1 X Dálkové Ovládání 1 X Nabíječka 3 X 12V Baterie

Poznámky:

Barvy mohou mít různé jako rozdíl displej, prosím pochopit.

Přehled Produktu


  • Číslo Modelu: RC auto
  • Značka: NoEnName_Null


Napsat recenzi

Související produkty