Štítky: ego soustružnické nástroje, nt40, chuck collet, rychlé chang nástroj post, cnc koník, frézování collet chuck dewalt, 6mm stopka, vastar bezklíčovým sklíčidlem, pes pokrývky hlavy, apmt1135.

184.00 Kč 613.35 Kč
  • Skladem
  • m24617


Popis

Poznámka: dc12-1, kde DC12 představuje model a 1 představuje upínací velikost. Název produktu: back pull collet-top úrovni Model: DC6 / DC8 / DC12 Původ: Čína Specifikace: různé Přesnost 0,003 Upínací rozsah: 2-6mm/2-8mm/2-12mm Materiál: SUJ2 Produkty jsou široce používány ve frézování, vrtání, řezání závitů, řezání, CNC, vřeteno stroje a jiné upínací nástroje, výkon cena je velmi vysoká.

Velikost rozměr

Následující je skutečné měření velikosti DC06/DC08/DC12. Pokud chcete vědět, můžete se podívat na obrázek níže. Poznámka: na obrázku, L představuje průměr a L1 představuje výšku.

Aktuální fotografie zboží

Hlavní materiál výrobek je SUJ2, a tepelné zpracování a studené kreslení kalení léčby byly provedeny ve výrobě, účinně zvyšuje pevnost výrobku, a výrobek má určitou pružnost a plasticita.

Podrobnosti o produktu

Vynikající zpracování, stabilní výkon, high-end kvalitní, klasické výroby.

Nákupní poznámky

Nákupní proces co potřebujete vědět při nákupu je následující:

Rostlina

Pokud chcete vědět více o produkční prostředí, přečtěte si o další podrobnosti.

Další

- Konzultovat další otázky se mohou obrátit na podnikání! - Můžete také sledovat nás, takže se můžete dozvědět nejnovější informace rychleji! - My všichni jsme nejlepší přátelé! - Přeji vám šťastný život!


  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: DC-UP
  • Aplikace: Fréza


Jennycloyd
2020-08-31
5/5
High quality product. Perfect seller. Fast shipping. Thanks.
Idontknowwah
2020-08-31
5/5
High quality product. Perfect seller. Fast shipping. Thanks.

Napsat recenzi

Související produkty